Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan, mivel tudnám tisztítani egy nagyobb méretű, de nem vízforgatós medence vizét? fórum

Hogyan, mivel tudnám tisztítani egy nagyobb méretű, de nem vízforgatós medence vizét? (beszélgetős fórum)


6. zsanci79 (válaszként erre: 4. - Msaca)
2010. jún. 10. 13:36
Amúgy a gyerkőc jól van? Aki leesett a padról :(
5. zsanci79 (válaszként erre: 4. - Msaca)
2010. jún. 10. 13:35
Köszönöm szépen! Na ilyen tanácsra gondoltam :)))))
2010. jún. 10. 12:42

Szerintem egy ilyen kicsi medencéhez ne vegyél ph mérőt, mert csak a teszter készlet 5000 ft.

Viszont lehet kapni úgynevezett kombi tablettát.

szakboltokban,vagy baumax, praktiker. Kell egy kis úszó hozzá, amibe beleteszed. Ez nagyobb medencékbe és kicsbe is jó. A tablettát szét tudod törtni és elég kb. 1/4-e is. Tedd az úszóba és hetekig kezeli a vizet!

3. zsanci79 (válaszként erre: 2. - 9bbc382386)
2010. jún. 10. 12:07
Köszi. Van valami PH érték mérő? És merre lehet kapni ezeket a dolgokat? Amúgy persze, le van takarva.
2010. jún. 10. 11:41

Szia!

A PH értéket lehet mérni,és megfelelően kell adagolni a tablettákat hozzá.De tényleg nem árt a vízforgató.

Esténként le kell fedni,és ha nem használjátok,akkor is.

2010. jún. 10. 11:26

Sziasztok! Szeretnék tanácsot kérni.

Van egy 160x260-as medencénk, amiben kb 45 centi víz van. Négy napja van feltöltve, de az alja ma már kicsit nyálkás.

Mivel tudnám tisztítani, eddig még csak uszodavegyszert láttam, igaz még nem is igazán kerestem. Elég pazarló lenne vizet cserélni sűrűn :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook