Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet meghódítani a bika csillagjegyű férfiakat? fórum

Hogyan lehet meghódítani a bika csillagjegyű férfiakat? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
2008. nov. 12. 00:12

Az én párom is bika:)

Szeret olvasni, önfejű, makacs. Nehezen ismeri be, ha téved.

Hozzá is a gyomrán át vezetett az út.

Nagyon segítőkész a háztartásban. Ha kell mosogat és porszívózik, de főzni azt nem tud:)

Szereti a szexet. Megnézi a csinos lányokat. Én nem vagyok féltékeny típus, sokszor kérdi meg tölem, hogy az a csaj akit megnézet női szemmel milyen, én szívesen válaszolok rá. Hűséges. szeret kényeztetni, szereti ha kényeztetik. Oda figyel a másikra/másokra.

Keménynek mutatja magát, de ha jobban megismered, jámbor nagyon.

Szereti, ha egy nő nőies, ha néha kihivóan öltözik, ha talpra esett, ha a partner kreativ, akár az Életben, akár a szexben.

Ez az Én párom!!!

2008. nov. 11. 15:04
réfi = ffi
2008. nov. 11. 15:03
...nah szóval mindenki párja bika :) a horoszkóp egy játékos része annak aki hisz benne, mit szerethet egy bika réfi egy nőben - a kérdés más irányú megközelítése érdekesebb szerintem, nevelés kérdése ... általánosságban amelyik bika az alárendelt nőket szereti férfisovinisztának nevelték, ritkábban keres domina típust egy bika még akkor is ha erősen anya-központú családmodellt látott..tapasztalataim szerint UFF
25. ab4b6bc17d (válaszként erre: 11. - Ab4b6bc17d)
2008. nov. 11. 13:22

Hát, lássuk csak, milyen is: nagyon ügyes, gyakorlatias ember, két lábbal áll a földön.

Az enyém olvasni nem szeret, úgy hogy könyvet már nem is veszek neki :)

Nagyon szereti viszont a nyalánkságokat, csokit, csokis kekszet.


Ha állatkában gondolkodunk az én párom a macskákat nem, hanem a kutyákat részesíti előnyben.


Ékszer: legutóbbi szülinapján örült a kereszt függős nyakláncnak, amit vettem neki.


Ha van ideje, szívesen puzzleozik.


Egy-egy stílusus ruhadarabnak is örül (ez attól függ, kinek mi a kedvence - én pl. már tudom, hogy utálja, ha nyakban szorítja valami, ezért csak V-kivágású ruhákat veszek neki, mert a kereknyakúakat tuti, hogy nem hordaná:)

24. c72d2cd4b8 (válaszként erre: 21. - Regus)
2008. nov. 7. 14:07
Kedves Regus! érdekes amit írtál! mélyebben nem is tervezek belemenni,de így ilyen szinten mint ahogy itt a fórumon,nagyon érdekes! és köszi a jó kívánságot :)
23. 740e36de32 (válaszként erre: 22. - Direne)
2008. nov. 7. 14:00
:DDDD!Az tutti!!Tesóm is olyan mint egy csecsemö,2 öránkét eszik,és nem látszik rajta,pedig telezabálja magát!!:DDDD
22. direne
2008. nov. 7. 13:57
Főőőőőzzzé'!
21. Regus
2008. nov. 7. 13:47
Kedves aemit28, hogy a Nap milyen jegyben állt a születéskor, valóban nagyon fontos, - de hogy egy férfi milyen nőideált hordoz a lelke mélyén, azt a Hold és a Vénusz állása határozza meg. Szerelmi vonatkozásban elsősorban a Vénusz. Ezért nem lehet általánosítani a Nap jegy alapján. Hogy megtudd, a Vénusza melyik jegyben áll, ahhoz ismerni kell a születési időpontját. Ezzel azonban nem lehet lerohanni mindjárt az első randin, és az elemzéshez mindenképpen az ő beleegyezésére van szükség. Sok szerencsét a randihoz! :-) Regus
20. nonci26 (válaszként erre: 14. - D879a0c5b4)
2008. nov. 7. 13:46
Mintha csak az én férjemről írtál volna:))
19. d879a0c5b4 (válaszként erre: 17. - Csera)
2008. nov. 7. 13:45

Jaj, nem, dehogy szakmám :)

Én nem hiszek benne :) Ő az én párom, jellemeztem, és azt látom, hogy más bikák is hasonlóak. De nem teljesen ugyanazok :)

18. 29 (válaszként erre: 14. - D879a0c5b4)
2008. nov. 7. 13:45

Húú, ezt prímán megfogalmaztad:-))

Én párom is Bika csillagjegyű, és a leírás rá illik abszolút.Bár a műköröm, és a szoli belefér, ő kifejezetten nem szereti a fehér bőrű nőket:-)

Ami a feleséget illeti, mi 6éve vagyunk együtt, és még csak most jutottunk el oda, hogy esetleg tervezünk közös jövőt, persze csak fimoman, de remélem megérte ennyi évet várnom rá.


Teo

17. csera (válaszként erre: 14. - D879a0c5b4)
2008. nov. 7. 13:43

Ez tényleg igaz :), nem tudom, hogy "szakmád" a horoszkóp ismerete, vagy csak a te párodra jellemzőket tudod így! Az én férjecském (18,5 éve) is bika, én oroszlán vagyok, de nagyon rá illik az itt leírtak. Egyébként külsőre, természetre teljesen ellentét :DDD.

Anno, amikor megkérdeztem, miért pont én? Azt felelte, mert én mindig vidám, mosolygós voltam. Most is sokat nevetünk a kínunkon, még mindig jobb mint veszekedni, vagy depisnek lenni!

2008. nov. 7. 13:29
nagyon örülök,hogy írtok :) és örülök a boldog kapcsolatoknak! és az tetszik,hogy egyetértetek sok mindenben a másik hozzászólóval,szóval úgy érzem nem felesleges ilyen irányban is tájékozódni,mert különbözőek vagyunk,de a csillagjegy által hasonló jellemvonásokat is felfedezhetünk! és jó olvasni amit írtok,ezáltal méginkább úgy érzem,hogy jó is kisülhet a találkozásból :)
15. Sirga
2008. nov. 7. 13:27
Bár nem hiszek a horoszkópban, meg abban sem, hogy ezt így meg lehetne mondani, leírom a véleményem.(Ez is általánosítás, saját tapasztalat alapján.)Egy pasinak az a fontos - szerintem, bár ezt is 2 Bika pasira gondolva fogalmazom meg :) -, hogy a nő természetes legyen (ne legyen agyonsminkelve, stb.), kicsit elérhetetlen (kicsit, mert ennyi titokzatosság kell ahhoz, hogy felkeltse az érdeklődését, de ha túlzásba viszi, inkább nem vesződik vele), kedves, mosolygós, viszont NŐ-ként tekinthessen rá! (Valaki írt itt a barátságról: ne kövesd el azt a hibát, hogy barátként tekintsen Rád először! Mert abból csak a legritkább esetben lesz szerelem!) Sok sikert! ;)
2008. nov. 7. 13:16

A nő külseje ne legyen mű (semmi szolárium, műköröm, plasztikai műtétek, smink is csak visszafogottan) se sovány, se kövér; legyen természetes; és az arca szép.

A kisugárzása legyen nagyon nőies, érezze jól magát a bőrében, legyen humora, lehessen vele beszélgetni, legyen okos és művelt.


Nehezen talál barátokat és feleséget, mert keresi a tökéletest.


Fontos neki a szex. Szenvedélyes, gyöngéd és romantikus szerető, tiszteli a nőt, odafigyel a partnerére, megad neki mindent, de ezt elvárja ő is.

Ragaszkodik, nagyon szeret, kicsit féltékeny, erején felül próbál teljesíteni, hogy mindent megkapjon a család.

Hűséges; nem szereti a hazugságokat - elvárja az őszinteséget mindenben, akkor is, ha fáj.

Ha megbántják, nehezen bocsát meg, de nem felejt.

Konok, makacs, kényelmes és lusta :D

Szereti a kihívásokat, szeret küzdeni, szereti a természetet és hasát :D


Mi még csak alig több, mint két éve vagyunk együtt, de tökéletes az összhang, én megkapok mindent, és úgy gondolom, hogy ő is elégedett az életével mellettem. :)

13. ~Éva~
2008. nov. 7. 13:13

Az én párom is bika jegyű! Én rák vagyok. Már négy éve járunk! Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz!

Keményfejű, mindenáron véghez viszi amibe belekezdett, ragaszkodó, hűséges, érzelmes, romantikus típus, és nagyon vágyik a kényeztetésre szeretgetésre!Nagyon család centrikusak!

Nem árt ha tudsz főzni, mert hozzájuk a gyomrukon keresztül vezet a legrövidebb út!

Nem szeretik a kihívóan öltözködő és viselkedő lányokat. Inkább a visszafogottabb típusúakat kedvelik és az sem árt ha van a lánynak sütnivalója és el lehet vele értelmesen beszélgetni!

Röviden ennyi! :)

12. c72d2cd4b8 (válaszként erre: 11. - Ab4b6bc17d)
2008. nov. 7. 13:11
szupeeeeeeeeeeer :) akkor írj-írjatok,hogy milyen ajándéknak örül,milyen témák foglalkoztatják... és,hogy mi az ami esetleg nagyon nem tetszik neki!
2008. nov. 7. 13:08
Hali! Az én férjem is Bika! :)
2008. nov. 7. 12:34
de amugy lehet hogy akivelte találkozol egészen más!!Mert az én pasim oroszlán,nyul aszcendenssel!!:DD Én csábitottam el öt pedig én meg félénk rák vagyok!!Ö a világon a legnyugodtabb leghiggadtabb ember akit ismerek!!Pedig ez sem általános oroszlán jellemzö!:DD Annyi igaz hogy az ágyban valóban ö a király!!
9. nonci26 (válaszként erre: 1. - C72d2cd4b8)
2008. nov. 7. 12:31
Szia!nekem a férjem bika és én is az vagyok!alapjában nagyon hűséges,ragaszkodó típus.Amit kitűz maga elé azt el is éri,bármi áron.Szereti a természetet.És általában mint minden bika jegyű keményfejű.
2008. nov. 7. 12:26
Akibe nagyon szerelmes volt,nagyon hüséges volt hozzá és szerintem még mindig szereti öt az egy szüz csillagjegyü lány volt,4 évet eggyütt voltak!Amugy ha szeret valakit akkor nagyon néha már tulságosan is ragaszkodik!
7. c72d2cd4b8 (válaszként erre: 5. - 740e36de32)
2008. nov. 7. 12:22
igen köszönöm:)
2008. nov. 7. 12:21
egyébként azal tisztában vagyok,hogy nem lehet előre felkészülni senkiből sem :) nem is ez a célom, csak szeretnék ilyen oldalról vizsgálódni kicsit a találkozó előtt!
2008. nov. 7. 12:20
Tesóm Bika!!Mindig teltebb de nem kövér nem is molett csak nem a mai anorexia divat barátnöi voltak,selymes arcbörrel,kedvesek,nem kihivóak öltözködésben,és szeressen fözni!:DDDAz nagyon taszitja ha valaki közönséges és nem kell harcolni érte,ami nem kihivás neki az nem is érdekli!Remélem segitettem picit!:)
4. Grácia (válaszként erre: 1. - C72d2cd4b8)
2008. nov. 7. 12:19
sok sok szexszel :)
2008. nov. 7. 12:13
Kedves vagy! érdekelne mindenképp... egyébként én is bika vagyok :)főként mivel te is bika vagy örülnék ha leírnád :) azért indítottam el a fórumot,mert lesz találkozóm egy bika férfivel (35éves), és még nem volt ismertségi körömben sem bika jegyű férfi,legalábbis nem tudok róla és szeretném tudni,hogy mégis van-e olyan ami nagyon tetszik nekik és van-e olyan ami nagyon taszítja őket... bár tudom,hogy mindenki különböző de azért mégis :) és mégegyszer köszönöm,hogy utána néztél a neten is!
2008. nov. 7. 12:00

Én személy szerint nem hiszek az ilyen dolgokban, de természetesen elfogadom, hogy más igen.

Gyorsan rákerestem neked a bika férfi tulajdonságaira, és összehasonlítottam a vőlegényemmel (mindketten bikák vagyunk), de alig-alig találtam egyező dolgot...

Ha ennek ellenére érdekel, hogy az én egyedi bikám mit szeret a nőkben, akkor leírom :)

De ő kivétel, és ezek szerint nem az átlag, úgyhogy lehet, hogy nem sokat ér neked...

2008. nov. 7. 11:45
Kíváncsi lennék,hogy látjátok - tapasztaljátok,hogy a bika csillagjegyű férfiaknak milyen hölgyek tetszenek! Gondolok itt külső-belső tulajdonságokra egyaránt! Tudom általánosítani nem lehet , de mégis mivel a csillagjegy elég meghatározó, ezért érdekelnének tapasztalatok,hogy milyenek a bika férfiak illetve, hogyan-mivel lehet elvarázsolni őket :)
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook