Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan ne éljek a fejemben? fórum

Hogyan ne éljek a fejemben? (beszélgetős fórum)

11. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 25. 23:02
Biztosan túl sokat agyalsz. Relaxálj, meditálj, öld bele az energiáidat valamilyen szórakoztató tevékenységbe.
10. globus (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 24. 22:26
Akkor próbálj meg ne úgy tekinteni rá, hogy elvégzendő feladat, hanem élvezd spontán. Érezd jól magad, és meglátod, magától is kialakul baráti kör. Mufurcokat nem szeretik.
2023. szept. 24. 22:11

" Hogyan ne éljek a fejembe? "


Gyere ki onnan!

(Változtass a sorsodon. Van egy rövid, de kemény szó, az "akarok! " Akarj te is változni, változtatni. Ha nem lépsz a sorsod felé, az sem fog lépni feléd, mondja a fáma. Akarj! Sok sikert Neked!)

8. Főnix3 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 24. 21:28

Miért? A kisugárzás egy fegyver. Miért gondolod, hogy nem vagy elég jó?

Minden emberben van jóság, belső szépség,benned is van, de ha nem engeded láttatni, akkor hogy lássanak meg? Mi gátol meg abban, hogy egy kicsit önmagad légy? az egyéniséget mindenki szereti. Te is biztos különleges vagy és egyedi!

7. 3066f49f9a (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 24. 21:13
Nő vagy? Nem mersz kezdeményezni? Nem is kell. Mosolyogj, szemezz velük, érezzék rajtad, hogy ismerkedni akarsz.
6. vigyefene (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 24. 20:40
Lehet h segít ha előtte bevágsz egy kicsit. Mondjuk egy kisüstit.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Főnix3)
2023. szept. 24. 20:36
Szerintem azért mert ilyen téren kevés önbizalmam van
4. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 24. 20:36
Ismerkedj. Bármikor bárhol. Egyenjogúság van. Aki mer, az nyer.
3. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 24. 20:28

Az én véleményem az, h ne akarjál olyan lenni mint mindenki más, hanem maradj egy egyéniség.

Egyébként már úgy születtünk, h mindenki más, az ikrek sem egyformák.

2. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 24. 19:49

Mi tart vissza? Miért nem ismerkedsz?



Akartam egy kis viccelődést is hozzá tenni, de nem teszem, még nem ért meg a beszélgetés rá. :)

2023. szept. 24. 19:40

Sziasztok!

Ezen már regóta szeretnék változtatni, mert sokszor nagyon zavaró volt, de most jutottam el oda hogy ténylegesen szeretnék ezzel kezdeni valamit.

Szóval annyi a lényeg hogy bármit amit szeretnék csinálni azt CSAKIS a fejemben képzelem el, és való életben nem csinálom, meg nincs is hozzá semmi energiám. És már belefáradtam abba, hogy minden ismerősöm megy előre az életben, én meg szó szerint nem csinálok semmit, csak a fejemben képzelek el mindent. És igen, tudom, ez elég beteg és részben ezért is szeretnék változtatni mert olyan szeretnék lenni mint mindenki más.

Mondok egy példát. Nagyon szeretnék már egy párt. És ha nem is lenne a végén belőle semmi, legalább lenne tapasztalatom. De ezeket is csak a fejemben képzelem el és előben nem teszek az ismerkedésért semmit. És a barátaim mindig mesélik hogy randizgattak, meg új embereket ismertek meg. Én meg ezekről nem tudok ugye mesélni semmit, mert konkrétan minden csak a fejemben létezik. De ez egy példa a sok közül…tényleg nem csinálok soha semmit. És én végre szeretnék elkezdeni élni. Mert ez így nem élet

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook