Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet meghódítani a bika csillagjegyű férfiakat? fórum

Hogyan lehet meghódítani a bika csillagjegyű férfiakat? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
298. vuk01 (válaszként erre: 297. - Emylie)
2010. dec. 26. 13:41
Olyan 4 hónapja bonyolódtunk egymásba, nálunk is ő kezdeményezte a dolgot, mivel már egy ideje egyedül voltam, meg szimpatikus is volt a srác, belementem az ismerkedésbe. Aztán ugy 2 hónapja mintha megunta volna, nem keresett napokig, aztán hetekig. Lassan egy hete nem hív, már én sem őt. Nem értem mi történt. Sosem veszekedtünk. Nem szeretnék lemondani róla, mert tényleg szeretem, de előbb utóbb muszály lesz sajnos. Én is azt érzem, hogy nem kellek neki. Te erős vagy, így kellene nekem is, de egyenlőre nem megy.
297. Emylie
2010. dec. 25. 22:22
Vuk, mióta tart ez a dolog kettőtök közt? Szerintem ennyi idősen tudnia kellene mit akar. És ha nem akar igazán, akkor szerintem tovább kellene keresned, főleg ha még kitérő választ is ad...Bár ha nagyon szereted nem lenne könnyű tovább állnod...Én pont ma döntöttem el, hogy nem foglalkozom tovább ezzel a bika fiúval, mert meguntam ezt a lassú tempót. Én mindent megtettem, pedig ő kezdeményezett, de mégsem érzem, hogy annyira kellek neki. És ha nem érzem, akkor valószínűleg nincs is úgy.. Nektek is kellemes ünnepeket! :)
296. vuk01 (válaszként erre: 295. - Viliflora)
2010. dec. 25. 14:29
Rákérdeztem már párszor, de kitérő választ ad. Nem mondja meg egyértelműen mit szeretne. Fontosak neki a barátai, őket mindig elém helyezi, neki talán nincs is szüksége társra. Néha mégis eszébe jutok és akkor azt hiszem mégis akar valamit tőlem, és talán nemcsak azt...Talán csak várnom kell, de nem tudom. Egyébként igaz, hogy őszinte, én is mindig vele, csak jó lenne tudni hogyan tovább...
2010. dec. 25. 13:29

Sziasztok!


Lassúak?? Hát ezt én nem mondanám. Inkább rámenősek és igazi irányítók. Már ha akarnak valamit.

Vuk: kérdezz rá!

Őszinték:-)))

További szép ünnepet Nektek!

294. vuk01
2010. dec. 25. 10:58

Szia!

Köszi, hogy írtál. Igen, ez lehet a "baj", ha mondhatom így, hogy nagyon szeretem. Nem tudom, van e értelme várnom rá, szerintem ő nem akar maga mellé társat. Munkával kapcsolatosan ismerkedtünk meg, aztán kialakult valami, de mostmár inkább azt mondhatnám hogy semmi. Néha néha összejöttünk, jól éreztünk magunkat együtt, de ennyi, utána napokig nem érdeklődött utánam. Mostmár hetekig nem keres. Aztán mikor úgy gondolom, szomorkodom, hogy na, vége, akkor megint érdeklődik, és akkor megint felcsillan a remény bennem. Igen, egyedülálló és mindketten harmincas éveink elején vagyunk.

293. Emylie (válaszként erre: 292. - Vuk01)
2010. dec. 24. 22:50

Szia!

Sajnos én tanácsot nem nagyon tudok adni, csak annyit tudok mondani, hogy én is hasonló cipőben járok veled...tényleg nagyon lassú az én bika ismerősöm is, és nem érzem azt, hogy olyan nagyon akar engem. én nem sokáig fogok már tudni várni rá, nem akarom elpazarolni sok-sok évem, de ha te szereted remélem lesz hozzá kitartásod!! :) nem egyszerű az biztos...mennyi idősek vagytok egyébként? hol ismerkedtetek meg? szerintem amúgy nem minden múlik a csillagjegyeken! ja és még egy kérdés, egyedülálló a srác?

292. vuk01
2010. dec. 20. 10:07

Sziasztok!


Tanácsotokat szeretném kérni. Úgy 4 hónapja vagyok együtt is se veled se nélküled kapcsolatban egy bika férfivel. Visszaolvastam valamennyit a fórumon, látom hogy elég lassúak ezek a pasik de ennyire? Van, hogy hetente találkozunk csak. Nincs igénye többre? Lehet, türelmetlen vagyok, én nagyon sokat gondolok rá, de úgy érzem mintha nem is kellenék neki. Aztán ha pár napig nem jelentkezem, akkor megint keres, kedves hozzám, mintha mi sem történt volna. Adjatok tanácsot kérlek. Én halak jegyű vagyok, nem tudom, ez alapján mennyire illenénk össze. Köszi

291. viliflora (válaszként erre: 290. - Emylie)
2010. dec. 13. 21:54
Nincs. Olasz család vagyunk:-) Kiabálunk:-)
290. Emylie (válaszként erre: 288. - Viliflora)
2010. dec. 13. 21:48
Imádom a love storykat :) Remélem nincs azért sok tányérdobálás :)
289. viliflora (válaszként erre: 287. - Emylie)
2010. dec. 13. 16:53

Emili szerintem ez annyi mindentől függ. Ha tényleg vibrál köztetek a levegő, akkor ez lényegtelen.

Negatívnak semmiképp sem mondanám.

288. viliflora (válaszként erre: 286. - Emylie)
2010. dec. 13. 16:52

Az egyetemen évfolyamtársak voltunk. De ott nem jártunk együtt. Mi először "csak" barátok voltunk, aztán egy bulin minden megváltozott:-)

Párkapcsolati elemzés (Bika ffi_ Kos nő):Tányérvagdosó hatalmas veszekedések és lángolóan szerelmes kibékülések. Ha a bennük rejlő harckedvet inkább a közös élet akadályainak leküzdésében élik ki, az aranylakodalomig elégedetten élhetnek és nem fognak unatkozni.

:-))))

287. Emylie
2010. dec. 13. 11:21
Tényleg és az szerintetek pozitív vagy negatív, ha az első találkozáskor nem csattan el csók?
286. Emylie (válaszként erre: 285. - Viliflora)
2010. dec. 13. 10:22

Igen egyébként én sem teljesen hiszek a csillagjegyekben, maximum csak amiatt, hogy nagy vonalakban meg lehet tudni jellemző tulajdonságokat. De ugye mindenhol azt olvasom, hogy a vízöntő nő-bika férfi az teljesen nem illik össze, nincs közös téma stb. -ehhez képest eddig nagyon jól kijövünk :)

Ti hogyan ismerkedtetek meg a férjeddel?

2010. dec. 13. 09:51

Még valami: nem hiszek abban, hogy ez csillagjegy függő:-)

Különben mi például nem is élnénk együtt:-)))

2010. dec. 13. 09:48

Sziasztok!


Az én férjem is Bika csillagjegyű. 8. évünket tapossuk együtt.

Családcentrikus, klasszikus családmodellben létező. Hedonista ízig-vérig, nagyvonalú. Barátaiért mindent megtesz.

Az én férjem imád főzni, jobban is tud, mint én:-) Itthon mindenben segít.

Nagyon jól megvagyunk, bár nem volt könnyű összecsiszolódnunk. Nagyon őszinte, sokszor talán túlságosan is:-(

Most, hogy babát várunk a tenyerén hordoz.

Én egyébként Kos vagyok:-)

283. Emylie (válaszként erre: 281. - Emylie)
2010. dec. 12. 13:36
Uuupsz, nem jól írtam, NEM az életcélom a szeretői státusz!!! :D
282. Emylie (válaszként erre: 270. - 274c9996b8)
2010. dec. 12. 13:35
Jó tudni :) Tényleg sokat mesélt, és megint kiderült, hogy sok a közös az érdeklődésünkben. AMi még jó, hogy le is tudta kötni a figyelmem, mert viszont nálam azt nem könnyű elérni, hogy valaki elég érdekes legyen számomra, de neki sikerült :)
281. Emylie (válaszként erre: 271. - Joker Karakter)
2010. dec. 12. 13:33

Ez a baj, hogy nem tudom, kapcsolatban van-e, nem akartam erre így rákérdezni. Főleg, hogy sajnos még én sem léptem ki a jelenlegi kapcsolatomból... Viszont a szeretői státusz nekem az életcélom, most vagyok fiatal, most kell találnom valakit, és hát szeretőnek lenni maximum ideig-óráig kibírható...

De egyébként köszönöm a hasznos tanácsokat!

Az pedig a terveim közt szerepel, hogy főzök ennek a kedves fiúnak egy szuper vacsorát, csak sajnos fogalmam sincs, hogyan lenne kivitelezhető, legfeljebb, ha kiderül, hogy mégiscsak egyedül él már. Szerencsére jól főzök, és tudom ő milyen ételeket szeret, sztem le tudnám venni a lábáról :)

280. 274c9996b8 (válaszként erre: 279. - Zanna01)
2010. dec. 11. 21:20
Azzal hoditottad meg hogy , ez a 2-jegy tökeletessen illik egymashoz :)
279. Zanna01
2010. dec. 11. 16:41
Én bak csillagjegyű vagyok, a párom pedig bika. Nem tudom, hogy mivel hódítottam meg, mert azt mondta, hogy amikor meglátott, akkor az volt az első gondolata, hogy " ő kell nekem!" És már 15 hónapja élünk nagyon boldog párkapcsolatban! Még a makacsságát is, és a sértődékenységét is imádom!
278. 274c9996b8 (válaszként erre: 277. - Joker Karakter)
2010. dec. 11. 16:36

Igen epp erre a tenyre gondoltam (venusz-:) amikor irtam azokat a sorokat , de azutan ????? A bika mögött nem csak a venusz lapit , raadasul földi jegy !

Mig a merleg levegö jegy.....

277. Joker Karakter (válaszként erre: 276. - 274c9996b8)
2010. dec. 11. 16:26

köszömöm, bóknak veszem :-)

A mérleg-bika nem olyan reménytelen, gondolj csak bele, mindkettő Vénusz szülötte.

276. 274c9996b8 (válaszként erre: 275. - Joker Karakter)
2010. dec. 11. 16:00

Hat akkor eleg profi lehetsz a temaban :)

Merleg-bika - igen ,nagyon elterö csillagjegyek !

275. Joker Karakter (válaszként erre: 273. - 274c9996b8)
2010. dec. 11. 15:45

én bika férfi vagyok, és bár nem tudom, milyen az átlagos bika férfi, de azt tudom, hogy mi szokott rám igaz lenni ezekből a horoszkópos izékből, és mi nem. részben magamból, részben a bika családtagjaimból (apám, lányom), egypár bika kollégából és a horoszkópos könyvekből következtetek.

de egyébként a 3 meghatározó hölgy az életemben mind mérleg volt, október 1, 2, és 7, és 3 eléggé eltérő karakter. ennyit ér a horoszkóp.

274. 274c9996b8 (válaszként erre: 271. - Joker Karakter)
2010. dec. 11. 15:33

A bikat nem lehet megfogni , a bika fogja meg azt akit kivalasztott :)

Mivel kisse konzervativ a nöies ,izlesessen öltözött szolid nö felel meg neki..... ebböl kifolyolag tudni kell hogy a bika ferfi az a FERFI a ferfiak között :)

Ami azzal is jar hogy , mindeg ö hordja a kalapot , egy nö arrol ne is almodjon hogy esetleg iranyitgathat , mert a bika vezenyel ,minden körulmenyek között !

273. 274c9996b8 (válaszként erre: 272. - Joker Karakter)
2010. dec. 11. 15:29

Egy bika soha nem felenk , ez meg viccnek is rossz :)

A bika meggondolja mit csinal,mit mond,mit lep stb...

Az atlagos bika soha nem böbeszedu :)

272. Joker Karakter (válaszként erre: 270. - 274c9996b8)
2010. dec. 11. 15:25
Így van! A bika először félénk, de ha feloldódik, és jól érzi magát, roppant bőbeszédű tud lenni, persze általában ilyenkor saját magáról beszél legszívesebben. Ha jó hallgatóság vagy, az már fél siker, ha pedig enged téged is szóhoz jutni, az nagy figyelmesség a részéről, becsüld meg.
2010. dec. 11. 14:14

Ha be akarsz vágódni a bikánál, dícsérni kell, ne aggódj, hogy túlzásba vinnéd, és vigyázz, nehogy megbánts, mert sértődékeny, és nehezen bocsát meg. Különösen az anyukáját ne bántsd. És persze igaz a közhely: a bikát legkönnyebb a hasán keresztül megfogni. De bármilyen kulturális témával leveheted a lábáról, csak értsél is hozzá. Ha más az ízlésetek, azt könnyen tolerálja, de a dilettantizmust nem szereti.

Ha hiányzik a bók, bókolj neki te. Meglátod, kamatostól visszaadja.

Ha kapcsolatban van, azért gondolkozz el azon, hogy meddig mennél el vele, ha nem akarna kilépni a régi kapcsolatból. a bikák nagyon kényelmesek, és bár általában féltékenyek és hűségesek, azért előfordul a fordítottja is, aki szeret egyszerre több vasat tartani a tűzbe. Van egy érzésem, hogy te is egy ilyet fogtál ki.

De nehogy te hozd elő ezt a témát. Ha színvallásra, választásra kényszeríted, vagy erőszakosan lépsz fel vele szemben, el fog fordulni tőled, visszamegy a kényelmes kuckójába. Hagyd, hogy magától döntsön, vagy lépj tovább, ha már nem bírod kivárni a pozíciód megerősödését.

Bocs, nagyon előreszaladtam, egyelőre nincs ilyen problémátok.

270. 274c9996b8 (válaszként erre: 269. - Emylie)
2010. dec. 11. 13:56
Ha ilyen rettentö böbeszedu volt az a bika , ezt nagyon nagy megtiszteltetesnek veheted :)
269. Emylie
2010. dec. 11. 10:55
Nos közben megtörtént az első találka a bika fiúval. Mindketten jól éreztük magunkat, sokat beszélgettünk éa nevettünk :) Következő találkozó még nincs megbeszélve, de bízom a folytatásban :) Azt írta sms-ben, hogy szuper csajszi vagyok és aranyos voltam, szóval remélem ezt vehetem annak, hogy továbbra is tetszem neki. Bár sajnos nem dicsérte meg a külsőm, nem bókolt, ez egy kicsit hiányzott :(
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook