Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan lehet fényképet forgatható kockába helyezni? fórum

Hogyan lehet fényképet forgatható kockába helyezni? (tudásbázis kérdés)


2008. dec. 11. 18:20
köszönöm szépen megpróbálom, remélem sikerül.
2008. dec. 11. 08:58

Egyébként nem nehéz, nem kell hozzá nagy angol tudás. Megkeresed a kockát a bal kezed felőli oszlopban.ott van egy hosszú lista, a legfelső a login into fotobucket.Utána jön a Recommended Sites,és így tovább.Az egeret ráviszed arra a címre hogy Generators ! Majdnem a lap alján van, és ott van abba az oszlopba van a

Fancy Photo Cube

Na, arra klikk,és ott a kocka. Utána már nincs nehéz dolog, szépen megvan adva 6 kép feltöltésének a hely. A browse gombbal kitallózod, az uploaddal feltöltöd, aztán ha kész mind a hat, a sárga alapon található copy html kód alatti sok apró betűt kijelölöd, és a regalpodba bemásolod.



Kb....

7. b9662b68b3 (válaszként erre: 6. - Aniani63)
2008. dec. 11. 08:44

de ott van.

ha érdekel valakit elmondom hogy kell képet feltölteni oda pontosan

6. aniani63 (válaszként erre: 3. - Nagyi57)
2008. dec. 11. 08:38
Én már több napja nem találtam ott a kockát. :(
5. 4c35511f0b (válaszként erre: 4. - PUMECEDLI)
2008. dec. 11. 07:57

Nem kell regelni legtöbb ilyen oldalon és angolul is rájössz -hidd el nem nehéz.

Sok sikert!:)

4. PUMECEDLI (válaszként erre: 3. - Nagyi57)
2008. dec. 11. 06:47
köszi, csak az a gondom, hogy angolul nem tudok,igy olyan segitség kellene, hogy mit hogyan kell csinálni. No és az is a kérdésem, hogy regisztrálni kell az oldalon?És ez ingyenes???
2008. dec. 10. 20:29
www.hostdrjack.com itt találod meg.
2008. dec. 10. 20:25
a segitségteket szeretném kérni. Valamelyik weboldalon, sajna már nem tudom melyiken, láttam egy olyan forgatható kockát, mely oldalaira gyermek fotók voltak betéve Szeretnék egy jó ismerősömnek meglepetésként a gyermekeiről egy ilyet késziteni, ha valaki segitene, hogy hol találok rá leirást, lehetőleg részletesen leirva.Köszi előre is.
2008. dec. 10. 20:22
Hogyan lehet fényképet forgatható kockába helyezni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook