Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek melyek azok az alap ruhadarabok, amelyek minden nő szekrényében megtalálhatók kellene legyenek? fórum

Szerintetek melyek azok az alap ruhadarabok, amelyek minden nő szekrényében megtalálhatók kellene legyenek? (beszélgetős fórum)


2019. márc. 4. 01:52
Mondjuk nekem nagyon tetszenek a hagyományos szép alakformáló fehérneműk a hölgyeken attól függetlenül hogy szükség van rá vagy se. Egy igényes nőnél ez lehet egy alap felszerelés, a többi pedig az éppen aktuális divat illetve ízlés dolga.
2019. febr. 3. 14:30

Részemről nem hiszek a kell dolgokban.

Érezze jól magát valaki, legyen ápolt és tiszta.


Na igen! A bugyi az fontos, és legyen tiszta. :D

10. Érdekes73 (válaszként erre: 6. - Globus)
2019. febr. 3. 14:07
sok tiszta :)
9. finiske70 (válaszként erre: 8. - Amaunet)
2019. febr. 3. 13:55

😊

Kár hogy már nincs meg az újság még voltak a listán ruhadarabok csak már nem emlékszem.

Nekem nincs is fehér blúzom,nem szeretem. Illetve egy van de még soha nem volt rajtam. Még a cimke is rajta van. Viszont fekete ruhám van vagy 4.

8. Amaunet (válaszként erre: 4. - Finiske70)
2019. febr. 2. 20:32

Farmer, szabadidőre. Sajnos nincs a kereskedelemben olyan fazon, ami számomra megfelelne.

Ballonkabát: egy jól szabott átmeneti kabát is megfelel.

Fehér blúz: ebből lehet 2-3 is. Rövid, hosszú ujjú, átlátszó és nem átlátszó. Lehessen felvenni a kosztümhöz.

Kosztüm: legkifizetődőbb a fekete. Ezzel kiválthatjuk az említett fekete ruhát is. Alkalmas interjúra, munkahelyi rendezvényre, temetésre. A nadrágkosztümöt ajánlanám azoknak, akik nem szeretnek vagy nem előnyös számukra a szoknya.

7. andilaci (válaszként erre: 4. - Finiske70)
2019. febr. 2. 16:56
✔😊
6. globus (válaszként erre: 3. - Guruljka)
2019. febr. 2. 16:55
Tiszta! bugyi :)
5. globus (válaszként erre: 4. - Finiske70)
2019. febr. 2. 16:55
Ezek közül nekem megvan: farmer, kabát (nem szövet), pulóver :D
2019. febr. 2. 16:52
Egyszer egy női magazinban ezt olvastam: farmer,ballonkabát,fehér blúz,kosztüm,fekete ruha,szövet kabát,csizma,alkalmi cipő,pulóver, a többire már nem emlékszem.
2019. febr. 2. 14:51
Bugyi.
2019. febr. 2. 14:27

panyizsuzsinak van egy nagyon jól összeszedett írása erről, le lehet tölteni a nagy gardrób kalauzt

Nekem sokat segített, hogy hogyan állítsam össze a ruhatáram

2019. febr. 2. 12:32
Gondolok itt blúztól kezdve cipőig

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook