Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » OTP folyószámlámról vásárláskor háromszor húzták le az összeget, mit lehet ilyenkor tenni? fórum

OTP folyószámlámról vásárláskor háromszor húzták le az összeget, mit lehet ilyenkor tenni? (tudásbázis kérdés)


2015. márc. 12. 16:26
Valaki!!! Aki otthon van OTP Ügyekben!!!
22. Bugs02
2012. nov. 23. 23:13
A bankhoz kell bemenni. Én neten vásároltam. teldfont töltöttem fel. A banknak jeleztem és vissza utalták a pénzt.
21. h.editke (válaszként erre: 20. - Erikpipi)
2008. nov. 11. 20:34
Sajnos az otp ezt nem teszi meg.
2008. aug. 1. 20:24

Frissítés:DDDD

Velünk egyszer történt meg a dolog. 5 perc sem telt el és hívott a citibank........

19. XHoneyX (válaszként erre: 18. - XHoneyX)
2008. ápr. 22. 21:45

ez privi akart lenni...

de mind1

aki tud segiteni az segithetne :)

18. XHoneyX (válaszként erre: 16. - Ordas)
2008. ápr. 22. 21:44

szia ne haragudj, hogy igy ismeretlenül írok neked

de tudnál segíteni 1dolgoban otp-s személyi hittellel kapcs. :!

Anyukám kézbe kapja a fizetését, 12éve dolgozik ugyanott és meg van minden számlánk , vezetékes tel stb

szeretne 1000000felvenni és 109ezer a nettoja.

az apeh jövedelem igazolásra tényleg 1hónapot kell várni?

május 26-ra kellene a pénz! és ez n.fontos.

nem igazán adnak ki hitelt a bankok, nem szeretik, hogy kézbe kapja a fizetését.

köszi ha segitesz és bocs ha zavartalak

Réka

17. JázminBarnuska (válaszként erre: 16. - Ordas)
2008. márc. 12. 10:59

Szia!

Köszönöm a hozzászólásod.Mint írtam,az egyik jóváírás volt.De mivel fizetés volt írva mind a háromhoz,én pedig voltam már jobb idegállapotban mint mostanában,hirtelen megijedtem.Másnap átnéztem újra,és észrevettem tévedésem.A pénzt keveseltem,mert mostanában annyi kiadás volt(tulajdonhányad rendezéshez ügyvéd,földhivatal,építkezés miatt építész,stb.),hogy elszámoltam magam.

Arról szó sincs,hogy bántani akarnám a bankot amiért amiért nem mondanak nekem semmit.Csak megjegyeztem,hogy a férjem nélkül nem tudok intézkedni.

Szerencsére minden oké,de azért akkor s furcsa,hogy miért így csinálták.?

Köszönöm mindenki kedvességét,Zsuzsa!

16. Ordas
2008. márc. 11. 11:50

Sziasztok!


Csak azért bátorkodom szólni,mert én otp-s dolgozó vagyok.A számlatötténetet jó alaposan meg kell ézni,mert lehet,hogy a három összegből az egyik a jóváírás volt.Még meg kell nézni,hogy azon kívül milyen kártyás forgalom van előjegyezve amit majd késöbb könyvelnek.

A mobil szolgáltatás nagyon jó ,de van akinek úgy van beállíva a rendszerbe,hogy csak a számláról lekönyvelést jelezi ki a telefonra.Ez attól függ akkor mikor megkötöttétek a szerződést hogy kértétek.

Azért meg nem érheti szemrehányást a bank,hogy a számlatulajdonoson kívül nem mondják meg az infót másnak,mert ha az illető elveszíti az iratait,vagy a volt felesége tudakozódik valmi felöl "rosszhiszeműen"-volt már rá példa,a felvilágósítást adó ügyintézőt hurcolják meg.


Ha tényleg nem jogos a levont kártyaforgalom,bankártya reklamácoót tud benyujtani a párod, kivizsgálják és visszakönyvelik a pénz.Pár nap csak.Remélem megnyugtattalak.

15. Ada12
2008. márc. 11. 09:19
Az a lényeg, h minden oké, deazt is írtad, h keveselted az egyenleget, azzal mi újság?
2008. márc. 11. 07:56

Nincs gond szerencsére.Azt nem tudjuk miért,de a pénz először hozzáadódót,aztán levonták,és ezután megint levonták.Tehát nem rögtön levonták ahogy kellett volna.Szerencsére rendben van a dolog,de szerintem ennek sem szabadna előfordulnia.

Mikor a neten megnéztem a számlatörténetet,3× szerepelt ez az egy vásárlás,ezért azt hiszem,joggal ijedtem meg.

13. smudlaagi54 (válaszként erre: 10. - JázminBarnuska)
2008. márc. 11. 06:44
Le tudtátok rendezni?Az én egyik ismerösöm járt ugy az otp-nél,hogy átutaláskor elütötték a számlaszámot,rossz cimre ment a pénz,és még neki kellett utánna járnia,mert az otp nem csinált semmit. Marha nagy mákja volt,hogy a cég visszautalta neki a hatszázvalahány ezer ft-ot.
12. Ada12
2008. márc. 8. 16:01
bocs, szóval írd meg mi volt
11. Ada12 (válaszként erre: 10. - JázminBarnuska)
2008. márc. 8. 16:00
Akkor biztosan központi hiba lehetett, remélem megoldódik, íd meg mi volz :)
10. JázminBarnuska (válaszként erre: 9. - Ada12)
2008. márc. 7. 22:26

Az összes pénztár állt egy darabig,ahol kártyával akartak fizetni,aztán megoldódott a dolog.Egyszer lehúzták,aztán elég sokáig vártunk mire kiadta a papírt.Azon is csak egyszer szerepelt az összeg,OTP direkt üzenet is csak egyjött,ezért nem is gyanakodtunk,hogy gond lehet.

Az adásvételivel is voltak gondok,mivel sem én,sem a húgom nem jelentettük a földhivatalban a névváltozást amikor férjhez mentünk,úgyhogy azt is intézni kellett(+6000ft),és még meg sem csinálták.Azt monda az ügyvéd,hogy elég ha kérvényeztük,a bejegyzést már nem várjuk meg.Remélem,nem lesz gond még ezzel is.

9. Ada12 (válaszként erre: 8. - JázminBarnuska)
2008. márc. 7. 22:18

Örülök, h legalább ez megoldódni látszik :)))


A párod nem tudja megadni az azonosítókat meg hasonlók, mert ha azokat bediktálod, akkor kell adniuk felvilágosítást.


Tényleg hányszor húzták le? Egyszer és minden okés volt elsőre?

8. JázminBarnuska (válaszként erre: 5. - Ada12)
2008. márc. 7. 22:12

Az a baj,hogy a férjem nevén van a számla,ő pedig reggelig dolgozik.Nekem nem mondanak semmit még személyesen sem,nem hogy telefonon.

Az adásvételit egyébként holnap írjuk alá.50000ft-ot kér az ügyvéd3kiadások.83000-ről indultunk.Jó mi?

7. Ada12 (válaszként erre: 5. - Ada12)
2008. márc. 7. 22:10
H..lye vagyok, írod is, h a neten nézted, bocsi fáradok :((
6. csehe (válaszként erre: 3. - JázminBarnuska)
2008. márc. 7. 22:09
Hányszor húzták le a kártyád? Nekem is volt, hogy 2x levett valamit az OTP, de utána jóvá is írták. Igaz nem nagy összegről volt szó, és én csak az egyenlegen láttam. De a telebankcenterbe ha van azonosítód, ott információt tudnak adni.
5. Ada12 (válaszként erre: 4. - JázminBarnuska)
2008. márc. 7. 22:06

Jaj nagyon sajnállak, :(( Ez eszméltelen, engem is szétvetne az ideg. Nem lehetne megpróbálni telefonon?


A mi bankunknál van éjjel-nappal telefonos ügyfélszolgálat, mert internetbank is van, de valszeg akkor a Tiéd is ilyen igaz, ha meg tudtad nézni?

4. JázminBarnuska (válaszként erre: 2. - Ada12)
2008. márc. 7. 22:04
Most mond meg! Te ezt elhiszed? Ilyen is csak velem eshet meg.
2008. márc. 7. 22:03
Sziasztok! Pár napja vásároltam a TESCO-ban OTP kártyával.Most néztem meg a neten,hogy hogy áll a számlám,és feltűnően kevés volt rajta a pénz.Több mint 45000ft hiányzik.A számlatörténetből kiderült,hogy nem egyszer,hanem háromszor ment le a számláról a pénz.Nem bírom ki hétfőig,megőrülök az idegtől.Mit lehet ilyenkor tenni? Rendbe lehet ezt hozni valahogy?
2008. márc. 7. 22:01
Szia!!!! Nem elég a szocpol probléma :)
2008. márc. 7. 21:59
OTP folyószámla gond

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook