Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet meghódítani a bika csillagjegyű férfiakat? fórum

Hogyan lehet meghódítani a bika csillagjegyű férfiakat? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
268. 274c9996b8 (válaszként erre: 267. - Emylie)
2010. nov. 28. 13:39

Hat igen , feltetlen megakarod fejteni ezt az embert :D

Minden szepet es jot hozza !

267. Emylie (válaszként erre: 266. - 274c9996b8)
2010. nov. 28. 10:09
Például ugyanolyan a zenei ízlésünk, az ételekben is hasonlókat kedvelünk és eddig úgy tűnik, hogy nagyon egy hullámhosszon vagyunk. PErsze hosszútávon biztosan más, de egyelőre pont ez a kimértsége tesz kíváncsivá, és az, hogy ebből mi fog kisülni :) A vízöntő tényleg mindenre képes, hát még én :)
266. 274c9996b8 (válaszként erre: 264. - Emylie)
2010. nov. 27. 18:58

Ha tetszel neki akkor feltetlen fog lepni :)

El nem tudom kepzelni milyen közös van bennetek ? !

Hosszu tavon az agyadra fog menni , lassu ,komotos ,földhözragadt , szeretetremelto egyenisege :)

De , hat persze erdemes kiprobalni , ki tudja , a szerelem (es a vizöntö!) mindenre kepes :)

2010. nov. 27. 18:41
:) mennyi jót írtok a bikákról...
264. Emylie (válaszként erre: 263. - 274c9996b8)
2010. nov. 27. 18:40

Kösz a választ, igen ez igaz nekem kell eldöntenem...Próbálok csak barátként gondolni rá ami eddig ment is :)

viszont eddig úgy tűnik, hogy sok közös van bennünk...lehet hogy csillagjegytől függetlenül mégis jól kijönnénk...majd kiderül. De akkor szerinted fog lépni csak győzzem kivárni? :)

263. 274c9996b8 (válaszként erre: 262. - Emylie)
2010. nov. 27. 13:23

Igen a bika "ilyen" lassu..... es meg ettöl is lassubb :)

Hogy meg-e eri varni azt neked kell eldöntened !

Igen a bika mindeg nagyon kedves,aranyos,erdeklödö stb....

Viszont erdemes elgondolkodnod mert a vizöntö nem nagyon illik össze a bikaval ...... aztan ha a bika "megfogott" , nagyon nehezen fogsz tudni szabadulni....

262. Emylie
2010. nov. 27. 12:54

Sziasztok!

Szeretném a véleményeteket/tanácsotokat kérni!

A munkahelyem van egy bika csillagjegyű pasi, és már kb. 1 hónapja emailezünk, ő írt nekem először. Egyértelműen tetszem neki, és szóba került már, hogy személyesen is szeretne velem találkozni...De ennek már két hete, tényleg ennyire lassúak és megfontoltak a bikák? Egy hónap után jutottunk el addig, hogy emailben elkérte a telefonszámom :)

Egyébként úgy tűnik eddig, hogy sok a közös vonásunk, szuper jól el tudunk beszélgetni egymással, viszont egy a bökkenő nekem van (még) párom (bár már nagyon nem jövünk ki jól és a külön költözést tervezem), és ahogy láttam az iwiwen neki is (igaz utoljára aug.-ban lépett be, szóval azóta ki tudja mi van). A kérdésem, hogy szerintetek érdemes várni rá? vagy csak szórakozni akar velem? Egyébként mindig nagyon sokat ír, nagyon kedves és érdeklődő velem kapcsolatban... :)

Köszönöm a válaszokat előre is. (ja és az én csillagjegyem vízöntő)

261. d'moni (válaszként erre: 260. - Bd3e3613b4)
2010. nov. 16. 20:07
Az én párom is bika és a viccei egy kívülállónak tényleg elgondolkodtatóak. Régebben még én sem tudtam mikor viccel, vagy komolyan mondja, de azóta már tudom mikor akar komolyan mondani valamit, hátha elhiszem, de rájövök és nevetünk.
2010. nov. 16. 17:09
Én kos vagyok, a párom bika. Tulajdonképpen ő szedett fel engem, de tagadja. :D Nagyon fontos neki a család, a barátok, a hűség. Imádja a természetet, és mindenkivel nagyon jól kijön, egyszerűen kedvelik az emberek. Az én párom is gyakran viccelődik, aki nem ismeri annak sokáig tart eldönteni, hogy mikor komoly és mikor idétlenkedik. :)
259. d'moni (válaszként erre: 257. - Katkaa)
2010. nov. 6. 17:52

Szia katkaa!

Szerintem ha ennyi idő után sem ugrott ezekre a dolgokra, akkor itt az idő, hogy beújíts egy pasit. Nem csak azért, hogy ezzel húzd, hanem hogy te is jól érezd magad. Biztos az elején nehéz lesz, de próbáld meg. Még azt sem tartom kizártnak, hogy más oldalán találod meg a boldogságot!

Fel a fejjel! És írj, hogy mit goldolsz erről :)

2010. nov. 6. 06:24
szerintem hitesd el vele, hogy mennyire okos :D
257. katkaa (válaszként erre: 255. - D'moni)
2010. nov. 6. 06:23

Kedves d'moni!

Nagyon köszönöm az iránymutatásod!Érdekes a helyzetünk mostanság.Érezteti vagyis állandóan beleír valami olyasmit az emailbe amivel bizonygatni akarja h még van a nő de közben mintha húzna kicsit felém is.Küldtem neki új képet magamról amin 15kg-val kevesebb vagyok és elég jól nézek amire annyi volt a reakció:juj de csini vagy.Aztán előbbre nem jutottunk :-(!Olyan mintha most ő makacskodna,kéreti magát!Már el se hiszed mennyi jót és szépet írtam neki de sajna semmi komolyabb reakció:-(!Tett nekem egy ajánlatot minek a vége az lett majd megkeres ha megérett a dolog!Szerinted??Kezdek már igazán kikészülni attól hogy úgy érzem egyre jobban fogy az esélyem,attól meg egyenesen idegbajt kapok ha az jut eszembe mással éli majd át azokat a dolgokat ami ugymond engem illetne és ő is tudja együtt szép család lennénk de "csakazértis"(összeköltözés,eljegyzés,gyerek...stb.).Most úgy érzem falakba ütközök és már lassan a lehetőségeim is elfogynak!

256. d'moni
2010. nov. 4. 20:55
Saját tapasztalatból mondhatom, hogy a bika férfi szereti az őszinteséget, a tisztaságot, rendet minden tekintetben. A csélcsapság taszítja és a közönséges kinézet is. Ápolt, visszafogott nő vonzza. Sokszor viccelődnek, ami néha komolynak hat, szeretik ugratni az embert. De egy idő után rá lehet jönni, hogy csak viccelnek.
255. d'moni
2010. nov. 4. 20:52

Kedves katkaa!

Ahhoz hogy meggyőzz egy bikát, szerintem szükség lenne egy találkozóra, nyíltan, őszintén. Teljes erőbedobással kell állítanod neki, hogy szereted és a rossz dolgokról való beszélgetést kerüld el, mert akkor azon fog lovagolni, nem pedig a jó és kellemes dolgaitokon. Ha még szóba áll veled, ahogy olvastam, akkor szerintem van még remény, csak látni szeretné, hogy tényleg érdeklődsz iránta, de ha felveszitek a kapcsolatot, tényleg teljes bedobással győzd meg, kedveskedj.

Sok sikert, írj, hogy mizu!

254. katkaa
2010. júl. 17. 18:06
Sziasztok!Segítségeteket szeretném kérni.Én rák jegyű vagyok a pasi pedig bika.6éve voltunk se vele se nélküle kapcsolatban de akármi volt mindig ott voltunk egymásnak.Kb.3 hónapja kiment dolgozni és bevallotta nekem hogy megismert valakit,már nem érez úgy irántam.Pedig az év elején még közös jövőt terveztünk meg egyre többet mondta hogy szeret ami nála nagy szó.Először megakartam győzni az érveimmel,aztán úgy voltam vele úgyis rájön majd mit veszített és írtam neki egy 'neked adok igazat,elfogadom a döntésed' e-mailt.Válasz persze semmi.Kérlek mondjátok meg mit és hogyan érdemes csinálnom vele?Most nagyon elszántnak tűnt.:-(
2010. jún. 12. 18:20
Már volt egy bika pasim, az nagyon rendes volt. Szeretett, fontos voltam neki. Azt hittem minden bika ilyen.
2010. jún. 12. 18:19
Én most kifogtam egy bika pasit.. de már mindenem ki van vele. Hét elején tervezget,h mit csináluk majd...utána eltünik, nem hív, igérgeti,hogy fog...de nem teszi. Most is írta,h délután keresni fog...de nem hív. Tegnap is én kerestem. :S
2010. máj. 12. 18:23

Istenem.....

Találkoztunk, és minden olyan volt, mint a mesébe!! Egyszerűen tökéletes, szerelmes vagyok!!!!!!! :)

Június 21-én jön megint, el se hiszem!!! :) Olyan, mintha egymásnak lennénk teremtve..

BOLDOG VAGYOK!!!!!!!!!! :) Horoszkóp ide vagy oda, de nekünk működik! :)

2010. ápr. 24. 10:52
Mint irtam több pelda volt es van itt erre ; a skandinav fiu/ferfi elvesz/eljegyez egy 15-20-evvel fiatalabb kulföldi leanyzot , aztan kerik a letelepedesi engedelyt a nönek ! A hatosagok meg akkor is ha hazasok ,evekig huzzak az engedely megadasat , azzal a jelszoval hogy, az ember lanya "nem" szereti/szeretheti a nagypapa koru völegenyt :)
2010. ápr. 23. 18:42

Isten ments, h kimenjek külföldre, olyan messze ahol meg ő lakik tuti nem..

Egyébként nekem mondta, h haza akar költözni, mert nagyon magányos külföldön, senkije nincs és egyedül érzi magát!

Tegyük fel, h idő közben meggondolom magam, és úgy döntök, h kimegyek hozzá, miért ne mehetnék?

A hatóságnak mi köze van ahoz, h miért megyek oda?

Nem értem...

248. 274c9996b8 (válaszként erre: 246. - Nyuszyfül)
2010. ápr. 23. 17:13

Barkivel összeillesz,összeillunk akit megszeret az ember , ez a szerelem nem mindennnapi nagy szabalya :D

Hat igen vegsösoron a Te eleted,Te hatarozol :)

Viszont fel kell hogy hivjam a figyelmedet 1-dologra , ugyanis en skandinaviaban elek ! Tegyuk fel hogy , összejöttök , esetleg komolyra is fordul köztetek a kaland ?

Itt nem divat a parok között a nagy korkulömbseg es ha mar korkulömbseg van , az altalaban a nö javara van !

Ezt csak azert irom ,mert pl ha ideakar hozni magahoz a fiu teged , a hatosagok ezt nem fogjak engedelyezni ! Ugyanis több pelda volt mar erre :)

a nagy korkulömbseg itt gyanus :)

2010. ápr. 23. 16:49
Senkivel nem illek össze! Azt akartam írni... :)
2010. ápr. 23. 15:59

Hát az az igazság, h én sz.tem senkivel illek össze! :)

Világéletembe idősebb barátom volt, mert a korombeliekkel nem találtam a közös hangot.

Nemrég lett vége egy kapcsolatomnak, 32 éves volt a férfi és kos!! Lehet a horoszkóp, lehet a kor, de nem illettünk össze!

De ez most más, a kora ellenére rengeteget bókol, udvarol nekem, tudom, h hihetetlenül hangzik, de azt érzem, h boldog lennék vele! Szegeden van lakása, de Pesthez képest még az is messze van...

Most is azon besértődött, h csak május 6-án tudnánk találkozni, és nem minden nap!

Miért vagyok ilyen szerencsétlen? :(

245. Mindzsi
2010. ápr. 23. 14:54
Szerintem egyértelműen nem illetek össze!!! és most nem csak csillagjegyek miatt írom ezt. Egy ilyen férfinek más a gondolkodása, mint egy fiatal 19 éves lánynak. Ilyen fiatalon az ember még kalandra vágyik, sok törődésre, odafigyelésre, szeretetre. Szerinted ő megadná mindezt neked? Egy 36 éves férfi már nem akar udvarolgatni, mert úgy érzi erre már nincsen szüksége.. hiszen amit akart már fiatalabb korában learatta.. azokat a babérokat. Lehet buta vagyok, és nem értesz egyet velem, de én ezt így látom. 19 éves fejjel! Sztem ne eröltesd ezt az egészet, ha nem akarsz szenvedni miatta!!!
244. 274c9996b8 (válaszként erre: 243. - Nyuszyfül)
2010. ápr. 23. 13:03

Hat ez fogas kerdes , több szempontbol IS :)

A skorpio es a bika NEM illik össze ! Ill vagy tökeletes parost alakitanak , vagy kinyirjak egymast ! Ezt szo , szerint kell venni ebben az esetben :)

Attol hogy , talalkozol vele 1-szer,2-szer meg nem döl össze a vilag , szerintem.

Viszont en a helyedben meggondolnam hogy , mit is akarok egy 17-evvel idössebb pasitol ? ( barmilyen jegyu is !) 17-ev korkulömbseg nagyon sok,szerintem.

2010. ápr. 23. 09:10

Sziasztok!


Szeretnék segítséget kérni tőletek! Nagyon el vagyok keseredve... :(

Április elején, iwiw-en kaptam egy levelet, az volt benne, h szimpatikusnak talál és tetszem neki.. Ez mind szép jó, de ez a valaki 36 éves külföldön, pontosabban Svédországba él és nőgyógyász! Azonnal beleszerettem, és tényleg létezik szerelem első látásra!!! :)

Itt kezdődnek a gondok, én 19 éves vagyok, Magyarországon élek, és skorpió vagyok! Ő meg természetesen bika! Mennyire illünk össze szerintetek? Olvastam, hogy a bikákra nagyon jellemrő, a lassú víz partot mos elv, de kérdem én normális az, hogy minden nap 8 után ér haza és akkoris csak pár szót beszélünk egymással, mert dolga van? Jövő7en vasárnap jön Magyarországra, és péntekig marad. Én május 3-tól érettségizem, ennél rosszabbkor nem is jöhetett volna... :(

A helyzetet tovább bonyolítja, h rosszul indult a beszélgetés, mert nem értem a mai napig, hogy egy 36 éves férfi, mégis mit akar egy 19 éves lánytól? Ha nem szex-et? És ekkora a táv? Egyik nap azt érzem, hogy nagyon akar, kellek neki, másik nap meg azt mondja, h lehet jobb lenne, ha nem is találkoznánk, mert ha meglát és belémszeret, nagyon fog szenvedni... Később meg mégis azt mondja, h próbáljuk meg, max. lesz valakim mellette, csak ne tudjon róla!

Értitek ezt? Még nem találkoztunk, nem is kellene?

242. 274c9996b8 (válaszként erre: 238. - Ficu00)
2010. ápr. 16. 14:33

Igazad van , ám :)

De , viszont ha , 1-vizöntönek az erdeklödeset felkeltette egy bika , az nagyon , nagy szo !

Mert a vizöntöt nem igen lehet , megfogni :)

Megkevesbe szerelemre birni :)

Persze hogy , hosszuuuuuuuuuuu tavon hogy , fogja ezt birni a vizöntö az 1-masik kerdes :D

Viszint azt is tudni kell hogy , a szerelem csodakra kepes :)

241. ejjel
2010. ápr. 16. 14:24

Kedves Solyom és Unity!

Nagyon köszönöm a válaszokat, és a bíztatást, nagy szükségem volt most rá. Legyen úgy ahogy Ti írtátok, én megpróbálom kivárni hogy beérjen, és adok esélyt a dolognak.

240. 274c9996b8 (válaszként erre: 237. - Ejjel)
2010. ápr. 16. 13:53

Igen , a bika ennyirre megfontolt !

Viszont egy dunnyöges a kerdesedre hogy , szeretsz-e ? Viharos,szerelmi vallomas :D

Erdemes varni,erdemes finoman,nöiesnek lenni,valasztekos öltözködessel es kerulendö a ronda beszed a kihivo öltözködes , vad mazolas az arcon, vad szinek stb...

A bika a szerelem es a szex nagymestere , nem fogsz csalodni :)

239. unity (válaszként erre: 235. - Ejjel)
2010. ápr. 16. 13:38
Kedves Ejjel! Képzeld az én volt párom ugyanígy kezdte, olyan lassú volt eleinte, hogy azt sem tudtam mit érez irántam, én persze bele voltam esve.és vártam:)Megérte! Sikerült betörnöm igaz, jó pár hónap alatt amikor ő kezdte el mondogatni hogy hiányzom neki, és találkozzunk, igaz több nap után jön rá ez az érzelem. Tehát a bikák alapjáraton ilyenek. A kedvedet nem akarom elveni, de én most szakítottam vele, mert nem illettünk össze, és sajnos sok mindenben lassú. De én skorpió vagyok, tehát nehéz eset!:) Azt tanácsolom ne add fel, ha szereted, mert beérik!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook