Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan lehet a folyószámláról összeget továbbítani a PayPal-ra? fórum

Hogyan lehet a folyószámláról összeget továbbítani a PayPal-ra? (tudásbázis kérdés)

9. Yaweb (válaszként erre: 8. - Bertaerzs)
2012. aug. 22. 09:03
szivesen :-)
8. bertaerzs (válaszként erre: 6. - Yaweb)
2012. aug. 21. 21:11
Sikeresen túl vagyok rajta, köszönöm!
7. bertaerzs (válaszként erre: 5. - N-drew)
2012. aug. 21. 21:10
Túl vagyok rajta, sikerült! Köszönöm!
6. Yaweb (válaszként erre: 4. - Bertaerzs)
2012. aug. 20. 21:25
szivesen. remelem segitettem :-)
2012. aug. 20. 15:28

Itt egész részletesen leírták:


[link]

4. bertaerzs (válaszként erre: 3. - Yaweb)
2012. aug. 20. 14:11
Kösz szépen kedvességed/szivességed, még tanulmányoznunk kell ezt a témát.
2012. aug. 20. 09:29

Szia,


Csunaltal egy accountot es megadtad a szamlad adatait, ugye? Figyeld a szamlakivonatodat, m amikor "verify'-ja a bankszamladat a paypal akkor le fog szedni egy fontot a szamladrol egy negyjegyu koddal egyutt. axt a kodot kell majd beirnod a paypalhoz, akkor visszaadja azt az egy fontot.

Penzt nem tudom, hogy hogy yudsz rakni a paypal szamladra, de ha kuldeni akarsz penzt akkor van egy olyan opcio, hogy send money. oda be kell utni az illeto emailcimet csak, de ehhez nem hiszem, hogy a paypal szamlan kell penznek lennie,mivel ossze van kapcsolva a bankoddal, automatikusan onnan veszi le. remelem ertheto voltam es ezt akartad tudni :-)

2012. aug. 20. 09:11
Ahhoz kellene a segítség, hogy hogyan lehet a folyószámláról összeget továbbítani a PayPal-ra?
2012. aug. 20. 09:09
PayPal-t nem tudom indítíni miután kapcsolat lett ugyan a bankkal, de hogyan tovább?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook