Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet valakit elfelejteni, ha állandóan rá gondolunk? fórum

Hogyan lehet valakit elfelejteni, ha állandóan rá gondolunk? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
368. sellobaby. (válaszként erre: 367. - Jucusss89)
2010. jún. 5. 13:14
Hát ez van, tényleg jó lenne valakit találni, aki amolyan "igazi" lenne végre. De az tény, hogy én a szívemre hallgatok, és nagyon szeretem a szerelmem:-) Ha az eszemre hallgatnék, már valószínű, magas hangon dalolászna:-)
367. Jucusss89 (válaszként erre: 366. - Sellobaby.)
2010. jún. 5. 12:42
Igen ott van :) yoo lenne ismerni már ezt az érzést :)
2010. jún. 5. 12:21
Csajok! Nagyon pazar idézetet találtam...:-)
2010. jún. 5. 12:21
Azt akarom, hogy ragadjon el a hév, hogy lebegj a mámortól, fakadj dalra, lejts dervistáncot, légy eszelosen boldog, vagy legalább légy rá nyitott! A szerelem szenvedély, megszállottság, mely nélkül nem lehet élni. Azt mondom, légy fülig szerelmes; olyat találj, akit orülten szeretsz, és aki ezt viszonozza! Hogy találhatsz rá? Hagyjd az eszed! Hallgass a szívedre!... Az az igazság, hogy e nélkül nincs értelme élni. Ha szerelem nélkül mész végig az úton, akkor egyáltalán nem is éltél. De meg kell próbálnod! Ha nem próbálod meg, nem is éltél... Légy nyitott, ki tudja... becsaphat a villám." (Meet Joe Black)
364. sellobaby. (válaszként erre: 363. - Jucusss89)
2010. jún. 5. 11:54
jaaaaaaaaj, Jucusss, ne is mondd, tök ciki:-( Mire kezdene megint alakulni egy kicsit, hát nem bele tojok a lecsómba...
363. Jucusss89 (válaszként erre: 362. - Sellobaby.)
2010. jún. 5. 11:50
:-) Igeeeeen :) Te kis huncut :)
2010. jún. 5. 11:29

SZÉP NAPOT MINDENKINEK!!!!

Itt is csodás napsütés van, én meg estig dolgozom...:-( De az erkélyről én is tudok ám bámulni:-) Tegnap este írt a szerim sms-t, leírta a napját, nagyon édi volt. erre ma írtam a barátnőmnek egy üzit, amiben írtam, hogy a "szerelmem" ma nem azt csinálja, amit mára betervezett. És még szép, hogy ezt az sms-t nem éppen a barátnőm kapta meg...;-) felhívtam a szerit, nem győztem magyarázkodni, közölte, hogy most buktam:-)

2010. jún. 5. 11:20

:)Szép napot csajok :) Remélem senki se szomorkodik már,nézzetek ki az ablakon ragyog a nap meleg van mi kell még :) Itt a nyár :)

Tegnap csajos estét tartottunk a bnommel Szex és New York2-n voltunk moziba szuper volt :) s ma ismét Győr,mozi,séta meg ő :) Alig várooooooom :)

2010. jún. 4. 19:56

Csajok!

Hahóóóóóóóóóó! Hát mi ez a csend itt kérem? Ha én nem, akkor már senki? Heeeeeeeeeeeee?

359. sellobaby. (válaszként erre: 358. - Mano088)
2010. jún. 3. 23:29
babyke egész héten szomorú, mert ostobaságokon rágódik:-( Tegnap elkezdtem ecsetelni dolgokat a szerinek, amolyan velőig ható lelkizés volt. Talán jövő pénteken talizunk, akkor folytatom. Addig meg nagyon szomorú leszek, mert egyre jobban hiányzik:-((( Erős akarok lenni, tudom, volt már rosszabb, és lesz is, de nem igazán megy:-(((
358. mano088
2010. jún. 3. 22:38

Na látom ma este senki nem jár erre..sebaj! :) Majd úgyis jöttök valamikor! :)


Jaaa és ezek mellé kb 10kor felhívott a telefonja..igen, merthogy nem szólt bele senki csak hallottam, hogy nagy hanggal beszélgetnek! :)) Na aztán kicsivel utána írtam neki csak úgy viccesen, hogy figyeljen a telójára mert hiányzom neki és felhívott..erre most felhív, hogy mi van meg minden..kicsit már iszogattak ott, de nagyon édes volt végig..hallottam a hangján, hogy volt már benne.. :)))) Jaaajj de msot olyan jól lettem hirtelen..olyan jóóó volt hallani a hangját!!! :))))) Ééééééss, lehet hétvégén átjön!!! De akkor nem menekül..csak hogy bébikének is kedvezzek!! :))))))

357. mano088
2010. jún. 3. 18:10

Sziasztok!

Örülök, hogy mindenkinek újra megint jól telnek a napjai.. :)) tényleg kezdem azt hinni, hogy velem nem stimmel valami, hogy még mindig itt tartok ahol..pff :)


Csajok, a véleményeteket szeretném kérni!

Ugye a héten elkezdett egy sulit, emiatt nincs szinte soha gépközelben és megkért, hogy ami van farmja azt gondozzam az enyém mellett! :) Én persze szívesen elvállaltam, mégha néha már be is dilizek a sok "melótól" ami vele van..na jó nem ilyen komoly azért! :)) Szóval a lényeg, hogy nemrég kaptam egy üzit a farmon belül Tőle, hogy köszöni, hogy így gondozom a farmját, meg írt 1-2azzal kapcsolatos dolgot és hogy még egyszer köszöni, de most mennie kell.

Szerintetek ez jelenthet vmit, hogy írt vagy csak egy baráti, "kösz a szívességet, szia" dolog? Én mondjuk sajnos az utóbbira gondolok..nem akarok semmibe pluszt magyarázni, de azért az is bennem van, hogy azért ha ilyen formán is, de kapcsolatot akar fenn tartani velem vagy vmi..


Teháááát? :)))))) Ne kíméljetek..rosszabbul már nem hiszem, hogy leszek szerencsére! :)

2010. jún. 2. 20:36

kedves Aggódók!

beszéltem a szerivel, jó kedve volt, a jó napja miatt:-) Az exről nem mertem kérdezni, majd később vissza hívom, mert még dolgozik.

355. Jucusss89 (válaszként erre: 354. - Sellobaby.)
2010. jún. 2. 14:43
:)Szép napot neked is :)és végre az eso se esik :)már csak pár nap és szombaaaaaaaaaaat :)
2010. jún. 2. 13:05

Szép napot mindenkinek!

Az értem aggódóknak üzenem, hogy köszi, jól vagyok, tervezem a hétvégi "kirúgom a lábait alóla", és remélem, úgy sül el a végén, mint a múlt héten...

2010. jún. 1. 21:36

Kedves Barátaim!

Köszi, jól vagyok. Volt már rosszabb is a helyzet, túléltem...:-)

352. Jucusss89 (válaszként erre: 351. - Zeusz33)
2010. jún. 1. 20:59
Bizony... énis eggyetértek a tobbiekkel...
351. Zeusz33 (válaszként erre: 350. - Sellobaby.)
2010. jún. 1. 20:46
Persze a döntés a te kezedbe van mindenki a saját belátása szerint dönt,hogy mi a jó neki.Mi a barátaid vagyunk és aggodunk.
2010. jún. 1. 20:42
Ja, és a hétvégén úgyis kirúgom a lábait:-))))))))
2010. jún. 1. 20:31

Hahóóóóóóóóóóóó!

Senkire nem haragszom, csak mert elmondja a véleményét! Köszi mindenkinek, mindenkit meghallagtok, de a döntést csak én hozhatom meg, akármi is legyen.

[link]

348. mano088 (válaszként erre: 347. - Zeusz33)
2010. jún. 1. 19:45
Sajnos a tegnapi beszélgetésünk után én is egyre inkább így érzem..nem mondanék ilyet csak úgy, de Zeusznak igaza van abban, hogy valószinűleg boldogabb lennél, ha mást keresnél..vagy csak megpróbálnád Őt elfelejteni..és ezért ne haragudj sellobaby..
347. Zeusz33 (válaszként erre: 336. - Sellobaby.)
2010. jún. 1. 17:59
Ó szegénykém,emlékszel még a szavaimra?Miért nem keresel mást?A forumodban elég sokat beszélgettünk rólla.Sokkal jobbat érdemelnél az a pasi érzelmileg labilis,én nem akarlak megbántani de annál a pasinál te csak második leszel mindt ahogy a forumban is írtad.Ugye tudod,hogy miért?!
346. Jucusss89 (válaszként erre: 345. - Sellobaby.)
2010. jún. 1. 17:18

:( Elhiszem...

énis így éreznék tuti... s te már beszéltél vele?

345. sellobaby. (válaszként erre: 343. - Jucusss89)
2010. jún. 1. 17:09
Nem ment vissza hozzá, de engem attól is megüt a guta, ha ennyire feldobott az ex. Nem bánnám, ha kevés ilyen beszélgetésük lenne, mielőtt tényleg kibékülnek.
2010. jún. 1. 16:18
Csajok már megvan a hétvégi program :) Megyunk Györbe mozizni,azt utánna 1romantikus séta :) oan izgatott vaok :) Hmm:)
343. Jucusss89 (válaszként erre: 342. - Sellobaby.)
2010. jún. 1. 13:04
Remélem neked is osszejon ismét a dolog... :(de miért ment vissza hozzá?:(
342. sellobaby. (válaszként erre: 341. - Jucusss89)
2010. jún. 1. 11:48
Igen, Te szerencsés helyzetben vagy most:-))) Remélem, hamarosan tudok beszélni én is a szerivel, most jó lenne.....
341. Jucusss89 (válaszként erre: 340. - Sellobaby.)
2010. máj. 31. 22:09

Osszes pasi érdekes sztem :)

pl az exem is keményen csajozik :) de nemtud érdekelni:)mert már máson jár az agyam :))

340. sellobaby. (válaszként erre: 339. - Jucusss89)
2010. máj. 31. 21:51
Dehogy, kicsit érdekes a pasi néha
339. Jucusss89 (válaszként erre: 336. - Sellobaby.)
2010. máj. 31. 20:56

:-( Hmm,az élet olyan igazságtalan...


Igen Manócska hétvége vele...:)

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook