Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet valakit elfelejteni, ha állandóan rá gondolunk? fórum

Hogyan lehet valakit elfelejteni, ha állandóan rá gondolunk? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
428. mano088
2010. jún. 17. 22:22
sziaaaa :)
2010. jún. 17. 22:13
:)Szép yoo estét mindenkinek :)
426. tamaryn
2010. jún. 17. 07:52
idővel.
425. mano088 (válaszként erre: 424. - Jucusss89)
2010. jún. 16. 21:36
jobbulást és jóéjt :)
424. Jucusss89 (válaszként erre: 423. - Mano088)
2010. jún. 16. 21:35

:) ugye ugye énis hasonló véleménnyel vagyok... :D Nincs abba semmi ha 1x vki kipróbál ilyent... :)

de én most lépek :( fáj a hasim meg kicsit álmos vagyok...

Yooéjt Manócska :)

423. mano088 (válaszként erre: 422. - Jucusss89)
2010. jún. 16. 21:14

nagyon nehéz volt..könyvelés meg minden.. :( ne tessék bántani.. :P


Miért ne? Ha a pasiknak lehet, a csajoknak miért ne lehetne! :) És néha még van, hogy ez segít tovább lépni..szerintem ha csak tényleg 1-1ilyen van, akkor nem gáz..ha csak ilyen van az már rosszabb..de ez csak az én véleményem.. :)

422. Jucusss89 (válaszként erre: 421. - Mano088)
2010. jún. 16. 20:53

:) h-h nemlett meg :( ejjnyeeee...


Nincs semmi kulonos...Eltelt a nap pihizéssel nemrég értem haza voltam kvzni kinn kicsit,meg beszélgettunk a barátnommel :) Lenne 1kérdésem...Csak nemtuom,h tegyem fel... Nem akarom,h rosszat gondoljatok rólam...

Ti benne lennétek ilyen alkalmi kapcsolatba?:)

421. mano088
2010. jún. 16. 20:12
halihóó csajok! nagyon el vagytok tűnve!! tessék jönni és mesélni, hogy telnek a napjaitok!! :)
420. mano088 (válaszként erre: 419. - Jucusss89)
2010. jún. 16. 12:49

neked is szép napot..bár nálunk is eléggé hüvi van és szinte mindig esik.. :S


háát nem lett meg a vizsga..így az államvizsga is ugrott, sajnos..de legkésőbb kedden megcsinálom ezt a nyamvadt szigorlatot és akkor köv félévben már csak az államvizsga van meg a dogavédés! :)

419. Jucusss89 (válaszként erre: 418. - Mano088)
2010. jún. 16. 10:20

:) szép yoo napot mindenkinek,igaz esik itt az eso...


Bizti meglesz aziiiis :)

418. mano088
2010. jún. 15. 20:10
igen, már túl vagyok rajta..mindkettőn..az egyik 4es lett a másik meg azon múlik, hogy megszán-e a tanár, hogy államvizsgázni szeretnék..majd meglátjuk mi lesz..
417. Jucusss89 (válaszként erre: 416. - Mano088)
2010. jún. 15. 18:46
:)Na már bizti,h meglett a vizsga :) én meg strandolni voltam,szuper napom volt :)
416. mano088 (válaszként erre: 415. - Jucusss89)
2010. jún. 15. 10:40

Még tegnap este megírtam, meg minden, de nem küldtem el végül..nem voltam annyira dühös.. :) csak még mindig piszkál egy pár nappal ezelőtti dolog..de csak idegeljem fel magam.. :))


Háát én meg mindjárt indulok vizsgázni!! Áááááá!!! Nem vittem túlzásba a tanulást, de sikerülni fog és kész!!!! Csak így lehet!! :) Este jövök..

415. Jucusss89 (válaszként erre: 414. - Mano088)
2010. jún. 15. 08:59

:) Sztem inkább ne írj neki semmit :)

Már megnyugodtam :) szép napunk van ismét :) Csak tanulni is kell valamit :)

414. mano088
2010. jún. 14. 21:32
nem tudom mit csináljak..nagyon mérges vagyok Rá..szerintetek leírhatom neki hogy kicsit más szavakkal de hogy menjen a fenébe?
413. mano088 (válaszként erre: 412. - Jucusss89)
2010. jún. 14. 15:38

Én sem állok valami jól..fél óra pihi indokán már 1órája rá se néztem a tételekre..aztán holnap meg már vizsga.. :S de akkor is végzek 1hét múlva mindennel már!! :)


Te pesig ne legyél depis!! ilyen szép időben nem szabad!! Látod nálam is milyen hülyén alakulnak a dolgok..de már leszarom, eldöntöttem! Süt a nap, hallgatom a madarakat szóval már csak jó lehet a nap! :) Aztán a pasik meg kapják be és kész!! :)))

412. Jucusss89 (válaszként erre: 411. - Mano088)
2010. jún. 14. 15:29

:)Bizony fontos is lenne a suli,de ilyen yoo idoben nagyon nehéz magamat rávenni,h szorgalmasan mindennap tanuljak kicsit...Ma is annyira szerencsétlen voltam,bemagoltam azt a 6kérdést ami 1hónapon keresztul mindig reggel volt,erre mikor kiosztotta a kérdéseket,majdnem elsírtam magamat :( Nem az volt...Néha úgy érzem nem nekem való ez a foiskolás élet,még ha magyarul lenne konnyebb lenne,vagyis van ami konnyebb s felfogom,de van amit hiába magolok be,nemtudom... :(

Semmi nem akar osszejonni,se szerencse,se szerelem,se semmi :( már totál depis vagyok... :(

411. mano088 (válaszként erre: 410. - Jucusss89)
2010. jún. 13. 22:38

Elhiheted, én sem bánom, hogy már befejezem! :) Szerintem lassan én is elkezdem olvasgatni a tételeket! :) Neked meg jó tanulást és szintén semmi szomorkodás!! Ez most fontosabb, mint a pasik! :P

Jóéjt! Puszi!

410. Jucusss89 (válaszként erre: 409. - Mano088)
2010. jún. 13. 22:32
yoo neked,h lassan már államvizsgázni fogsz :) én húzok tanulni...Kitartás Manocska :) semmi szomorkodás :) yooéjt csajocskák :)) pussszzz
409. mano088 (válaszként erre: 407. - Jucusss89)
2010. jún. 13. 22:14

Ááá, szerintem ne akard rávezetni semmire..ha jó vele, csak legyél vele, de ne akarj annál többet, amit ő sem akar..mert csak rosszabb lesz szerintem..


Nekem kedden lesz két vizsgám, aztán 21-e államvizsga, de én se bírok tanulni..este mikor már nyugi lenne, addigra álmos leszek és megfájdul a szemem..most is csak kb a holnapi napom van sok-sok tételre..de valahogy akkor is átmegyek mindegyik vizsgán!!! :)

408. mano088 (válaszként erre: 406. - Sellobaby.)
2010. jún. 13. 22:11

Szió!

Persze, hogy szeretem, de ezt még Ő sem csinálhatja velem!! Nem engedem és kész!! Sokkal jobban leszek már végre, ha eltüntetem mélyre magamban az érzéseim, elegem lett és ezt egyáltalán nem akarom, amit most kapok tőle!! Akkor inkább ne is lássam, ne kapjak semmit, mert erre nincs szükségem!!

407. Jucusss89 (válaszként erre: 405. - Mano088)
2010. jún. 13. 22:03

yoo otlet :) énis holnap meek vizsgázni,de én ahogy elnézem augusztusig vizsgázni fogok :( még mindig van akármennyi... :( az agyamra megy már s tanulni is csak este nyugisan tudok a leginkább :)

Hát lehet,nem ot szánta nekem az ég :) de viszont annyira yool éreztem magam vele... s 19-én is tuti megint yoo lesz vele,már csak arra kellene ot rávezetnem,h érdemes lenne magát lekotnie velem :) mert azt irta,h o egyenlore még nem szné lekotni magát... :(

406. sellobaby. (válaszként erre: 405. - Mano088)
2010. jún. 13. 22:01

Kicsi Manócskám!

Ugye, mindennek ellenére is nagyon szereted.....

405. mano088 (válaszként erre: 404. - Jucusss89)
2010. jún. 13. 21:27

Hmm, sajnálom..de ezek szerint sajna lehet nem ő volt az a valaki, aki kell nekd! ;)


Én most szépen levizsgázom, befejzem a sulit, és eldöntöttem, hogy először is külsőleg fogok megváltozni /leginkább alakügyileg/ de valamilyen szinten a belsőmet is megváltoztatom!! És júli közepén szerintem tuti ott lesz Ő is a haverja buliján, szóval addigra valamit tuti elérek, hogy epedjen csak utánam és bánja, hogy elhagyott!!

404. Jucusss89 (válaszként erre: 403. - Mano088)
2010. jún. 13. 20:59

:( Ne szomorkodj...

Jaj Manocska lemaradtatok ám vmirol :( az ujjal kapcsolatba csak annyi,h 1betoji majom... Nagyon megharagudtam rá,amilyen yoo volt vele :( Fúúúúh de 19-én kap majd a buliba eláll majd a lélegzete is ha majd meglát :-)

Hmm...

403. mano088 (válaszként erre: 402. - Jucusss89)
2010. jún. 13. 20:47

A hétvégén olyan szinten elérte nálam, hogy ne akarjam már látni sem, hogy nagyon!! És ez a gyűlölet most végre segít, hogy bezárjam a szívem és, hogy ne is akarjak semmit!! Végre!! Egész hétvégén mindenkire volt ideje, csak rám nem? Hát jó, akkor most már nem is kell, hogy legyen!! Én többet át nem hívom az is biztos!! Ááááááááááááá!!

Szóval, ha bármikor kicsit is elbizonytalanodnék, kérlek NE hagyjátok!!


Jucuss te pedig gondolj az újra, ne hagyd, hogy elrontsa a boldogságod a régi..nem érdemli meg, hogy kicsit is rosszul érezd magad!!

402. Jucusss89 (válaszként erre: 401. - Mano088)
2010. jún. 13. 20:16
Manocska nyugiiiii :( most énis igy vagyok vele,rájottem,h nekem is hiányziiiiiiiiiiiiik :((
401. mano088
2010. jún. 13. 18:58
GYŰLÖLÖM!!!!!!!! És elegem van már mindenből!!!!Csajok, üssetek le, ha valamikor is azon gondolkodom, hogy írjak neki vagy áthívjam!!!! Nem érdemli meg...és engem sem!!!!
400. Fedo
2010. jún. 13. 16:43

Én nem akarom elfelejteni a szerelmem, pedig sajna nős! :(

A nap,minden másodpercében Őrá gondolok!

399. Leiluuu
2010. jún. 13. 16:42

Lényegében az történt ,hogy hugom elveszett bulihelyen, és mivel kicsit kelekótya, itókás hangulatba voltam, hugom telefonszáma nem jutott eszembe hogy felhivjam.. A mobilomat meg a táskámba hagytam ,a ruhatárral együütt, és a ruhatár fizetős. Egyik ismerősöm telefonjáról gondoltam exemet hivom fel, hajnalok hajnalán (mert tudtam ő még nem alszik), hogy megtudja e hugom számát adni mert baj van ,gáz van...

Semmi hátsó szándékom nem volt, csak száma kellett hugomnak.. exem persze rögtön azthitte vájkálódok az Ő illetve a barátnője életébe, s had ne kelljen mondnaom milyen stílusba küldött el a jó fenébe,hogy ő neki nincs köze a hugomhoz , nem érdekli mi van a hugommal, és különben is mit hivogatom, szálljak ki az életéből...

Ezt elég cinikus hangon és kicsit mérgesen adta elő telefonba...

Azthittem ott fakadok sirva.. nem kellett sok hogy hazamenjek,s hugomat ott hagyjam a bulihelyen, aki ugyebár akkor elveszett, s kitudja holvan, lehet már ő is hazament ,vagy valami pasi karjai közt van idézőjelesen...

Nagyon fájt ahogy beszélt velem, igy még soha senki nem beszélt velem :((((

És ami a legvégképp fáj ,hogy azért utáltam meg végképp,mert én idióta még kb 1 hónapja átmentem hozzá "nosztalgiázni", persze exemnek már javában ott volt a barátnője az életében ,csak néha néha engem is"felhasznált"... Tudom hibás vagyok a dologban ,és pont ezért fáj, hogy miért vagyok ekkora ökör.. még hány pofonra van szükség az életben ,hogy rájöjjek, én egy "Igazi nő" vagyok, akinek vannak értékei, és nem lehet érzelmileg játszani velem... :(

Amugy a végén meglett hugom:) Aztán nagyo nfelvidultam buli alatt, mert nagyon roptam a táncparketten egy profi táncos férfival :-) Ugyhogy a tánc nekem egy "terápia" :) El is feledtem tánc közben ,ezt a telefonos dolgot ex-szel.. :-)

Na Szép napot, azthiszem kiülök napozni, és utána ránézek a tételsoraimra.

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook