Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan szoktassam le 10 napos babámat a bimbóvédőről? fórum

Hogyan szoktassam le 10 napos babámat a bimbóvédőről? (tudásbázis kérdés)


2016. szept. 21. 08:30

Az első gyerekemnél az első hónapban nem ment jól a szoptatás. Mi is bimbóvédőt használva próbálkoztunk.

A gyerekorvos szinte rámparancsolt, hogy próbáljam meg nélküle. Miután egyszer sikerült normálisat szoptatnom a használata nélkül, utánna soha többet elő se vettem.

Szerintem a lényeg, hogy addig bírja a baba türelemmel amíg megindul a tejleadó(?) refleksz, utánna már menni fog.

Sok sikert!

Kérlek, írd majd le a fejleményeket!

2016. szept. 20. 19:09
A korhazban ahol szultem, lapos mellbimbora a cumisuveg cumijat huztak, hogy tudjon a baba szopizni, de ugy osszekavarodott szegeny, hogy a sima mellett azota sem fogadja el, csak a bimbovedot. Szertenem rola leszoktatni, egyreszt a kotodes miatt, masreszt a jobb tejtermelesert es a hatekonyabb szopiert. A bimbom nem sebesedett ki, csak a baba megszokasa miatt hasznaljuk, reszemrol barmikor elhagyhato.
2016. szept. 20. 19:06
Hogyna szoktassam le 10 napos babamat a bimbovedor?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook