Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan nevezik azt a(z) (altató) dallamot, amit a forgó zenélők (és babajátékok) többsége játszik? fórum

Hogyan nevezik azt a(z) (altató) dallamot, amit a forgó zenélők (és babajátékok) többsége játszik? (tudásbázis kérdés)


2010. aug. 13. 08:53

Szöveg nélkül pedig itt.Nekem ez tetszik legjobban:

[link]

7. Cippora (válaszként erre: 5. - 17e4cf390a)
2010. aug. 13. 08:31

Én ezt másképp ismerem :)


Csendes álmot,jó éjt,amit kis szíved kért,amit vártál olyan rég,nézd mily szééép most az ég,csillagfény ragyog rád,sötét fák lombján át.Csillagfény ragyog rád,s kíván jóóóóó éjszakát! :)

2010. aug. 13. 08:31

[link]



és itt is..


imádom..a kedvencem...

a Szinetár Dóra lemezén is rajta van..Álom szép dalok babáknak,baba lemez..valami ilyesmi...:)

2010. aug. 13. 07:47

Én ezt szoktam énekelni a lányomnak esténként, ezzel a magyar szöveggel: "Csendes álmot, jó éjt, ma-ajd küld rád az ég, má-ár szunnyadni-i kell, mí-íg ha-ajnal költ fel, álom szá-árnyán, ha szállsz, fent az égben is já-ársz, álom szá-árnyán ha szállsz, fent az égben is jársz."


Ismered? Ha nem, remélem tetszik. DE van több versszaka is. [link] Itt megtalálod.

4. sipumsipum (válaszként erre: 3. - Kalido)
2010. aug. 13. 06:45

klassz ;)

szívesen

3. kalido (válaszként erre: 2. - Sipumsipum)
2010. aug. 13. 06:43
Igen, köszönöm! :)
2. sipumsipum (válaszként erre: 1. - Kalido)
2010. aug. 13. 06:40

az eredeti: Brahms' Lullaby :)


erre gondoltál? :D

2010. aug. 13. 06:31
Hogyan nevezik azt a(z) (altató) dallamot, amit a forgó zenélők (és babajátékok) többsége játszik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook