Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet meghódítani a bika csillagjegyű férfiakat? fórum

Hogyan lehet meghódítani a bika csillagjegyű férfiakat? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
358. 4477403e12 (válaszként erre: 356. - Bözsi néni)
2019. dec. 24. 05:43

Én is így gondolom,férjem bika.

Mondjuk én még rák,elméletileg szuperül összeillünk,gyakorlatilag is,bár a kiszámíthatóság néha unalmas tud lenni.


Mivel lehet meghódítani?

Szex és finom ételek.

Plusz hagyni lustálkodni.

357. 47kosbika56 (válaszként erre: 356. - Bözsi néni)
2019. dec. 24. 01:43
Akkor én miért nem tapasztalom (még véletlenül sem) a nagylelkűségét és a gyengédségét?... Mellébeszélést részéről viszont annál inkább, és egoizmust rendszeresen... Én fogadjak el mindent ahogyan és amikor ő akarja, az én kívánságaim viszont "teljesithetetlenek" szerinte, vagy csak "majd, esetleg"... S ennyivel maradok...
356. Bözsi néni (válaszként erre: 353. - Epresturmix)
2019. dec. 24. 00:50

Lehet, hogy te ismersz egy-két ilyet, de nem ez jellemző rájuk, ill. inkább a nőnemű bikákra jellemző


A hímnemű bikák nagyon is jószívűek, nagylelkűek, türelmesek és gyengédek.

355. 47kosbika56 (válaszként erre: 343. - 5e1b581a2e)
2019. dec. 24. 00:11
Vagyis?... Ennyire nem éri meg foglalkozni velük?...
354. 47kosbika56 (válaszként erre: 353. - Epresturmix)
2019. dec. 23. 18:52
Epresturmix, köszönöm szépen a választ! Ezt jól megmondtad... Valahogy így vettem észre én is a "bikámnál", de azt hittem hogy csak én látom túl negatívan a dolgokat, merthogy közben ugye itt a sok dicsérő jelző amiket rájuk aggattak...
353. Epresturmix (válaszként erre: 350. - 47kosbika56)
2019. dec. 23. 09:55
Anyagias, jól tud manipulálni, behîzelgő, empátia sem szorult belé. Nem egy bikát ismerek, mind ilyen nagyjából.
352. 47kosbika56 (válaszként erre: 351. - Érdekes73)
2019. dec. 23. 01:19
Vagyis?...
2019. dec. 22. 23:46
Szerintem sehogy :)
350. 47kosbika56 (válaszként erre: 347. - Epresturmix)
2019. dec. 22. 23:26
Epresturmix, ezt miért mondod? Kifejtenéd bővebben, légyszi?
349. 47kosbika56 (válaszként erre: 43. - Vhiching)
2019. dec. 22. 23:18
Kedves Vhiching, késő ha én most kérnék segítséget ebben a témában?
2018. febr. 11. 11:35
Ez engem is érdekel
2018. febr. 7. 22:17
Sehogy! Menekülj!
2018. febr. 6. 20:12

Egy bika pasi jó lenne:)

Legalábbis horoszkópilag 😉

2018. febr. 6. 20:10
E cikk szerint ( [link] a szerető gondoskodás a kulcs a bika szívének meghodításában :)
344. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 343. - 5e1b581a2e)
2011. jún. 30. 18:39
:DDD
343. 5e1b581a2e (válaszként erre: 1. - C72d2cd4b8)
2011. jún. 30. 18:37

Miért?Kell őket hódítani?Tapasztalataim alapján a topik kérdése így szólna helyesen:

Hogyan lehet megmenekülni egy bikától?

...

2011. jún. 27. 21:24
Piros posztóval? :D
341. csupaga (válaszként erre: 340. - MissRituska)
2011. jún. 27. 20:08

A percre pontos születési dátumát nem tudom, egyelőre nem is akarom ilyenekkel letámadni, viszont mindketten 89-esek vagyunk, és én másfél hónappal vagyok összvissz idősebb, tehát halak vagyok.

Legutóbb a tudomásom szerint nem történt olyan, ami tetszésre adna jelet, illetve amióta történt az a bizonyos hétfői "megfogtál, de nem vagy az esetem" című dolog, egy kicsikét távolságtartóbb lett, barátként kezel engem, és nemrégiben írt neten, hogy gondolkodott azon, hogy milyen filmre tudnám visszahívni, kérdezte hogy érdekel-e engem vmi sci-fi, mondtam oké, és tudja, hogy nekem szerdáig nem oké a dolog, mert vizsgára készülök...

Az én asztrológiai állásom Halak a Nap jegyében, Kos a Holdban és Skorpió az aszcendensem, de ez nem tudom, mennyire számít, mert igazából nem hiszek annyira a horoszkópokban, csak azt látom, hogy bizonyos dolgokban nagyon hasonlítunk, valamit ő mer megtenni én nem és fordítva.

340. MissRituska (válaszként erre: 339. - Csupaga)
2011. jún. 27. 19:02

A nap jegy mellett sokat szamit az asszcendens es a holdjegy is.

Lehet neki Bika mellett van egy oroszlan asszcendense mondjuk es merleg holdja.

Ezt kilehet deriteni ha megtudod mikor szuletett percre pontosan.

Valoszinuleg a koraval magyarazhato a viselkedese,de a tortenetbol teljes mertekben kiderul h tetszel neki.

De ez termeszetesen csak az En velemenyem.

339. csupaga
2011. jún. 26. 19:31

Sziasztok!


Amiket eddig olvastam meg tapasztaltam a bika srácoknál, úgy gondolom, hogy nem teljesen igazak, legalábbis amiket én tapasztaltam az utóbbi 3 hónapban, úgy gondolom, hogy egyszerű horoszkóppal nem lehet megmagyarázni.

Az egész dolog március végén kezdődött, mikor legelőször hosszasan elbeszélgettünk egy buli keretében, kiderült, sok olyan dolog van, ami mindkettőnket érdekel, és végülis jól elbeszélgettünk, párszor véletlen rálépett a lábamra, meg egy kissé szédült pár sörtől, kérte, hogy akadályozzam meg, hogy többet igyon...majd elhívott ő és még pár srác egy kirándulásra, amely kb. 2 héttel később volt. Nem igazán ismertem egyik srácot sem, igaz, szinte mindegyik a csoporttársam, még az említett bika srác is. A kirándulás nagyon jól sikerült, később elmondta, hogy azért hívott el, mert a csoportból engem még nem ismer, és ezért is figyelte végig a reakcióimat...

Kirándulás után viszont továbbra is figyelte, hogy mit mondok magamról, vagy mit viszek a kezemben, mi van rajtam... felvettük egymást msnre, és az első pár beszélgetés alkalmával elmondott magáról egy csomó személyes dolgot, olyanokat, amiket én még akkor sem árulnék el magamról, ha annyira megbíznék a másikban. Meg elkezdett úgymond ismerkedni velem, de előtte kikötötte, hogy nem én leszek neki a következő...húsvétvasárnap éjjelén pl. kiskori kedvenc rajzfilmekről beszélgettünk. Majd később elhintette nekem 2x is, hogy milyen tervei vannak a jövőben, elköltözik otthonról, munka, család...amúgy eléggé családcentrikusnak tűnik, és ez nekem nagyon tetszik benne.:)

Elhívott moziba is, megnéztük a Fekete hattyút.

Szóval egészen a vizsgaidőszakig így tök jól megvoltunk, közben mindig belegondoltam, hogy biztos csak azért van így, mert félreértek valamit...mikor is egyik hétfőn szószerint az egész délutánt vele töltöttem a könyvtárban, "tanulással"...egyszer csak elkezdett velem flörtölgetni, meg hosszasan nézni, mint később mondta tesztelésből, és annyi marhaságot összehordott, hogy meddig akarjuk még ezt csinálni, meghogy én nem is vagyok az esete, meg semmit sem akar tőlem, maajd azzal jött, hogy valahogy megfogtam, és néha nagyon néha kicsit vagyok szimpatikus neki, de valójában meg alig ismer, és azért vagyok neki kissé szimpatikus, mert engem érdekel nagyon egy történelmi korszak meg más zenét hallgatok...szóval ilyen gyenge szöveget adott le...de őő nem előítéletes..., erre mit mondott később? hogy nem történt semmi csak kissé elragadtatta magát, és hogy ez a többi 4 közeli lányismerősével is előszokott fordulni, és ők is sajnos félreértik ezt...

Majd azon a héten 2x is panaszkodott nekem, hogy nem tud aludni, meg szar a közérzete, igazából ezt anélkül is tudtam, mert volt vele egy ilyen álmom.. Szóval innentől kezdve olyan mintha kerülne engem kicsit, és most nyáron is lesz egy kirándulás, amire elhívott...

Legutóbb pl. azzal keresett, hogy gondolkodott, hogy milyen filmmel tudnám őt visszahívni, mert még korábban mondtam hogy tartozom neki egy mozival, mikor el akart hívni ebédelni, akkor is levágott egy olyan dumát, hogy legszívesebben velem ebédelt volna, nem a haverokkal...

Komolyan mondom, alig hiszem el most már, amiket mond, és pláne amiket cselekszik, ha annyira zavarja, hogy kissé más dolgokban járok, akkor mégis miért sasol engem annyira?

Még vmi: sokat szokott beszélni, ellentétben azokkal a bikákkal, akik keveset beszélnek, és néha szeret okoskodni, szereti, ha neki van igaza, mindig hosszasan magyarázkodik, de van, hogy csak azért mond litániát, mert így kényelmesebb neki, de én így is néha a szavai mögé látok.

Nem tudom, mit lehetne vele kezdeni, én már annyi mindent megléptem úgymond, és nem szeretnék ebből nagyobb kavarást.

2011. máj. 9. 19:30
Két bika ismerősöm van, akikkel elég közeli kapcsolatban vagyok. Nagyon értenek ahhoz, hogyan mismásolják el a dolgokat. Mindig a kiskapukat választják és csak addig tartanak ki akármi mellett, míg nem kell felelősséget vállalniuk érte. Én szűz vagyok, szeretek kérdezgetni dolgokat például olyanokat is, hogy mikre buknak a bikák. Ezeket mondták: szeretnek egy lányért küzdeni és kifejezetten taszítja őket, ha valaki könnyen adja magát, valamint vonzza őket, ha a lány okos és jól öltözött, igényes. Megmozgatja a fantáziájukat egy-egy kétértelműen elejtett kijelentés. Odavannak a hamvas tapintású bőrért az illatokért, a dús és szép hajért. Személyes véleményem szerint nagyon vigyázni kell velük, életművészek. A pillanat hevében zavarba ejtő dolgokat mondanak, amiről aztán később szeretnek nem tudomást venni és visszatérni a valóságba. Ha valamit vagy valakit akarnak, azt tűzön-vízen keresztül is megszerzik akár. Imponálni pedig azzal lehet nekik, hogy ha megkapják a "tribunusi" titulust, azaz alattvalóként viselkedünk velük. Ha valaki saját elhatározásból a fejébe veszi, hogy meghódítja, az kemény fába vágja a fejszéjét, ugyanis hosszan tartó kapcsolatra csak akkor adja a fejét, ha valóban úgy érzi, hogy minden igénye ki van elégítve és ha ő maga szerezte meg "áldozatát".
337. vuk01 (válaszként erre: 336. - Emylie)
2011. febr. 14. 18:58

Szia!

Nekem nem sikerül lemondanom róla. Már lassan elfelejtettem volna, erre szombat este megint felhívott, és nagyon kedves volt. Azt mondta találkozunk nemsokára. Nem tudom, mire jó ez, meddig játszik még velem. Tudom, ameddig hagyom. De még mindig nagyon szeretem. Sajnos. Kihaltak a normális pasik. :(((

336. Emylie (válaszként erre: 335. - Vuk01)
2011. febr. 9. 16:14

Szia!

Igen, nálam betelt a pohár, úgyhogy most tartom magam és sokkal jobb érzés! :) Ugyanis a legutóbbi üzenetre egy hét csúszással válaszolt és valami teljesen átlátszó indokkal. De persze írta, hogy alig várja hogy végre legyen rám ideje stb... Na én azóta sem írtam neki és nem is fogok, ennek már egy hete. Így legalább úgy érzem, hogy én nyertem :D

Sajnálom, ami veled történik, biztos, hogy az idő ezt is meg fogja oldani vagy így, vagy úgy. És bár tudom ez nem vigasztal de a legnagyobb szerelem sem tart örökké, én nagyon remélem, hogy találsz egy normális pasit aki úgy bánik veled, ahogyan megérdemelnéd!

Minden jót!

335. vuk01 (válaszként erre: 334. - Emylie)
2011. febr. 5. 15:12

Szia!


Úgy látom Te sokkal határozottabb vagy, mint én. Egyik nap eldöntöm, hogy na lezárom az ügyet, nem foglalkozok vele tovább és másnap megint azon kapom magam, hogy szuggerálom a telefont, mikor hív már fel. Lassan 2 hete már hogy nem tudom merre jár. Mekkora hülye vagyok.... de hát a szerelem vak, öl, butít és legalábbis lelkileg nyomorba dönt.

Veled mi újság? Azóta sem keresett egyáltalán? Vagy Te mostmár tényleg végleg lezártad vele?

334. Emylie (válaszként erre: 333. - Vuk01)
2011. febr. 2. 10:24

Szia!!

Igazán sajnálom, hogy így alakul nálatok a dolog, vagyis hogy sehogysem... Én már biztosan nem várnék rá a helyedben, dehát minden ember más. Közhely, de valaki olyat kellene keresned, aki valóban törődik veled! Nem tudom, hogy miért lassú, szerintem te nagyon voltál már így is!

Képzeld mi még azóta sem találkoztunk, arra hivatkozik, hogy diploma munkát kell írnia, plusz sokat dolgozik, és majd ahogy lesz ideje eltöltünk közösen egy estét. Na most ehhez képest már az e-mailemre sem válaszolt majd egy hete. Én végleg befejeztem vele, eldöntöttem.

333. vuk01 (válaszként erre: 332. - Emylie)
2011. jan. 27. 22:56

Szia!


Ismét jelentkezem, bár semmi újat nem tudok mondani. Napok óta nem is keres, pedig mindig várom mikor hív fel. Így már nagyon ritka lett sajnos a találkozásunk. Mit is mondjak, hogy feladom, talán ez lenne a legokosabb, de csak várom még mindig, abban bízom, hogy tényleg csak lassú. De hogy ennyire nehezen dönti el mit akar. Ti találkoztatok már?

332. Emylie (válaszként erre: 331. - Vuk01)
2011. jan. 24. 12:18

Szia!

Nem is csoda, hogy hülyének érzed magad, ez tényleg egy furcsa helyzet. Az pedig igaz, ha elkezdenél erről beszélni tuti menekülne...

Tudom, hogy ez nem vigasztal, de az én "jelöltem" is írtó lassú, és sokszor nagyon elbizonytalanodom. Két hét után most került szóba hogy pontosítsuk a találkozó időpontját... Nem tudom ez tényleg ennyire a horoszkóp miatt lenne?

331. vuk01 (válaszként erre: 330. - Emylie)
2011. jan. 23. 13:31

Szia!


Igen, találkoztunk és nagyon jól éreztük magunkat együtt, úgy mint korábban is mindig. Hiába akarnék vele erről beszélni, mert akkor csak megint elüldözöm ezzel magamtól. Várok és várok, hátha kialakul valami. Persze azóta megint csak egyedül vagyok, és fel se hív. Furcsa egy srác, úgy tűnik nagyon ritkán jutok eszébe. De a remény hal meg utoljára. Illetve most kezdhetem elölről elfelejteni, míg megint fel nem hív majd vagy 2-3 hét múlva. Kicsit hülyének érzem magam.

330. Emylie (válaszként erre: 329. - Vuk01)
2011. jan. 22. 20:15

Szia Vuk!

És mi történt, nem találkoztatok? Valahogy meg kellene ezt beszélned vele szerintem, csak tudom, hogy a pasik ettől készülnek ki, ha meghallják, hogy beszéljük meg... Lehet, hogy nem igazán tudja mit akar, vagy fél elkötelezni magát. Nehéz így bármit is mondani, főleg, ha szereted. És főleg, hogy mire kezdenéd elfelejteni újra felhív... Nem tudom mitől lehet ez nála. Szerintem a férfiak legalább olyan bonyolultak mint a nő.

Nálunk azért speciális a helyzet, mert még nem tisztáztuk a viszonyokat, szerintem van barátnője az én srácomnak, de még én sem léptem ki a kapcsolatomból teljesen...Találkozni még nem találkoztunk, de tervben van, minden nap ír emailt, meg jön beszélgetni...És folyton arról ábrándozik amikor megcsókoltam -viszont nem értem, akkor mire vár, miért nem találkozunk..

329. vuk01
2011. jan. 20. 22:36

Sziasztok!


Mi újság nálatok? Engem ma hosszú idő után felhívott a bika srác. Mintha mi sem történt volna, pedig hetekig nem hívott már. Már letettem róla, bár sokat volt eszemben. Még mindig várjak hogy ez kialakulhat köztünk? Ez már irtó lelassult kapcsolat nem? Ennyire megfontolja mit tegyen? Lassan már csak havonta fogunk beszélni? Akkor miért nem mondja azt, hogy vége. Szeretném megérteni mire jó ez.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook