Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan készítsek olyan tasakot, amikben termékminták (pl. krémek) kaphatók? fórum

Hogyan készítsek olyan tasakot, amikben termékminták (pl. krémek) kaphatók? (tudásbázis kérdés)


6. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Sunflower20)
2015. febr. 5. 17:54
Gyógyszertári pici fehér tégely ? :))
5. kristo_f (válaszként erre: 1. - Sunflower20)
2015. febr. 5. 17:42

Veszel egy levél tejszint, óvatosan kinyitod, kiöntöd, kimosod és kész a tégely

vagy

[link]

2015. febr. 5. 13:08

Magad számára készíted?...ha igen, akkor mindegy hogy néz ki szerintem, a beltartalom a lényeg. Vegyél olyan apró záródó zacskókat, amibe az ékszereket teszik.

Masszázsolajhoz, meg kérj egy közeli kocsmától féldecis üvegeket, vagy esetleg teheted olyanba mint a rumaroma, vagy bármilyen sütéshez használt aroma, ami pici üvegben kapható.

3. peonia53 (válaszként erre: 2. - Sunflower20)
2015. febr. 5. 13:02

Szia!


Én most vettem múltivitamint naponta van kiadagolva 10 db egy pici műanyag tasakba ami úgy záródik mint pl a kompletta. Ha jól lenyomod nem tudom mennyire folyna ki , esetleg még leragasztózod. rajzolhatsz rá valami kis dekorációt olyan filcel ami nem jön le róla. Én kaptam testradil + krém mintátát kökin pici tégelybe, nem tudom ezek mennyibe kerülnek.

Dóra

2015. febr. 5. 12:29

Valakinek van ötlete?

Gondolom valamilyen vízálló anyagból kell készítenem, viszont nem tudom hogyan zárhatnám le...ragasztóval? Utána pedig ollóval kellene kivágni? Félek nem lenne olyan szép, mint amit kapni szoktunk. Saját készítésű bőrradírt és masszázsolajat szeretnék ilyen kis tasakba tenni.

2015. febr. 5. 12:27
Hogyan készítsek olyan tasakot, amikben a temékminták pl. krémek kaphatók?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook