Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan törölhetem magam a Badoo.com oldalról? fórum

Hogyan törölhetem magam a Badoo.com oldalról? (tudásbázis kérdés)

11. Miss Angel (válaszként erre: 10. - Pintyőke madárka)
2013. febr. 8. 17:38
Mondjuk mázli,hogy én leszedtem a képeimet meg a bemutatkozómat is szóval egy üres adatlap van ott tulképpen a nevemmel,de akkor is idegesít mert megnéznek rámkattintanak,stb,már jön az e mail....elég idegelő:S
2013. febr. 8. 15:55
Én már nem is emlékszem a jelszavamra mi volt ,be se tudok lépni. Viszont az email címemre folyton küldik hogy 700 ember ismerkedne meg velem . Na mondom nesztek ha pont én kellek ,aki fent sem vagyok soha ,jó lehet a felhozatal :) A 700 2 év alatt gyűlt ki . Napi 1 kb:)
9. Miss Angel (válaszként erre: 8. - Pintyőke madárka)
2013. febr. 8. 14:39

Pfffffff......

de mi ez hogy az ügyfélszolgálat sem segít,sőt,még csak válaszrA sem méltat???akkor minek van?????

2013. febr. 8. 12:30
Nekem kb 2 éve nem sikerül . Tele a púpom vele.
2013. febr. 7. 19:27
2013. febr. 7. 19:19

ide is leírom,hátha....

Sziasztok,segítsetek már nekem légyszi,ezért igazán nem szeretnék külön topicot nyitni...

nem értem,hogy törlöm magamat erről a hü..e oldalról és nem jön e mail hogy a profilomat törölték,aztán mikor ugyanazzal az e mail címmel kíváncsiságból vissza akarok regizni,persze kiirja,hogy az e mail cím már szerepel a rendszerükben,VAGYIS,a profiltörlés nem sikerült!!!!!

Egy ismerősöm mondta hogy bizonyos ideig él a profil,aztán törlödik,ezt tapasztalatból tudom,h nem igaz,mivel már egy másik maillel régebben be voltam regizve oda és állandóan küldözgették a hülye emailjeiket ebből tudtam hogy él a profilom.Akkor vhogy kinlódva sikerült megszüntetni azt a profilt,de nem emlékszem,hogyan,most mg sehogy se sikerül.

Jah és hozzáteném,mivel él a profil belépni meg nem tudok,jelszóemlékeztetőt is próbáltam kérni,az sem jön,szóval röhej az egész.

mindenképp törölni akarom magam mert tele leszek a leveleikkel,ha tudtok tanácsot adni,hajrá

előre is köszi

2012. szept. 2. 20:43
én sem szeretném.. vírus.
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Ildikó29)
2012. szept. 2. 19:47
badoo tudja
2012. szept. 2. 19:45
Sziasztok legyen szives nekem irja meg valaki hogyan törölhetem magam a badooról mert nem szeretem
2012. szept. 2. 19:44
mér nem ott érdeklődöl
2012. szept. 2. 19:43
Hogyan törölhetem magam a badooról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook