Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan tudnám a kisfiam szekrényét gyerekesebbé tenni? Jelenleg világos színű alacsony szekrények vannak a szobájában. Kisfiam 3 éves múlt. fórum

Hogyan tudnám a kisfiam szekrényét gyerekesebbé tenni? Jelenleg világos színű alacsony szekrények vannak a szobájában. Kisfiam 3 éves múlt. (tudásbázis kérdés)


2010. jún. 1. 12:40
Nagyon jó ötletek! :o)
10. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - L.Niki18)
2010. jún. 1. 10:55
Tudtok rá akár együtt is festeni megfelelő festékkel, ami aztán eltüntethető. Azt tesztek rá amit akartok, akár sablonnal is.
9. ee97457d43 (válaszként erre: 8. - 95a0f7ade3)
2010. jún. 1. 08:46

Kedves morris07! Elküldenéd nekem légyszíves a sablonos oldal címét?

Előre is kőszi

2010. máj. 31. 20:55

A lányaim szobájában gardróbszekrények vannak, máshogy nem férnénk el. Hogy mégis otthonosabb legyen gyerekileg, kartondobozokból (vastagabb kartonok) katica és virágfigurákat vágtam ki, de tetszés szerint bármi megrajzolható (ha szeretnéd, küldök sablonos odalakat). Ezeket temperával lefestettem, zsenília dróttal felturbóztam és 3D-s ragasztóval rögzítettem. Bármikor nyom nélkül eltüntethető, tetszés, és igény szerint másra cserélhető.

Az ablakokra két-háromszáz ft-ért eurós boltban vettem színes, zselés figurákat (méhecskét, virágokat).

2010. máj. 31. 18:43
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! :o)
6. vaczila (válaszként erre: 4. - L.Niki18)
2010. máj. 31. 16:13
Fogantyúkat ott, a figurákat meg nagyobb játékboltokban. De gyerekbútort is árusító áruházakban is érdemes körülnézni, sok helyen vannak dekorációs dolgok, amiket szekrényre vagy a fölé lehet tenni és barátságosabb lesz tőle a szoba.
2010. máj. 31. 15:53
A gyerekkel együtt összematricáztuk őket :-DD. Thomas figurással, mert az a kedvence. Pár száz forintből kijött. Játékboltban, traffikba lehet kapni. Nem hagy nyomot, ha "véletlenül" leszedi.
4. L.Niki18 (válaszként erre: 3. - Vaczila)
2010. máj. 31. 15:46
Szia! Ilyeneket hol lehet kapni? Praktiker, Obi...? Miskolcon szeretnénk megvenni majd.
2010. máj. 31. 15:36
A szekrényajtókra tegyél mesefigurákat. Lehet kapni szép figurákat textilből, habgumiból, vagy parafából is, de akár öntapadós matricából is. Vagy a fogantyúkat cseréld le valami szép színesre.
2010. máj. 31. 15:25
Senki nem tud segíteni? :o(
2010. máj. 31. 15:15
Hogyan tudnám a kisfiam szekrényét gyerekesebbé tenni? Jelenleg világos színű alacsony szekrények vannak a szobájában. Kisfiam 3 éves múlt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook