Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan kezdhet az ember új életet? Mit kell ilyenkor hátrahagyni, s mit kell elölről kezdeni? fórum

Hogyan kezdhet az ember új életet? Mit kell ilyenkor hátrahagyni, s mit kell elölről kezdeni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
89. Lydian
2019. máj. 8. 00:45

"Túl sok ideje fáj a szívem egy olyan férfi miatt, aki továbblépett"


Ha fenntartod magadban a fájdalmat (tudat alatt szándékosan) akkor az azt jelenti, hogy mazochista vagy:


[link]


Ez azért lehet mert gyerekkorodban rosszul lettél szocializálva a szeretetre.Félreértettél valamit.A bántást hitted szeretetnek vagy ilyesmi.Ezért ha a Valóságodban nincs is bántás (mármint szeretet) Te létrehozod magadban azt mesterségesen.Kínzod magad annak a férfinek az emlékével, mert így "jó" Neked.

Ez kéz a kézben jár az önbizalomhiányoddal.Az önbizalom hiányból pedig úgy lehet kilépni, hogy (ne csak dagonyászunk a szenvelgésben és a keserűségben,hanem) ha LÉTREHOZUNK VALAMI KREATÍV DOLGOT! Csakis a sikere a kreatívitásunknak fog kiszedni (csak) az önbizalom hiányunkból.Nem számít mit csinálsz: ásd fel a kertet, tégy el befőttet, hívd meg barátodat vacsorára,javítsd meg a csapot, varrj fel egy gombot, vasalj, de írhatsz verset is vagy zenéld ki magadból fájdalmadat (mint én: [link] ) mindegy mit csinálsz, csak légy kreatív! Egyik kreatívitás adja a másikat, a következőt és így tovább.És így fogsz Új Életet kezdeni.Sírj sokat és aztán nevess! Így fogsz megtisztulni és Új Életet kezdeni.És menj ki a Napra, oda ahol nincsnek emberek.

2019. máj. 6. 02:58
A dosa gyorgyi uti lakast sajnos kenytelen voltam hatrahagyni. Nem onszantambol mentem el. Dunakeszire koltoztink a fiammal mikivel aki kolto.
2019. máj. 6. 02:56
Barmikor lehet uj eletet kezdeni. En mar regen megtettem.
86. Guruljka (válaszként erre: 85. - Ceffe8b6ec)
2019. máj. 5. 23:17
úgy látom, ideje éppen lenne rá.
85. ceffe8b6ec (válaszként erre: 84. - Guruljka)
2019. máj. 5. 21:21
Én kérek elnézést annyira nem vagyok körültekintő nem néztem ....lehet hogy szakember segítsége kellenek neki
84. Guruljka (válaszként erre: 83. - Ceffe8b6ec)
2019. máj. 5. 21:20
Ha megnézed a kiírt fórumait, már létezni is fél lassan, nemhogy változtatni.
83. ceffe8b6ec (válaszként erre: 82. - Gabbbicica)
2019. máj. 5. 20:39
Hú de nagyon jót szóltál most!!! Pont erről beszélgettem ma valakivel. nagyon sok ember van így h nem fáj még annyira hogy változtasson könnyebb sírni ríni. Persze nem könnyű változtatni a helyzeten és magunkon talán ez a legnehezebb feladat
82. gabbbicica (válaszként erre: 80. - Ceffe8b6ec)
2019. máj. 5. 20:35

Szerintem az eddigi hozzaszolasaibol es forumjaibol kovetkeztetve, az a fo baj, h nincs nagyon mit megbecsulnie.


Nincsenek baratai, nincs munkaja, mert ahol el, ott nincsenek lehetosegek, ingazni naponta nem akar, költözni se nem akar, se nem tud.


Kulonoskepp nem kedveli az embereket, mert kerdezgetik, mi van vele, es mivel pozitiv nincs, ugy gondolja, mindenki ellenseg, aki azert kerdezgeti, hogy jol kirohogje sanyaru sorsat.


Volt meg vmi a testverevel is, konfliktus, a baratnojevel is. Es most itt ez a pasis.


Szoval semmi se jo, de még mindig nem fáj annyira, hogy bármilyen aprosagot is valtoztasson.

81. katus3 (válaszként erre: 17. - Gabbbicica)
2019. máj. 5. 20:28
Én elsőre is értettem. 😀
80. ceffe8b6ec (válaszként erre: 3. - Ladyvintage)
2019. máj. 5. 20:14
Nem elköltözni kell és elmenekülni,hanem szembenézni a problémával és megoldani... becsüld meg az otthonod amit ki alakítottal magadnak az ember nem dobja el szíre szóra ennyit nem ér senki! próbálj magadban rendet tenni
79. michelle.r (válaszként erre: 70. - Channa*)
2019. máj. 5. 19:13
De azért simán lepöcsözöd a fickót, és lelibázod az új nőt. Bravo, sőt bravissimo ;p
78. Guruljka (válaszként erre: 77. - Piroska52)
2019. máj. 5. 18:18

Igen, láttam a neten behavazott virágágyásokat is.


[link]

77. Piroska52 (válaszként erre: 76. - Guruljka)
2019. máj. 5. 18:05
május 5-én,
76. Guruljka (válaszként erre: 75. - Piroska52)
2019. máj. 5. 18:03
Tyű... :D
2019. máj. 5. 17:51

[link]


ezt nézzétek most küldte a barátnőm lánya Németországból,

74. Channa* (válaszként erre: 55. - Unom)
2019. máj. 5. 17:51

"Nem akarsz saját topicot nyitni, ami csak rólad szól?"


Micsoda ötlet! Én is szerettem volna javasolni, mert nehezen viselem ezt a kenetteljes ráerőltetést...

73. Piroska52 (válaszként erre: 66. - Amaunet)
2019. máj. 5. 17:50
másra úgysem jó,
72. Lávli (válaszként erre: 64. - Guruljka)
2019. máj. 5. 17:49

Hát igen, nem is kell musicalnek lenni valaminek, rengeteg film is előbb íródik meg könyv alakban, minthogy vászonra kerülne ... Ezért kell körültekintőnek lenni, hogy ne érje csalódás az embert.

Nálam legalabb is első a könyv :)

71. Piroska52 (válaszként erre: 65. - Guruljka)
2019. máj. 5. 17:49

hát ez igaz,ennyi ,,,szenvedéshez,,,nincs mit mondani,

de ha igy szereti,,,,,,,,,,

70. Channa* (válaszként erre: 60. - Michelle.r)
2019. máj. 5. 17:49

Én nem tudom, hogy ki kicsoda, kilépett e, ő kellett e, stb.

Szerintem nem is ismeri a pasit, max. szokta látni az utcán, de még köszönni sem szoktak...

2019. máj. 5. 17:45

Visszatérve a szenvelgéshez, nem elköltözni kell először. Az nem egyszerű dolog.


Az "új élet" kezdetét a legtöbb nőnél a frizuraváltás jelzi.

68. unom (válaszként erre: 59. - Michelle.r)
2019. máj. 5. 17:44
Nagyon jól néz ki.
67. Guruljka (válaszként erre: 59. - Michelle.r)
2019. máj. 5. 17:42
Jópofa. :D
2019. máj. 5. 17:42
Akár szét is lehet offolni...
65. Guruljka (válaszként erre: 61. - Piroska52)
2019. máj. 5. 17:41

Jaj dehogy feszülünk!


Beszélgetünk, mert a fórumindító szenvelgésén már nincs mit kivesézni.

64. Guruljka (válaszként erre: 63. - Lávli)
2019. máj. 5. 17:40

Annyi, hogy az sem musicalnek "született", mégis úgy ismeri mindenki.


Én sem a gimiben halottam Eliot-ról, de az nem mérvadó. Régen is volt, meg rossz gimi is volt.

63. Lávli (válaszként erre: 58. - Guruljka)
2019. máj. 5. 17:37

Szuper.

Már csak azt nem tudom, mi köze van a Valahol Európában említett betétdalához. 😂


Amúgy Eliot gimnáziumi tananyag, bár múltkor már valaki valamire mondta, hogy náluk nem volt olyan .. 😂

Ladyvintage-nak meg mindegy.

62. Piroska52 (válaszként erre: 60. - Michelle.r)
2019. máj. 5. 17:34

szeret szenvedni,

ennyi,

2019. máj. 5. 17:33
hát nem semmi ahogy igy vasárnap este,egy dal miatt egymásnak feszültök,
60. michelle.r (válaszként erre: 49. - Channa*)
2019. máj. 5. 17:31
Úgy érted pöcs, mert kilépett egy kapcsoaltból és továbblépett. A libának meg annyi a bűne, hogy ő kell a fickónak, nem az, aki még mindig picsog érte?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook