Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet meghódítani a bika csillagjegyű férfiakat? fórum

Hogyan lehet meghódítani a bika csillagjegyű férfiakat? (beszélgetős fórum)


148. 7717d911a9 (válaszként erre: 146. - Hajnalom)
2009. szept. 3. 00:53
A bakot vonzza a bika "tunyasága" hogy mindent olyan könnyedén el tud intézni, kényelemmel és hogy olyan vonzzó. De szerintem a bika már nem egykönnyen olvad el egy baktól. Sőt szerintem értelmetlennek találja a bak bizonygatását, méricskélését és rohangálását. Az érdeklődés azonos lehet de a befektetett energiátok különbözik. A bika ezt igen is nézi. A rokonszenv meglehet de együttélni, hmmmm, nem merem megkockáztatni. Más a tempó.
147. 274c9996b8 (válaszként erre: 135. - Hajnalom)
2009. szept. 2. 11:28
Nagyon nagy az eselyed a bikanal :) Mint bak majdnem epp olyan erös es kemeny vagy ,mint 1-bika :)
146. Hajnalom (válaszként erre: 138. - 7717d911a9)
2009. szept. 2. 10:48
én bak
145. 274c9996b8 (válaszként erre: 141. - Krisz5)
2009. szept. 2. 10:40
- :)
144. 274c9996b8 (válaszként erre: 142. - Skar)
2009. szept. 2. 10:39
De , komolyan gondoljuk :) Ahany asztrologus annyi elkepzeles , teoria :)
2009. szept. 2. 10:36

Az hagyján, de engem mindig vonzottak a bika pasik, ellenben nem tudok velük mit kezdeni... Az alaptulajdonság, hogy állandóságra vágynak, szinte mindegyikben megvan. Szerintem erre nincsen recept, hogy valakit hogy lehet meghódítani... Ezek már mindenkinél máshogy működnek...

Próbáld az alap dolgokat, amit minden más pasinál :D

legyél érdekes, izgalmas... Tuti ráharap :)

142. Skar
2009. szept. 2. 10:34

Hölgyek, ezeket ugye nem gondoljátok komolyan egy percig sem? Minden 12. ember Napja a Bikában van.

Ráadásul valakire azt mondani, "Bika", nem is akkor jogos, ha a Napja van ott, hanem ha a Bika kelt föl a születése percben, más szóval, ha Bika aszcendensű. És akkor a Napon kívül játszik még hat másik bolygó. :)


Találsz lelkesen érvelőket mind a 144 párosítás mellett és ellen, de hogy a pasinak lényegesebb tulajdonsága, hogy független vagy sem, az fix. =)

141. krisz5
2009. szept. 2. 10:34

Az is igaz,hogy a bika indít és ő az aki

be is fejez.Nekem volt már egy jó pár

csillagjegyű pasim,de a bika toronymagasan

viszi a pálmát.

140. krisz5
2009. szept. 2. 10:32

Sziasztok!

Hát én is meg tudom erősíteni,hogy a bika

nagyon szenvedélyes szerető.És ha meg akar

szerezni meg is fog.Nagyon odadó.Én nyilas

vagyok,talán azért is nem maradtunk együtt.ű

Túlságosan birtokolni akart.De nagyon-nagy

szerelem volt.

139. 274c9996b8 (válaszként erre: 136. - 7717d911a9)
2009. szept. 2. 10:25

Mint kos semmi eselyed egy bikanal ! Nagyon sok bika valaszt , TEHAT VALASZT tuz jegyu partnert :)

A kormanypalca mindeg ,minden körulmenyek között a bikanal van ! Szereti , szorakoztatja a tuzjegy zsongasa,vitalitasa :)

A bika indit es a bika mondja ki az utolso szot IS ! Nem hinnem hogy , kellemes 1-kosnak vasba verve , moccanni sem tudva lettezni ?

138. 7717d911a9 (válaszként erre: 135. - Hajnalom)
2009. szept. 2. 01:13
Milyen jegyű vagy??
137. 7717d911a9 (válaszként erre: 135. - Hajnalom)
2009. szept. 2. 01:11
Hohóóó!! A bika és az oroszlán nagyon is jól kijönnek egymással mert élvezik az élet napsütötte oldalát. Kellemesen lebegnek, jól érzik magukat, de nem biztos hogy annyira nagy a fizikai vonzódás. Inkább csak az oroszlán részéről. Az igaz hogy vitatkoznak de nem esnek túlzásokba. Az oroszlán igencsak odaadó.
136. 7717d911a9 (válaszként erre: 134. - 274c9996b8)
2009. szept. 2. 01:07
Azt tudom hogy megúsztam...de mért is???
2009. szept. 1. 16:08

Csak ugye ott a bibi,h van b.nője.

Nem vagyok biztos benne,h otthagyná miattam.

De a csaj oroszlán és hát nem igazán illenek össze.

Legalábbis mindenhol ezt olvastam.

És mondta a bikám,h sokat veszekednek.

Bár +teszek mindent a cél érdekében (legális kereteken belül:) ) és nem hagyom annyiban a dolgot,de félek,h hiába.

134. 274c9996b8 (válaszként erre: 133. - 7717d911a9)
2009. szept. 1. 10:56
A csoda az hogy , megusztad :) / en is kos vagyok, nem nekunk valo ez a kemeny legeny/leany./
133. 7717d911a9 (válaszként erre: 132. - Hajnalom)
2009. szept. 1. 01:13
Hajnal!! Nagyon jól beszél hidd el. Én kos vagyok és rámindult már nem egy bika. Visszafogja magát, szépen lassan, még talán nem is mutatja az érzéseit. Aztán BÁMMMM!!! Hatalmas hévvel ráveti magát a másikra. És még most is látom hogy csillog a szeme ha meglát pedig ritkán futunk össze. Szenvedélyes, mohó, lassú, de kurva biztos és kitartó. Ritka kincs a bika. :))))
132. Hajnalom (válaszként erre: 131. - 274c9996b8)
2009. aug. 30. 12:13
Isten szóljon Belőled :D
131. 274c9996b8 (válaszként erre: 130. - Hajnalom)
2009. aug. 30. 11:32

Hat nezd , ha igazi szerelemröl van szo nem szamit a korkulömbseg !

Raadasul ha 1-bika elhatarozza hogy Te vagy az igazi neki es beindul hogy , megszerezzen akkor NEM sok valasztasod van :) EZ AZT JELENTI HOGY , MARIS AZ ÖVE VAGY ! ( persze a bika lassan jar , de biztosra lep !)

130. Hajnalom (válaszként erre: 129. - 274c9996b8)
2009. aug. 30. 08:55

Szia!

Köszi :)


Tegnap kellemes +lepetés ért Vele kapcs.ban.


+beszéltük,h szeptember közepén (ha leteszi a nyaralós járatot) hív v. ír,aztán csak tegnapig bírta :)

Nem akarom siettetni és azért jó lenne picit kiismerni,bár olyan előttem ,mint 1nyitott könyv :)de már nagyon hiányzik :)


Azért 1picit aggódom is,mert van köztünk 11,5év korkülönbség (Ő 39,én 27).

Remélem,ezen hamar túlteszi magát :)

129. 274c9996b8 (válaszként erre: 126. - Hajnalom)
2009. aug. 29. 13:36
Erdemes RA varnod ! Össze is illetek :)
2009. aug. 27. 03:01
Még ami jellemző hogy ha bikát választasz akkor szexben nem lesz hiány mert ez az egyik legkedvesebb témája az evés, a modellek, a művészet az autók és a motorok mellett.
2009. aug. 27. 02:54

Nekem az egyik legjobb haverom bika. Nos saját szemmel azt látom hogy mindegyik bika önfejű, makacs, szereti megjelölni a saját területét ahol ott is marad.

A javasolgatástól és tanácsoktól könnyen dühbe gurulnak, nehéz velük élni, ezért is olyan magányosak. Távolról nézheted és dicsérheted a dolgait azt nagyon élvezi. De ne nyúkálj az életébe mert begurul. Finoman és türelemmel közelítsd meg, bókolj neki (ffi-nő) és csald el valami izgalmas területre. Egy idő után engedni fog, csak ne sürgesd. Szereti ha jókedvű vagy mert sokszor realista és pesszimista. :)

2009. aug. 25. 19:40

Sziasztok!

Van 1kicsi problémám 1bika pasival.

Megismerkedésünk története annyi volt,h mentünk nyaralni és ő volt az autóbuszsofőr.

Szinte azonnal kinéztük 1mást és még a v.p.tükröt is rám fordította.

Azóta 2szer taliztunk,de van 1bibi,méghozzá b.nője van.

Tudom,h bejövök neki,de mivel sokat van külföldön majd csak szeptemberben talizunk újra.

Szerintetek érdemes rá várnom?

Nagyon odavagyok érte!

Én bak vagyok.

Kérlek benneteket írjatok,ha van valami tapasztalatotok.

Előre is köszönöm.

2009. jún. 12. 18:07

Hello mindenkinek!Érdekes és elgondolkodtató amiket írtok. Én hiszek is, meg nem is a horoszkópban. Tényleg vannak olyan tulajdonságok amik illenek a bikákra, de az hogy ki milyen ember az több tényezőtől is függ. Jó lenne, ha a horoszkóp alapján megismerhetnénk az embereket. De sajnos nem!

Az én horoszkópom bika, és amikor böngészek a neten, olvasok igaz dolgokat a bikákkal kapcsolatban, de vannak olyan írások is rólunk, amiken elgondolkodok, tényleg ilyen lennék? Jelen pillanatban egyedül vagyok. A volt párom vízöntő, nem igazán illettünk össze. De most tetszik egy srác, ő is bika. Mostanában nem igazán találkozunk valami sokat, de ha igen beszélgetünk. Annyira nem ismerem még, de annyit elmondhatok róla, h kedves, aranyos, segítőkész, megértő. Ezen kívül nincs olyan téma amiről ne tudna beszélni, elég nyitott, kicsit buzgó, szeretne mindenről tudni. De sokszor olyan rideg, és néha kicsit bántó dolgokat mond, és akkor úgy érzem nem szimpatikus, én nem felelnék meg neki. Ő nem tudja, hogy tetszik nekem. Egyik barátnőm szerint én is tetszem neki. Sokszor kérdezi hol vagyok?, mit csinálok?. Eleinte csak azért mert egy órám volt vele, és hogy jövök-e, később egyre többször hangzott el az a kérdés, pedig már nincs közös óránk. Nemrégiben találkoztunk, előtte való percekben ő járt az eszemben, és néztem ott van-e, és ott volt. Egy másik lánnyal beszélt. Észrevett, kérdezte hova megyek, válaszoltam és elmentem. Nem telt bele kis idő és az emeletről nagy robajjal jött le valaki, és ő volt az. A barátnőm szerint ez is azért van mert tetszem neki. Én nem így érzem, beszélgetésünkkor inkább baráti közeledést érzek. De jó lenne ha nem így lenne!:) Nem tudom, hogy közeledjek felé, hogy jobban megismerjem, és kicsit mélyüljön a kapcsolat.

2009. jún. 7. 16:05
Szerintem először tisztázd az érzelmeidet! Valószínűleg nem könnyű, de ez az első, amit tenned kell. "Majdcsak lesz valami" alapon nem érdemes kapcsolatba lépni valakivel.
2009. jún. 7. 10:56

Már rég írtam, s azóta történt néhány dolog... Valami miatt nagyon vonzom az utóbbi időben levegő elemű férfiakat, a miértre szerintem önmagamban találom meg a választ...


De ami ehhez a fórumhoz kapcsolódik, hogy "kiszemelt" egy bika férfi, és komoly jövőt képzel el velem. 6 év után most találkoztunk újra. Akkor, vagyis 6 éve osztálytársak voltunk, és tetszett nekem, de neki sosem mondtam el, mindig segítettem neki, ahol csak tudtam, és sokat beszélgettünk. Én akkor 16-17 éves voltam. Most, hogy nemrég egy rendezvényen (véletlenül) újra találkoztunk, elkezdett érdeklődni irántam, mint nő iránt. Őszintén elmondta, hogy sokat gondolt rám az elmúlt időszakban, közös ismerőseinkkel is sokat beszélgetett rólam. Ő közös jövőt tervez velem, ennek bizonyítéka ként naponta felhív, és olyankor minimum 1 órát beszélünk, s ekkor részletesen elmondja azt is, hogy milyen jó lenne, ha ott lennék vele... Alaposan "beleitta" magát a gondolataimba, de egyenlőre barátként gondolok rá. Őszinte voltam vele, s szerintem nem hagyja annyiban, míg a párja nem leszek. Mikor találkoztunk, és elmondta, hogy velem képzeli el a jövőjét, remegett a keze, mint régen, mikor zavarban volt...


Viszont akiről írtam a fórumban, rég nem találkoztunk, úgy érzem lassan elmúlik az fellángolás, amit iránta éreztem, talán sokat segít, hogy hónapok óta nem találkoztunk, nem láttuk egymást. Félek is a viszontlátástól, hogy újra előjönnek az érzések, és ismét elvörösödöm, mikor meglátom. Viszont ami ellentmondásos, hogy bár úgy érzem, hogy múlnak az érzelmek, és talán másképp gondolok rá, mégis reménykedem benne, hogy valahol véletlenül összefutunk.

2009. jún. 7. 09:58
Gratulálok! Sok boldogságot kívánok! :)
2009. jún. 5. 10:27

Gratulálok!


Minden kapcsolatban vannak jó és rossz időszakok egyaránt. Horoszkóptól függetlenül. :)

2009. jún. 4. 22:20
Hát nállunk sosem volt felhőtlen a kapcsolat, bár már több mint két éve együtt vagyunk....:)
2009. jún. 4. 10:51

Én bika lány vagyok, és volt skorpió fiúm. Egy darabig jó volt minden, de aztán... :(((


De általánosítani meg nem érdemes, mert nem mindenkire vonatkoznak a horoszkópban leírt tulajdonságok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook