Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehetnék kedves egy olyan férfivel, aki mindenért a másikat hibáztatja, mindenen veszekszik, hisztizik? fórum

Hogyan lehetnék kedves egy olyan férfivel, aki mindenért a másikat hibáztatja, mindenen veszekszik, hisztizik? (beszélgetős fórum)


21. 72b86b6050 (válaszként erre: 1. - MoulinRouge)
2021. jún. 9. 20:44
Nem olvastam végig bocsánat...megakadtam az elején. Egy hónap után azon gondolkodom hogy jó volna nélküle. Ha ezen már gondolkozni kell, hogy kell e a másik, és nem érzed bentről a késztetést és az érzéseket akkor ott nincs értelme már az egésznek...
20. Guruljka (válaszként erre: 19. - Mézes-Krémes)
2021. jún. 9. 12:16
Ilyenkor reménykedem, hogy nem talál nőt, aki tőle szülne gyereket.
19. Mézes-Krémes (válaszként erre: 9. - Andi6020)
2021. jún. 9. 11:43
És ez a típus köztünk él és valószínűleg majd egyszer szaporodni is fog.
2021. jún. 9. 09:37

Tisztázzuk a helyzetet:


Van a másik férfi. Hetente, vagy akár többször indítasz róla fórumot, hogy kéretted magad, kiadta az utad, majd folyamatosan az alkalmat keresed, hogy írj neki, higy megszólíthasd, de a boltban azért nem köszönsz és elfordítod a fejed. Részegen beolvasol neki, hogy szereted és miért csinál veled ilyet?


És van ez a pasi, akivel 1 hónapja együtt vagy, míg a másik után epekedsz, de az alaptörténet ugyanaz?


Nekem hatalmas kamu szagú ez az egész, csak az értelmét nem igazán találom, bármennyire is szeretném. Tudsz segíteni benne?

2021. jún. 9. 09:28

Tulajdonképpen utálod, mert annak a módját keresed, hogyan lehetne vele maradnod annak ellenére, hogy az ösztöneid elfelé lökdösnek tőle...


Nehéz eset. Miért nem hallgatsz az ösztöneidre?

2021. jún. 9. 09:11
Sehogy!
15. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - MoulinRouge)
2021. jún. 9. 08:57
Ez idővel csak rosszabb lesz. Találsz magadnak jobbat.
2021. jún. 9. 08:01
Egy nárcisztikus. Menekülj!
13. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 10. - MoulinRouge)
2021. jún. 8. 22:53

Akkor pedig külön gratulálok. :D

Valami nem stimmel veled, az biztos.

12. timycat (válaszként erre: 1. - MoulinRouge)
2021. jún. 8. 21:13
Én inkább nem lennék kedves vele.
11. Guruljka (válaszként erre: 4. - MoulinRouge)
2021. jún. 8. 19:52
Nekem mindegy, de akkor ne panaszkodj.
10. MoulinRouge (válaszként erre: 8. - 3c253ca4d3)
2021. jún. 8. 19:45
Ez nem ugyanaz a férfi.
9. andi6020 (válaszként erre: 1. - MoulinRouge)
2021. jún. 8. 19:40
Finoman szólva is fura fórumokat írsz ki.
2021. jún. 8. 19:10

Május végén még köszönni sem akartál neki, most meg jártok 1 hónapja?

Hány fórumot akarsz még indítani?

Vagy egy troll vagy, vagy komoly problémák vannak veled. Ez az egész már nevetséges.

Most arról lesz fórum, hogy szakíts-e, utána, hogy megbántad, hogy szakítottatok, és vissza akarod szerezni?

7. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - MoulinRouge)
2021. jún. 8. 18:02
Nem tudom, nekem a jó szex nem lenne elég ahhoz hogy egy nagyranőtt, hisztis óvodás lelkivilágát pátyolgassam.
6. 8d00a82c06 (válaszként erre: 4. - MoulinRouge)
2021. jún. 8. 17:57

Ez hülyeség!

Fosol hogy nem lesz más, megalkudsz..

2021. jún. 8. 17:46
Nem nárcisztikus ember ő? Ha igen, akkor hagyd.
4. MoulinRouge (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2021. jún. 8. 17:43
Nem tudom. Valamiért ragaszkodom hozzá.
3. Piroska52 (válaszként erre: 1. - MoulinRouge)
2021. jún. 8. 17:37
A szeretsz szenvedni, tedd azt.
2. Guruljka (válaszként erre: 1. - MoulinRouge)
2021. jún. 8. 17:31
Miért kell ez a pasi neked ennyire?
2021. jún. 8. 17:29

Kb 1 hónapja vagyunk együtt, de egyszerűen azon gondolkozom, hogy talán jobb lenne nélküle.

Először is folyton frusztrált, minden alkalommal, amikor beszélünk, annyira kell figyeljek arra, hogy mit mondok, mert elég egy rossz szó, máris hisztizik. Ha egy napot kihagyunk, mert fáradt vagyok, és nem találkozunk, megkapom tőle, hogy mert nem szeretem őt. Tegnap egész nap írogatott neki valaki, mikor mondtam neki, hogy mégis milyen nő irogat neki, elrendezte azzal, hogy nincs semmilyen nő rajtam kívül, ez megint csak az én fejemben van. Állítása szerint ő nem szeret vitatkozni, mégis mindig ő generálja, ő kapja fel a vizet, ő kezdi a vitát.

Tavaly júniusban ismertem meg őt, akkor is ismerkedtünk, de nekem túl labilis volt, nem éreztem magam egésznek mellette. Pár találka után, amikor észrevette, hogy kicsit húzódom tőle beolvasott majd megszakította velem a kapcsolatot. Akkor dühöngtem, hogy esélyt se adott, hogy megpróbáljuk. Azt mondtam most, hogy jó, akkor én veszem a kezembe az irányítást, én lépek, én kezdeményezek. Megtettem, persze, hogy rögtön belement, hogy találkozzunk. A szex, ami utána van, meg ami előtte van, az jó, viszont a többi egy nulla. Olyan, mintha egy érzelmi analfabétával lennék, állítása szerint szeret, mégis sokszor megvág egy-egy kijelentéssel, ami rosszul esik.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook