Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan lehet almaecettel fogyni - tapasztalatok? fórum

Hogyan lehet almaecettel fogyni - tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
2010. jún. 14. 10:47
Lányok,én nem álltam mérlegre tegnapig.A férjem ugyanis vett egy mérleget.Én öt kilót fogytam.
254. Binky
2010. jún. 14. 09:33

Nekem a puffadásra, hascsikarra jó volt, fogyni nem fogytam. Ha valaki fogy is tőle, szent meggyőződésem, hogy azért, mert beindítja az emésztést és méregtelenít. Na nekem már amúgy is kb okés az emésztésem, a méregtlenítés is megvan, tehát nuku hatás.

Abba is hagytam, jó lesz gyomorkeserű helyett néha.

2010. jún. 14. 09:20

ÉN csak a saját tapasztalatom irom le, én egy hónapja iszom, általában kétszer egy nap, de nálam semmi változás.

Azt reméltem, talán az emésztésemben javulás áll be, de két-három nap után az is visszaállt a régire:((

Fogyni egy dekát sem fogytam, nem tudom, meddig várjak??

Én azért iszom tovább szorgalmasan, mert nekem bejön az ize, természetesen csak is vizzel!!

2010. jún. 13. 17:12
én egy napja kezdtem el inni, de én nem vízzel iszom hanem almalével úgy viszonylag kicsit ihatóbb mint vízzel. eddig azt vettem észre h nem vagyok annyira éhes mint szoktam lenni. remélem megéri inni:D
251. baba024
2010. jún. 10. 16:44
Brrr! Megpróbáltam szódával keverni az almaecetet és nagyon rossz úgy. Nekem legalábbis. Inkább maradok a csapvíznél vagy a szénsavmentes víznél. Én sem fogyózok közben. Eleinte láttam fogyást,de most már sajna nemugazán... Hétfőn volt 2 hete,hogy elkezdtem ezt a kúrát. Volna még miből lefaragni... Remélem még beindul:-) Sok sikert!
250. Minya (válaszként erre: 247. - Anikóka71)
2010. jún. 8. 18:40
Nem fogyókúrázom,ugyanúgy eszem mint eddig,csak egyfolytában szomjas vagyok így sokat iszom.
249. cullinan (válaszként erre: 248. - Bun Csilla)
2010. jún. 7. 23:00
nekem is igy volt, az első pár nap tök jó volt, ugy örültem, aztán most már semmi, még mindha szorulást is okozna:)
248. Bun Csilla (válaszként erre: 245. - Cullinan)
2010. jún. 7. 22:39
Eddig napi 2* voltam wc, de most tegnap, és ma se voltam!
247. Anikóka71 (válaszként erre: 246. - Minya)
2010. jún. 7. 18:53

Szia!

Azt szeretném megkérdezni,hogy fogyókúrázol mellette,hogy iszod az almaecetet?

246. Minya
2010. jún. 7. 18:42

Sziasztok!


De jó hogy rátok találtam.Lassan 2 hete iszom az almaecetes vizet,sokkal jobb a közérzetem és fogytam is 3kg-ot.Mindenkinek csak ajánlani tudom aki fogyni szeretne.

245. cullinan (válaszként erre: 244. - Bun Csilla)
2010. jún. 7. 16:12
Az emésztésedre van valamilyen hatással?
2010. jún. 7. 14:10
Sajnos én is megmértem magam és egy hét után 0.7 kg hiztam! Teljesen elkenődtem, de azért folytatom! Remélem nálam nem hízás lesz inkább belőle!
243. cullinan (válaszként erre: 242. - Binky)
2010. jún. 6. 17:03

Nekem sem használt még ,pedig 3 hete iszm, de itt olvastam, hogy hideg vizben teszitek, hogy ne fájjon a gyomor, akkor megpróbálom én is igy, mert az utóbbi napokban éreztem, hogy kicsit fáj a gyomrom.

Nem hagyom abba, de már jó lenne valami eredmény.

Persze, szerintem is kell némi diéta!!

242. Binky
2010. jún. 6. 14:02

Na jól van akkor eddig csak nekem nem használt:D Vagyis az emésztésem tök jó lett tőle, meg állandóan tele vagyok, de ez inkább csak hátráltat, mert át kéne állnom napi ötszöri étkezésre.


Szóval ti reggel és este egy pohárral? Mert akkor rendszeresítem...

241. baba024
2010. jún. 6. 13:57
Sziasztok! Szerintetek ha mézet is teszek ebbe a keverékbe,befolyásolja,esetleg hátráltatja a fogyást? Mert én úgy iszom és jobban "csúszik" és fincsibb is. Nekem szobahőmérsékletű vízzel is lemegy... 2 hete iszom és a hasamon látható változás és feszesebb a többi testrészemen a bőröm. Sok sikert Nektek!:-)
240. isenach
2010. jún. 6. 08:39

Sziasztok!

Kipróbáltam mindenféle variációt. Előtte, közben, utánna, evéssel, evés nélkül. Nálam csak akkor hatásos ha előtte iszom és persze kell hozzá egy kis diéta is. Nagyon sokat ingadozott a próbák alatt a súlyom, de maj17- fogytam 5,2 kilót:) Már csak majdnem ennyit kell fogynom :))))) De most hogy tudom a diétán titkát így a köv hónap közepéig meg lesz az:))

Csilla én szobahőmérsékletű vízzel nem is tudom meginni iszonyatos az íze:)) Hideg, kevés bubis ásvány vizzel úgy izlik:)Nekem reggelente addíg fájt (az éhségtől) míg meg nem ittam. Utánna minden rendben volt.

Szép vasárnapot mindenkinek!

2010. jún. 5. 14:08
Rájöttem csak akkor fáj a gyomrom, ha szobahőmérsékletű vizben iszom, ha hűtött vizben semmi gond!
238. Binky (válaszként erre: 237. - Bun Csilla)
2010. jún. 4. 09:56
Nekem volt. Lehet ha higítod és több vízzel iszod...
2010. jún. 4. 08:03
Reggel fájt a gyomrom amikor ittam! Nálatok volt ilyen?
236. Binky
2010. jún. 3. 23:28

Almaecet= puffadásölő.

Erre nagyon jó, fogyni még nem fogytam vele...őő...asszem hétfő óta.

A türelem, a türelem...

sötét verem(Petőfi után szabadon)

235. cullinan (válaszként erre: 231. - Bun Csilla)
2010. jún. 3. 16:03

Igazából éln is azért kezdtem el, hátha beállitja az anyagcserét, és legalább mindennap elmegyek a WC-re.

Két három napig jó is volt, de aztán megint visszaállt a régi rend, két-három naponként(((

Pedig ugy örültem, hogy erre jó lesz az ecet!

Na, de nem adom fel, iszom becsülettel!

234. cullinan (válaszként erre: 230. - Zige)
2010. jún. 3. 16:00

Gratulálok a babyhez, askkor bizony le koplalj, had kapja meg a manó, amire szüksége van:)

Hasonlóak vagyunk, én is 69 vagyok, és mindig 63-64 szoktam lenni, most is oda szeretnék eljutni!!

233. cullinan (válaszként erre: 228. - Dovanda)
2010. jún. 3. 15:58

Igen, értettem a félreirást))))))


Perrsze, lehet, hogy a több gyorsabban megindul, nekem az a nyavalyás 5 kg nem megy le!!

232. Dovanda (válaszként erre: 231. - Bun Csilla)
2010. jún. 3. 13:55
én meg annyi szeretnék lenni :) mármint 60 :)
2010. jún. 3. 12:15

Mióta iszom napi 2* megyek wc-re! Nekem ez nagyon jó mert eddig heti 2-3 alkalommal mentem , segíti az anyagcserémet, ezek után biztos fogyás is várható! Megmértem hétfőn magam 60 kg majdnem elájultam!!!! Utoljára amikor mértem 57 voltam terhesség előtt meg 49-51. Remélem legalább 6-7 kiló lemegy!

Szép napot mindenkinek!

230. zige (válaszként erre: 226. - Cullinan)
2010. jún. 3. 11:21

Szia!

Én nem fogtam vissza magam, ugyanúgy eszem, mint a kúra előtt, se többet se kevesebbet. Nekem ennem is kell, mert szoptatós anyuka vagyok, mindjárt 1 éves lesz a babám(23-án), ennem kell, a tejci miatt.

Nem vettem volna észre bármit is a tej mennyiségében, se több, se kevesebb, annyi amennyi a babónak kell.

De talán az is közrejátszik, hogy tudatosabban álltam ennek a fogyókúrának, lehet hogy az "agyi" gondolkodás is rátett egy lapáttal.

Nekem világéletemben 38-as méretű ruháim voltak, bizony a szülés után 42-eseket kellett hordanom, ez tavaly volt, 65-ről indultam 84-gyel szültem, tavaly még 76 kg-ot nyomtam. Talán a szoptatás, vagy az életmód váltás (gyakori infraszauna) hatására lementem 70-re, de ezt is sokalltam. Ma reggel már az vettem észre, bizony már nem a 68-at taposom, hanem a 67-et!

2010. jún. 3. 09:52

Én sem fogom vissza a kaját.De biztos vesz el az éhség érzetből,csak nekem nem tünik fel.

Nekem a hasam ment le,és elég nagy hasam maradt,ezért annyira látványos a dolog.De mondjuk mindenhonnan megy le szerintem,de a has nagyon feltünő.Nálam.

228. Dovanda (válaszként erre: 227. - Dovanda)
2010. jún. 3. 08:32

Jól félreírtam :)

a fogyás indul meg :D :D

227. Dovanda (válaszként erre: 226. - Cullinan)
2010. jún. 3. 08:32
Más nevében nem nyilatkozhatok.Én nem fogtam vissza magam,mindent megeszek amit megkívánok.De azt észrevettem ,hogy nem érzek éhséget és nincs az az állandó teltségérzetem,hogy telezabáltam magam, pedig nem is.Azt hogy mikor indul meg a folyásmindenkinek más. Nagyban függ a kezdő súlytól,attól.hogy mennyi a leadandó.Kevés +ból nehezebben,lassabban indul . Az én + 20 kilómból könnyen elindul.Azt sem mondhatom ,hogy tornázom hozzá, mert hogy 5 hónapja fekszem egy baleset után(ezért van a + 10 kiló,a másik 10 már megvolt előtte:)) .
2010. jún. 3. 08:16

Én tegnap vettem a Chef-est a Lidl-ben 170ft körül.

Szerintem ez is max jó.

Bár lányok,kicsit irigykedem,mert én tényleg becsülettel iszom,több mint két hete, de egy deka nem ment le rólam, és igazából semmi változást nem érzek:(((

Őszintén mondjátok meg, a kaját is visszafogtátok, amikor a heti 2 kg fogyásról irtok??

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook