Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan töröljem magam a myZamana oldalról? fórum

Hogyan töröljem magam a myZamana oldalról? (tudásbázis kérdés)


2012. szept. 29. 20:36
Az oldal alján a help-re kattintasz majd a setting alatt a 8-ik kérdésre majd azon belül van egy olyan,hogy this link.Erre kattintasz és ott tudod törölni magad.
14. Évi81
2012. júl. 1. 12:12

:(Hát ez az nem tudom.Én is csk azokat a dolgokat tudom erről az oldalról amiket találtam a neten,ja egy elöző hozzászóló belinkelte olvasd el.

Azt írja az egyik oldalon valaki hogy a regisztrált névvel meghívókat küld maj a te ismerőseidnek vagy valami ilyesmi...

2012. jún. 30. 20:56
Az qrva jó :/ !Akkor most mire számitsak?Kiknek fog ez küldözgetni a nevemben ?! Meg miket küld ???
12. Évi81 (válaszként erre: 11. - Zsana81)
2012. jún. 30. 12:32

Szia!

szerintem igen te is regisztrált tag lettél:(

Mert nekem is egy lánytól jött a levél,csak elakartam olvasni és már a következő jött is hogy üdvözölnek elkészült az oldalam...vagy valami ilyesmi.

2012. jún. 30. 12:04
Sziasztok!Neken is jött egy ilyen myzamanás akármi ma reggelre... Reggel bekapcsoltam a gépemet hogy megnézzem az emailemet,láttam hogy jött valami Böröndi Orsitól... rákkattintottam .Kiirta,hogy irjam be a nevemet,hogy meg tudjam nézni az üzenetet.Beirtam...de annál tovább nem mentem,mert gyanús lett az egész.Az előbb megint jött valami a myzamanáról,de azt rögtön töröltem.Akkor már engem is regisztráltnak hisz az az oldal azért jön újabb hülyeség?
10. Évi81
2012. jún. 29. 13:44
Most odáig eljutottam hogy változtatni lehetett a mailcímen és beírtam egy másikat:)hátha bejön
2012. jún. 29. 13:43
Köszi ezeket én is olvasgattam.
2012. jún. 29. 13:41

ilyet találtam:


[link]


[link]


[link]

7. Évi81 (válaszként erre: 6. - CsillagTM)
2012. jún. 29. 13:27

A teljes nevem benne van mailcímbe:(amit nem értek honnan tudnak???

nem is ez a bajom hanem hogy most olvastam másoknak is volt baja ezzel az oldallal,mert küldhet az én nevemben is meghívókat...

6. CsillagTM (válaszként erre: 3. - Évi81)
2012. jún. 29. 13:19
miért, mit kezdenek a teljes neved vagy az adataid nélkül?
2012. jún. 29. 13:16
Nem tudtam hogy spam,azt hittem valaki aki megváltoztatta a címét:(
2012. jún. 29. 13:03

Éppen ma kaptam én is egy ilyen üzenetet, de miután egy másikkal már nagyon megjártam, szinte még a mai napig sem tudom kitörölni 100 %-ig magam, egyszerűen ezt most figyelmen kívül hagyva kitöröltem az üzeneteim közül.

Tényleg nagyon óvatosnak kell lennünk és bármennyire hajt a kíváncsiság, töröljük ki, mert a végén még akár pórul is járhatunk.

2012. jún. 29. 12:58
Igen de ha jól értelmeztem akkor ez valami társkereső vagy micsoda és családos nő lévén nem nagyon szeretném ha valaki azt hinné önszántamból keresgélek az oldalon.
2. CsillagTM (válaszként erre: 1. - Évi81)
2012. jún. 29. 12:56
nekem is volt ilyen. sztem ne törődj vele, ne kattints semmire, és tedd spambe a feladót.
2012. jún. 29. 12:55

Jött egy levelem rákattintottam és már jött is a következő hogy elkészült az oldalam pedig semmit nem csináltam semmire nem kattintottam.

Most utána olvastam hogy már másokkal is előfordult ez.

Tudna valaki segíteni hogyan tudom törölni a mailcímemet és ne kapjak több levelet arról az oldalról??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook