Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan tudjuk növelni a teherbeesés esélyét? fórum

Hogyan tudjuk növelni a teherbeesés esélyét? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2008. márc. 4. 23:59
Sziasztok. Pár hete hagytam abba a tabletta szedését és nem jött meg a havim. Csináltam tesztet, de sajnos nem vagyok terhes. Ezek szerint nincs peteérésem? Mit tegyek vagy szedjek hogy legyen? Segítsen valaki. Köszönöm
2008. jan. 29. 16:42

Sziasztok!Én is egy elkeseredett nő vagyok.Sajna sehogy nem sikerül teherbe esnem és nem tudod hogy mit kellene csinálnom.

Mit csinálok rosszul.Ha tudtok segítsetek.

32. vviki2 (válaszként erre: 26. - Lilacsáp)
2008. jan. 18. 08:56

Próbáld a Jónás módszert! A fórumokon sokat olvashatsz róla. S ha érdekel, segítek kiszámítani a J napjaidat... Írj privit, ha tényleg vevő vagy rá! (Kell a szül. idő, pontosan és a hely is)

Nekem elsőre bejött...

2008. jan. 18. 08:29

3 hónapig szedtem én és a párom is a clostyt.Eredménytelenül.Most vmi gyógynövényt szeretnék kipróbálni.Magamnak tudom milyet de a sperma gyorsítására nemtudom mia jó?Tudtok segíteni?

Köszi

2008. jan. 17. 10:26

Gyógyszer abbahagyása utáni hónapokban ha a nőnek szerenscéje van és egyből rendesen beáll a peteérése és a ciklusa , nagyon nagy az esély a teherbeesésre.Ugyanis a mindaddig "kiéheztetett" spermák petéhez jutnak.Sőt ilyenkor az ikerterhességre is nagyobb az esély.

Tapasztalat. 1,5 évig szedtem ercilont,Elfogyott a tabi, megjött, 14 napra ré teherbe estem.

29. zezsua
2008. jan. 17. 08:13

szia!

na erre mi is kiváncsiak vagyunk mármint a menyemmel,mert ők sem védekeznek mostmár,remélem hamar sikerülni fog.Eddig nem is merült fel bennem,hogy mi lesz ha....és bizony erre is gondolni kell,figyelemmel kisére majd mikor történik meg nálatok a "csoda" remélem mindenről irsz.Ne haragudj,hogy konkrét dolgokról nem tudok neked irni,de szurkolok nektek.

28. ági3 (válaszként erre: 16. - Biberke)
2008. jan. 16. 12:25
Szia Bibirke! Ne keseredej el, mert péda rá a menyem, hogy minden lehetséges. 4 évig nem esett teherbe. Azt mondta neki a nőgyógyásza, hogy próbáljon fogyni egy kicsit, pedig nem volt kövér, 60-65 kg. volt. Ő is borzalmasan szerette volna már minél előbb, hogy teherbe essen. Azzal a gondolattal kelt-feküdt. Én azt tanácsoltam neki, hogy próbáljon meg ne gondolni rá, mert a félelmeink is tudnak irányitani bennünket./tudod, ha mész az utcán és az jár a fejedbe, hogy jaj Istenem, mindjárt elesek, az meg is fog történni./ Csinált egy narancs kurát, leadott pár kilót, elterelte a figyelmét azzal, hogy ha jönni akar a baba, akkor majd jön. Pár hónap mulva terhes lett, azóta 3 unokám van, 4 és fél, 2 és fél, és 4 hónaposak. Pedig a fiamnál nem kell nagyobb bagós. Próbáld ki Te is, hátha neked is bejön. Nagyon szoritok Neked!!!!!!
27. takiolga (válaszként erre: 26. - Lilacsáp)
2008. jan. 16. 10:58

Szia lilacsáp!

erre nincs jó módszer mi is probálkozunk már 9 hónapja kissebb nagyobb megszakításokkal és semmi pedig mi a második gyerekre koncentrálunk, jó módszer mincs a rástresszelésre, próbáld lekötni a szabadidődet,és olyan dolgokkal foglald le magad ami elveszi a figyelmedet, a barátnőm 1 évig probálkozott siketelenül, beiratkozott egy suliba és az első vizsgaidőszakba összejött. A doki szerint azárt mert nem a gyerek kötötte le a figyelmét, hanem az anatómia

2008. jan. 6. 20:37

Sziasztok!Kb.5 hónapja próbálkozunk,de még semmi. Minden ismerősöm, még a párom is azt mondja, hogy ne görcsöljek rá! Próbálok, de hogy a francba nem lehet rágondolni, ha egyszer annyira szeretnék egy babát! Segítsetek légyszíves! Ti, hogy csináltátok?

Tudtok esetleg valami olyan módszert ami segíthet?

Előre is köszönöm válaszotokat!

2007. dec. 1. 14:07

Írjátok be a keresésbe ,hogy

" aloe vera és a teherbeesés" és olvassátok el a hozzászólásokat.Érdemes!!!!!

2007. dec. 1. 12:06

A dvd melyik tornáról van?Ha az Arwenről, akkor ott a tornán biztos be lehet szerezni a gyógytornásztól.

Az Aviváról könyv van.

23. 09d65bf33d (válaszként erre: 22. - Ildibildi07)
2007. dec. 1. 12:04
Mi a teakeverék neve? Vagy házilag kell készíteni mindenféle gyógynövényből? A homeopathiás szerek nevét is írd már le, mert ha ez nem segít, azt is kipróbálom.Az Arwen tornát kipróbáltad már? Nekem most még 2 hetet kell várni (most volt a műszeres befejezése a terhességemnek), de ahogy az letelt, egyből menni fogok. SZerinem nem szabad nagyon erőszakosan akarni semmit.Ha a szervezetem készen áll, úgyis sikerülni fog, amíg pedig nem, addig úgysem.Talán a természetes dolgok az egyensúly helyreálításában segítenek, a gyógyszerek meg csak még jobban felborítják.
22. ildibildi07 (válaszként erre: 20. - 09d65bf33d)
2007. nov. 30. 21:59
Szia!Én több homeopátiás szert ismerek amelyek segíthetnek.Most egy teakaveréket fogok kiprobálni mert én is jobban hiszek a természetes szerekben!Nekem 2 lombik beültetésem volt,de sajnos sikertelenűl!Az Awiva tornát elvégeztem,de az Arwen tornát jobbnak találom,mert gyógyszerszedés mellett is lehet végezni!Mi erről a véleményed?Úgy tudom lézezik egy dvd is ehhez hogy lehet hozzájutni?Előre is köszi.
21. Biberke (válaszként erre: 19. - M_Marcsa)
2007. nov. 27. 07:59
Köszönöm a segítséget és a bíztató szavakat!! Szép napot kívánok!
2007. nov. 26. 07:09
Nem tudom, én most ipróbálom az Aviva és az Arwen-tornát is, megpróbálom betartani a szükséges diétát, iszom a cickafark teát, eszem a méhpempőt, és szedem a terhesvitamint.Meglátjuk, mi lesz.A gyógyszerekben már nem annyira hiszek,legalábbis a Clostilbegytben nem.Lehet hogy létrehozza az ovulációt, de nálam, sose jött létre a segítségével terhesség, csak legutóbb, de az is elhalt.Szerintem inkább az okokat kellene kezelni-hogy miért nincs ovuláció, ha eddig volt.Állítólag vannak jó homeopathiás szerek is, de én nem ismerem ezeket.A szoptatásnál nekem amúgy sem vált be a homeopathia.
19. M_Marcsa (válaszként erre: 16. - Biberke)
2007. nov. 25. 22:49

1 év is normális idő a teherbeesésre. Nyugi, lazíts, ne arra koncentrálj.



Én Ginseng-et szedtem, rásegített a dologra.

18. M_Marcsa (válaszként erre: 9. - Sapibaba)
2007. nov. 25. 22:47

És még szeretkezik is...:)


Igen a válasz.

2007. nov. 25. 22:20
Három hónap, az nem nagy idő. Légy türelmes.:)
16. Biberke (válaszként erre: 14. - Ragi)
2007. nov. 22. 08:29

Köszönöm a bíztatást!

Csak már kezdek félni attól, hogy a kedvesemmel van valami "baj", mert velem elvileg nincs. A császármetszés után a doki azt mondta, hogy semmi komlikáció nem történt.

Lackó már elég régóta dohányzik, sajnos erről is hallottam rossz dolgokat.. Nem szeretnék sokáig várni, de orvoshoz sem rohannék egyből, pedig lehet, hogy ő tudna segíteni.. :-(

Szép napot!

2007. nov. 21. 22:10
ovul lh-t használtam, elsőre összejött :)
14. ragi
2007. nov. 21. 21:12
Kitartás az első terhességemnél 3 szor volt neg. eredmény és amikor tényleg nem számítottam rá,csak megnéztem miért késik, akkor azt sem tudtam örömömben mit csináljak.
13. Biberke (válaszként erre: 11. - Ragi)
2007. nov. 21. 21:08
Sya! Sajnos semmi.. :-(( Hétfőn megjött, pont előtte való nap csináltam meg a tesztet.. Pedig 5 hónapja "próbálkozunk" ..
12. cicka1 (válaszként erre: 9. - Sapibaba)
2007. nov. 20. 22:31
Nem tudom pontosan mire gondolsz,mert az ovuláció az peteérést jelent,és az csak a nőknek van.De fogantatás csak az ovulációkor lehetséges.
11. ragi (válaszként erre: 6. - Biberke)
2007. nov. 20. 22:28
Remélem, hogy a jó hírekről be fogsz majd számolni!Amikor már mindenben biztos vagy ,szorítok nektek.
10. ragi
2007. nov. 20. 22:27
Igy van és az előzőekben amit írtam a My be baby pontossan ezeket a napokat mutatja meg ,mindössze egy csepp nyálból reggel ébredés után,és nagyon nagyon pontos, ezért lehet még védekezésre is használni.Teszteltem mivel az első terhességem 11-dik héten elhalt,időt kellett várnom ,hogy újra próbálkozhassunk, és azokat a hónapokat is végig kísértem,tehát megbízható.
2007. nov. 20. 19:34
sziasztok!Kata vagyok.lehet,hogy ciki,de nem tudom tényleg így van-e?!a fogantatás csak akkor jöhet létre,ha a nőnek is ovulációja van?(azt hiszem így írják)Kérlek,ha valaki tudja,írjon!előre is köszi!!!
2007. nov. 15. 08:30

Ha még aktuális ..., ajánlom szíves figyelmetekbe



- Ajánlom szíves figyelmetekbe, itt a portálon a "Mozgás és fitness" csoportban "Az Aviva-módszer" című írást, és

- a www.avivamodszer.hu honlapot.


Őszintén tudom ajánlani, ma már sok jó példa van, több mindenkinek többféle problémában segített, mindenféle gyógyszer és hormon nélkül is "működik a dolog".

7. ragi
2007. nov. 14. 17:22
Köszi szépen ,én is nagyon reménykedem ,hogy nektek összejön végre, egyébként nem mindég hányingerrel jön a dolog,nekem is az étvágyam jött meg nagyon, a férjem még mondta is hogy talán kettő helyett eszel,és lám rá 2 hétre megcsináltam a tesztet és poz. volt.Mert igazán nekem is a barátnőm ajánlotta a MyBB-it és nem is gondoltam hogy annyira pontos.Pl.Ők azért kellett,hogy használják mert a férjének elég lusták voltak a ... és nagyo el kellett találniuk a legtermékenyebb napot.
6. Biberke (válaszként erre: 5. - Ragi)
2007. nov. 14. 11:56

Köszönöm a segítséget, mindenképp megfontoljuk! Most egy kicsit jobban reménykedek, mert " lassan " meg kellene jönnie, és nem érzek semmit. Viszont érzek mást .. mást, ami a bébire utal :-))

Vagy csak azért van ez, mert nagyon szeretném .. ?? Sokat is eszek, mindig kívánok valamit.; szorít a nadrág, meg ilyenek.

Gratulálok a picihez, jó egészséget és sok sikert kívánok Nektek !

5. ragi
2007. nov. 11. 23:59
Az egy mini mikroszkóp,amelyre minden reggel egy csepp nyál kell és pontossan tudod a peteérést, és ezen alapon akár meghatározhatod a gyerek nemét(de ez pontosan le van írva a tájékoztatón)Én SZerbiában élek , de szerintem odaát is privát gyógyszertár beszerzi kb 20 Euro az ár.Nem sok de feltudod még használni fogamzásgátlásra is.Nekem bejött ,lett egy tündéri kisfiam.Sok sikert!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook