Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan lehet e-mail címet törölni a Google Chrome-ból? fórum

Hogyan lehet e-mail címet törölni a Google Chrome-ból? (tudásbázis kérdés)


2014. júl. 22. 15:11

Megtaláltam!!!!

Hátha segít még valakinek :)


[link]

4. Cand Ida (válaszként erre: 2. - Regin_a)
2014. júl. 22. 14:27
Köszönöm, megnéztem de nem ez volt a kérdésem....sajnos. A felhasználó nevek ne jelenjenek meg automatikusan, ahova már beléptünk. Ne hozza le a listát az összes névvel, akik már oda beléptek egyszer. Nem csak e-mail cím, lehet hogy nem az a felhasználónév....de pl. indamailnél az e-mail címre értettem. Hiába lépek ki, ettől még sajnos nem törölte :(.
3. Cand Ida (válaszként erre: 2. - Regin_a)
2014. júl. 22. 14:08
Köszönöm, átnézem :-)
2014. júl. 22. 13:13

Így

[link]


Máskor meg külön felhasználói fiókot kell létrehozni bejelentkezési jelszavakkal , akkor mindenki csak a saját fiókjába léphet be és nem kevergetik össze az adatokat

2014. júl. 22. 07:38
A G.C. elmenti az e-mail címeket, ha valahova egyszer már beléptem. Pl. az e-mail fiókba, valamilyen közösségi oldalra....bárhova. Hogyan tudom ezt a cí,listát törölni, mert sokan használták e gépem és nagyon zavar! Jó lenne, ha csak az enyémek lennének benne. Ennek egy bonyolultabb módja van, sajnos az egyszerű törlés gombbal ottmarad. Kérlek segítsetek! Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook