Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan tudom törölni google chrome-ból az előzményeken kívül, az elmentett mail cimeket a bejelentkezés mezőben? fórum

Hogyan tudom törölni google chrome-ból az előzményeken kívül, az elmentett mail cimeket a bejelentkezés mezőben? (tudásbázis kérdés)


2015. febr. 7. 15:47
Igen működik, foxinál is a facebookos bejelentkezésnél.
2015. febr. 7. 15:37

Ezt elég sokan keresik de magyar oldalakon nem igazán kínálnak rá megoldást és nekem is sokszor okoztak már gondot. Tudom itt már valószínűleg akik kérdezték azóta megtalálták a megoldást ahogy én is... de biztosan van aki most is keresi. Nekik leírom, mert én is most találtam meg.

Nem, sajnos nem elég egy delete hogy eltüntess egy nem kívánt esetleg félreütött e-mail címet a böngészőből a bejelentkezési listáról. Ami chrome böngészőnél viszonylag titkos és a beállításoknál sem lehet kis kattintásokkal egy egy címtől megszabadulni.

Érthető az is ha nem akarod kiüríteni a böngészőből a mentett jelszavakat hiszen akkor a többi mentett fontos bejelentkezési e-mail cím is elvész mindenhonnan, és mindet újra pontosan mindenhova, minden oldalon ahány hiányzik be kellene írni, amire nagy a sansz hogy újra valahol félreütsz valamit és megint ugyanúgy ott marad egy téves cím vagy egy olyan amit nem lenne jó ha más is látna esetleg megszerezne pl. egy idegen gépen a bejelentkezésre kattintva.

De van megoldás. :) Én is éppen most találtam meg. ^_^


Ráviszed az egeret a törölni kívánt e-mail címre a bejelentkezésnél(pl facebookon) és a klaviatúrán

Shift + delete.

Nekem ezzel eltűnt. és csak akkor jön vissza ha ha újra bejelentkezel avval a címmel.

Van hozzá egy videó is de angolul és bonyolultan, túl komplikálva mutatja be, ráadásul aki felvette kapkod az egérrel. De azért megpróbálom belinkelni. én is innen lestem el.

[link]


SHIFT + DELETE. :) Egyszerre nyomd és jó, működik.


Más böngészőknél még nem tudom hogy működik-e, máshol még nem próbáltam de google chromenál a fészes belépésnél biztosan. ;)

2013. febr. 26. 08:12

Nálam (ha így csinálom)akkor törkődik,de a következő belépésnél ugyanúgy ott vannak.

Viszont az előzményekben ha kipipálom a

"Mentett Automatikus kitöltési űrlapadatok törlése"

mezőt,akkor végleg eltűnik.

2013. febr. 26. 07:22
köszönöm :)
2013. febr. 26. 07:21
Amikor mutatja a címeket, kijelölöd az egérrel és a klaviatúrán nyomni kell egy delete gombot.
2013. febr. 26. 07:18
Hogyan tudom törölni google chrome-ból az előzményeken kívül az elmentett mail cimeket a bejelentkezés mezőben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook