Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet valakit elfelejteni, ha állandóan rá gondolunk? fórum

Hogyan lehet valakit elfelejteni, ha állandóan rá gondolunk? (beszélgetős fórum)


8. 5a2defa6a1 (válaszként erre: 5. - 8264513f31)
2010. máj. 7. 13:19
kriszpy! èn is elolvastam a törtènetet, szerintem hagyd a francba, előtted az èlet! a fèrfiak nàlunk sokkal direktebbek, ha egy fèrfi meg akar talàlni, az meg is keres, ès nem hònapok mùlva, hanem ma, vagy holnap. ha ilyen sokàig nem tette, akkor nem is akarta. mèg mindig egyedül van? nem lehet, hogy titokban kell tartania egy viszonyt? mondjuk egy màsik 16-18 èvessel? szerintem ez elèg ok lenne. felejtsd el hogy egy fèrfi, aki csupa fiatal lànnyal van körülvève, lemond a szexről és csak arra a lànyra gondol, ès szenved, aki èvekkel ezelőtt nemet mondott neki. nem 2O1O-ben. ràadàsul azok utàn, hogy bevallottad neki, hogy èrzel, nemet mondott. lehet, hogy ő nem olyan mint te ès nem kèpes holtig szeretni valakit, egyszerűen kiàbràndult ès màsfelè nèz. tiszteletben tartom, hogy èrzel irànta, de tedd fèlre, mint egy èletre szòlò leckèt amiből tanulni kell, a sebhely megmarad, de nèzz előre ès keress màst. nèzz körül, nem hiszem hogy 100 pasi közül csak 1 lenne jò neked. ha ìgy működne, akkor az emberi faj màr règ kihalt lenne. valakit tartogat neked a sors :) ès minkenki èletèben màr elcseszett valamit, ezen ne ràgòdj, legközelebb ügyesebb leszel, na! :)
7. adfa0d8bdb (válaszként erre: 5. - 8264513f31)
2010. máj. 7. 13:13

Próbáld meg elfelejteni!



Valahol egy másik pasi pont rád vár... inkább őt keresd!

2010. máj. 7. 08:57
Na ez tényleg jó kérdés! érdekelne a válasz rá! Hogyan lehet vkit elfelejteni ha állandóan rá gondolsz és imádod? No?? Írjatok! Mert szerintem nem lehet sehogy. aguilera5@freemail.hu
2010. máj. 4. 22:55
Ettől rettegek egyébként. Hogy esetleg érzett valamit, mert már nem vagyok benne biztos. Akkor a semmiért vesztem el a szerelmem.
2010. máj. 4. 22:54

Hú, azt hittem tőlem szerencsétlenebb helyzetbe senki sem kerülhet.

Látom, nem vagyok egyedül. :(

3. aizamzics (válaszként erre: 2. - 8264513f31)
2010. máj. 4. 19:50

Szia kedves Kriszpy!

Elolvastam végig a történetedet. Nagyon sok a hasonlóság a saját történetemmel. Sajnos azt kell mondanom, hogy nem érdemes várnod. Én is egy éve reménykedek teljesen hiábavalóan abban, hogy akit a barátomnak hittem,sőt több mint a barátomnak,életjelet adjon és felhívjon, vagy megkeressen neten keresztül.A munkahelyemen ismerkedtünk meg és lettünk barátok. Ez kb. egy évig tartott.Sajnos tavaly mindkettőnket elküldtek 1 hónapon belül.Azóta nem láttam.

Én teljes szívemből szeretem ezt a férfit, meg is mondtam neki.Nem utasított el, sőt bizonyos jelekből azt szűrtem le, hogy én sem vagyok közömbös számára. Mégis egyszerre csak ,,megkukult és semmilyen formában nem keresett többet, pedig hívtam többször is,sms-t is írtam neki hármat egymás után,de semmi válasz.

8 hónap után Ő!!! felhívott hogy találkozhatnánk,menjek át hozzá már másnap. Időt kértem, hogy felkészülhessek és következő hétre meg is beszéltük a találkozót. reggel felhívott és lemondta, családi program miatt. Áttettük a jövő hétre,de úgy beszéltük meg,hogy egy utolsó egyeztetésre még felhív.Azóta két hónap telt el,de nem hívott.Én sem tudom hívni, mert rögtön foglaltat jelez a telefonja. A kínok kínját éltem át egy éven keresztül. De most már rádöbbentem, hogy nem érdemes várnom. Én is azt akartam,hogy Ő mondja ki, hogy nem kellek neki. De még erre sem volt képes.Most már lezártam magamban ezt az ügyet, mert nem akarok belebolondulni a fájdalomba.Nagyon nehéz volt meghoznom ezt a döntést, de muszáj volt.

Gyanítom ezek a férfiak annyira félénkek,vagy olyan csalódás áll mögöttük, ami képtelenné teszi őket a normális párkapcsolatra.

Keress mást magadnak, olyat aki szeret Téged és ki is tudja mutatni és fel is vállal.Tudom milyen iszonyúan nehéz, de nincs más megoldás!!!!!

SOK SIKERT!!!

2010. máj. 3. 20:56
:(
2010. máj. 3. 18:32
Mondjuk én a másikra gondoltam aki viszonyt folytatott veled....hogy ő etikátlan. De tényleg, másfele kéne venned az útirányt, zárd le. Felnőttek vagytok, írtál jeleztél ő meg nem, értsd úgy ahogy gondolta:) hagyd békét!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook