Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan lehet leleplezni egy kórházi alkalmazottat, ha valószínűsítjük, hogy ő lopta el értékeinket? fórum

Hogyan lehet leleplezni egy kórházi alkalmazottat, ha valószínűsítjük, hogy ő lopta el értékeinket? (tudásbázis kérdés)


22. igazság hol vagy? (válaszként erre: 1. - Molyka)
2013. nov. 15. 20:43
Vádaskodás helyett:Kiemelt beteg mellé kiemelt biztonsági őrt!Bocs,ez egy rosszindulatú megjegyzés volt!Kórházba nem viszünk nagyobb értéket!Már a vizcsapból is ez folyik.A lopásra szakosodott egyének igen találékonyak pl:fehér korházi ruhában is járják az osztályokat és nem lehet mindekit ellenőrizni...sorolhátnák még sok mindent de teljesen felesleges,mert ugye kiemelt betegről....és hozzátartozóról... Bocs,de elitélem az ilyen vádaskodást az egészségügyi személyzet ellen.
2013. nov. 15. 16:07

Üdv!

El kell menni a rendőrségre feljelentést tenni,s a rendőrök tudnak úgynevezett "csalit" kitenni,amivel piszok jól le lehet az ilyen tolvajt fülelni!

20. f8db0709b8 (válaszként erre: 10. - 07c4794583)
2010. febr. 28. 11:16
A széfbe egy mobiltelefon nem fér bele:(
19. Molyka
2010. febr. 28. 10:04
Mindegy már, köszi.
18. mimmo33 (válaszként erre: 16. - Molyka)
2010. febr. 26. 13:58

Talán pont ezért nem fogja egy nővér meglopni...


Nem akarok okoskodni, de teljesen felesleges a kórházba értéket magunknál tartani

17. sajert (válaszként erre: 15. - Caffi)
2010. febr. 26. 13:52

Igen, így van, nagyüzemi lopás van :-((.


Anyunál se volt csak talán kétszáz forint, és a nyaklánca levéve (a karikagyűrűjét le se lehet venni, már eggyé vált a testével (52 éve rajta van).

16. Molyka (válaszként erre: 13. - 9b10f3d7ff)
2010. febr. 25. 22:35
Félre ne értsetek, nem is akarom hogy hasra essen bárki, de mivel főorvos rokona, így több figyelmet kap. :)
15. caffi
2010. febr. 25. 22:32

Jelezni kell a főnövérnek.....de nem hinném h a nővérke volt!

Az elmúlt 2évben 6x műtöttek,így jó sokat voltam kórházban....és ott figyelmeztettek h küldjem haza az ékszereimet,és csak kávé pénz maradjon nálam....mert már kiterjedt bűnszövetkezetként nyomják a lopást....bejönnek mint látogató...hisz vannak jó páran,jó nagy család:P....és visznek amit érnek!!

14. sajert (válaszként erre: 13. - 9b10f3d7ff)
2010. febr. 25. 22:23

Én se vagyok hasraesős típus :-DD.


Molyka:

a Szt István kórházban húúúúú, utána számoltam, több mint tíz évvel ezelőtt, a bejárattól a legtávolabbi helyen, fent a harmadikon feküdtem kivizsgálás miatt. A szomszéd szobába az alvó néni párnája alól vitték el a táskáját!

Azért én nővérről soha nem tételezném fel, inkább egy kikupálódott lopósról. Nem kevesen vannak, akik a kórházakra, a betegekre specializálódtak, sajnos (mondjuk én a kezét minimum levágnám, de ez egy más tészta-no segély utána). Anyunak a hűtőből lopkodták el a kajáját, és mivel cukros így elég gázos volt a dolog!!

Vacsorát nem lehet hogy azért nem kapott, mert holnap olyan vizsgálat lesz, nem ehet vacsit, és elfelejtettek szólni?

13. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 11. - Molyka)
2010. febr. 25. 22:07
Ki tudja, nem mindenki esik hasra a kiemelt emberektől. Én sem. Ők is emberből vannak...
12. Molyka (válaszként erre: 10. - 07c4794583)
2010. febr. 25. 20:42
Nincs. És most már mindegy hol hordja. Álmában nem gondolta volna...
11. Molyka (válaszként erre: 8. - 9b10f3d7ff)
2010. febr. 25. 20:42
Kiemelt betegnek a seggét is kinylják, ahogyan eddig is tették, nem hiszem, hogy pont ő maradna ki. :)
2010. febr. 25. 20:30

most akkor nincs széf a kórházakban? nem úgy volt, hogy az kötelező?

anyukád nem tudja a kulcsot egy nyakláncon a nyakában viselni vagy egy gumikarkötőn a csuklóján, ha elmegy?


amúgy én sokkal inkább feltételezném betegről, illetve a "pereputtyáról", hogy bejött és körülnézett, mint a nővérről, de bármi lehet. szarul fizetik őket :-/

9. csorocsaj (válaszként erre: 7. - Molyka)
2010. febr. 25. 20:30
szyasztok mond el a gyanudat a betegjogi képviselönek
2010. febr. 25. 20:26
Ezt szerintem sosem tudjátok meg ki tette. Lehet valamelyik betegnek szúrt szemet a kiemelt beteg s gondolta kiemelten vastag a pénztárcája. A legszuperebb zárakat néhányan pikk-pakk kinyitják a kórházi zárakat akkor úgy gondolom nem gond. Lehet nem is nyitották ki a fiókját, csak a szekrényét. Aki meg volt már kórházban tudja gyakran elfelejtik a vacsorát, mert kevés a nővér sok a feladat.
2010. febr. 25. 20:23
Igen, mind igazat írtok, ezért kérdeztem, hogy valahogy hátulról vagy nem is tudom...
2010. febr. 25. 20:20
csak ismeretlen tettes ellen tudsz feljelentést tenni.
2010. febr. 25. 20:15
az a baj hogy nem tudtok bizonyítékot felmutatni hogy ő volt, és ha ezt megteszitek feljelenthet rágalmazásért
4. Molyka (válaszként erre: 3. - Telifánt)
2010. febr. 25. 20:12
Azonnal amint észrevették rendészt hívtak, de neki se mondhatta Anyum, hogy szerinte...
2010. febr. 25. 20:11
Én a helyetekben mindenképp jelezném a főnővérnek hogy mi történt, nehogy azt mondják hogy nem ott tünt el. Az a baj hogy a korházi alkalmazottakat megfogják védeni a kollégái.
2010. febr. 25. 20:09
Anyum kórházban van, kiemelt betegként, kiemelt szobában. A szekrényben volt a pénztárcája, a szekrény kulcsa pedig egy fiókban. Valaki bement, amig nem volt "otthon" kiszedte a kulcsot a fiókból, kinyitotta a szekrényt, kivette a pénztárcát, majd visszatette a kulcsot a fiókba. A szekrény nyitva maradt. Pont ma elfelejtettek neki vacsorát adni. Gyanítjuk, hogy a nővér tette a galádságot.
2010. febr. 25. 20:07
Hogyan lehet leleplezni egy kórházi alkalmazottat, ha valószínűsítjük, hogy ő lopta el értékeinket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook