Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan mondjam meg, hogy ne dohányozzon a környezetemben? fórum

Hogyan mondjam meg, hogy ne dohányozzon a környezetemben? (beszélgetős fórum)


1 2 3
18. Avatar Jazmin (válaszként erre: 12. - Edó21)
2010. jún. 21. 12:46
mindig akkor jon, ha a fonok ep elmegy valahova. Neki mashol van az irodaja, de felszokott jonni, es olykor ragyujt!
2010. jún. 21. 12:46

Bármeddig elmennék ilyen esetben, ha nem lenne tekintettel rám. Beszélnék a főnökkel, megszégyenítém mások előtt, csak hogy elérjem a célom. A bunkóságra nem lehet szépen reagálni.

Megszégyenítés alatt azt értem, hogy elmondanám másoknak, hogy micsoda tapló...stb.

16. Edó21 (válaszként erre: 13. - Avatar Jazmin)
2010. jún. 21. 12:45
Szép kis kolléga lehet, mit várhatsz tőle, ha még erre sincs tekintettel?
15. Lyrian (válaszként erre: 11. - Miss Jane)
2010. jún. 21. 12:45

"tipikus dohányos hozzáállás". :)


azért tisztelet a kivételeknek. :)

14. Avatar Jazmin (válaszként erre: 10. - FairyJ)
2010. jún. 21. 12:45
ugy mar probaltam, sajna hasztalan
13. Avatar Jazmin (válaszként erre: 8. - Mimmo33)
2010. jún. 21. 12:44
igen, foleg o tudja, hogy terhes vagyok!
12. Edó21
2010. jún. 21. 12:43
Én dohányos vagyok, de olyan helyen, ahol nem szabad, nem lehet, nem dohányoznak, én egyáltalán nem gyújtok rá. A házban sem dohányzom, kimegyek. Ahogy írásodból kiveszem, munkaheylről van szó. Elvileg munkahelyen is kint kell lenni a táblának, hol a dohányzóhely. A főnök??? mit szól, szépen meg kellene kérni, hogy beszéljen vele.
2010. jún. 21. 12:43
Én nem lennék kíméletes, megkérném, hogy ne dohányozzon a környezetemben, legalább a terhesség idejére... Mert fontos a baba és a Te egészséged, de én inkább felszólítanám, hogy legyen már tekintettel ezekre a dolgokra, nem lehet ennyire tapintatlan. Ha megsértődik, Ő baja, tipikus dohányos hozzáállás.
10. FairyJ (válaszként erre: 1. - Avatar Jazmin)
2010. jún. 21. 12:43
Nem kell kíméleteskedni. Mondd meg neki, hogy babát vársz, és szeretnél rá vigyázni, legyen olyan kedves ne dohányozzon a környezetetekben. Eleve nem értem, miért nem jön rá magától. Én dohányzom, sajnos elég erős dohányos is vagyok, de eszem ágába nem jut terhes nő vagy gyerek közelében rágyújtani. Szerintem ennek egyértelműnek kéne lennie.
2010. jún. 21. 12:43

Én dohányzom, de bunkóságnak tartom, ha valaki rágyújt terhes vagy kisgyerekek mellett. Főleg ahogy itt olvasom, irodában.

Egyszerűen mondd meg neki, hogy mindenféleképpen zavar, ha ezt nem érti meg, akkor no comment.

Azért nem minden dohányos bunkó! :)

8. mimmo33 (válaszként erre: 1. - Avatar Jazmin)
2010. jún. 21. 12:43

Tudják, hogy terhes vagy?!

Ha igen és így is dohányoznak, akkor nehéz lesz...egy bunkónak nehéz megmagyarázni, hogy az...(bocsnat a kifejezésért)

7. Avatar Jazmin (válaszként erre: 6. - Pemete)
2010. jún. 21. 12:42
igen, de tovabbra is szemtelenul ragyujt! mit kene neki mondja, vagy mit kene tegyek, hogy egyaltalan ne gyujtson ra, ha en is ott vagyok?
2010. jún. 21. 12:41
Az irodában dohányzik??? Tudtommal a munkahelyeken csak a kijelölt dohányzóhelyeken lehet dohányozni, és az nem az a légtér, ahol dolgoznak. Én dohányzom, de soha eszembwe nem jutna ilyen helyen rágyújtani, pláne ha még meg is kérnek rá, hogy ne tegyem! Ha valaki ennyit nem ért meg, az hülye, had sértődjön meg, hajtsd el a fenébe!
5. mimmo33 (válaszként erre: 2. - Miss Jane)
2010. jún. 21. 12:41

:D

A kollégája!Írja, hogy az irodában;)

2010. jún. 21. 12:41
egy kollegano, de altalaban barki zavar, ha kornyezetemben dohanyzik!
2010. jún. 21. 12:40
Vagyis ki, dohányzik, ami zavar Téged?
2010. jún. 21. 12:40
Kérdés: kicsoda zavar a dohányzásban? Kollégád? Barátod?
2010. jún. 21. 12:39
Arrol van szo, hogy miota terhes vagyok nem csak a dohanyfust zavar, mas parfumok, es meg a kave illata is kellemetlen lett. Az igazsag az, hogy sosem dohanyoztam, nem is zavar ennyire a fust, hacsak nem kozvetlenul ram fujta az illeto, de most szeretnek valtoztani. Azert az a kerdesem, hogy hogyan mondjam meg neki KIMELETESEN, de megis, hogy MEGERTSE, hogy mennyire zavar a cigi fust. Probaltam mar nyiltan megmondani, de eszrevettem, hogy megsertodott, es meg haragszik is, hogy kikovetelem magamnak a jogot. A masik verzio mikor kemenyebben raszoltam, csak annyit ertem el, hogy mikor nem vagyott ott akkor dohanyzik, persze mikor visszaerek, erzem a kellemetlen cigifustot az irodaban, mert meg a cigicsikket sem kepes eltuntetni. Mit tehetenek? varom dohanyosok, nem dohanyzok, es azok valaszat is akik mar leszoktak!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook