Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan lehet leszoktatni egy három hónapos babát arról, hogy marja az arcát? fórum

Hogyan lehet leszoktatni egy három hónapos babát arról, hogy marja az arcát? (tudásbázis kérdés)


2008. júl. 28. 15:36
A kisbabának legyen egy mintás pl.pöttyös kendője.Szivesen nézegeti rágogatja.Elfoglalja a kis kezét és nem balesetveszélyes.
2008. febr. 25. 14:46

Szia,

Az en fiam akkor csinalja amikor almos, faradt, vagy mar nagyon ehes.

Nalam a kovetkezo valt be: nem varom mig annyira ehes lesz hogy kaparja magat, mar elotte megszoptatom.Napkozben amikor latom hogy nyugos,almos, odaulok melle es addig fogom a kis kezeit amig el nem alszik( szerencsere eleg hamar elalszik ). Este ugyanez + olyam halozsakot adok ra aminek jo hosszu az ujja es rahuzom a kezfejere. A kesztyu nem valt be, mindig lecsuszott reggelre. Ja en is 2-3 naponta vagom a kormet.

2008. febr. 25. 13:29
Én is óvatosan maniküröztem amikor aludt!Szerintem leszoktatni nem lehet még túl pici!
2008. febr. 5. 20:58
Nekünk is a kis kesztyű vált be. Én már a kórházban ráhúztam a kezére, mert gyönyörűen dekorálta magát, akkor pedig még nem hagyták a körmét levágni.
5. Lauri09 (válaszként erre: 3. - Kathlee)
2008. febr. 5. 09:17
Szia!Nekem ez bevált,igaz kicsit fura volt.Húzz zoknit a babád kezére.Olyat amiben tud fogni.
2008. febr. 3. 22:22
Leszoktatni szerintem sehogy, majd kinövi...én annak idején egy kicsit megreszelgettem a "karmocskákat". Vettem olyan polírozós körömreszelőt és azzal csináltam, amikor aludt. Nekem bevált.
2008. febr. 3. 13:49
Köszi a tippet, sajna ez nekünk nem vállt be. A körmeit két naponta vágom, mert nagyon nő neki.
2008. febr. 3. 13:46
Adj a kezébe valamit pl.textil pelus darabot,vagy probálkozz több fajta anyaggal.csak vigyázz nehogy a szájába tömje,vagy magára tekerje.minden esetre a körmeit vágd le.
2008. febr. 3. 13:16
Hogyan lehet leszoktatni egy három hónapos babát arról, hogy marja az arcát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook