Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan ismerkednél, ha 35 feletti független nő lennél? fórum

Hogyan ismerkednél, ha 35 feletti független nő lennél? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
18. judit71 (válaszként erre: 17. - Pukandur)
2008. aug. 22. 12:11
Szia pukandúr! Azért egy férfinak könnyebb!!! Ha bemész egy szórakozóhelyre az éjszaka közepén, nem néz Rád nyálcsorgatva X pasi, aki azt gondolja, hogy egy kóbor numerát keresel éjszakára!!! Hidd el, próbálkoztam már én pasinál, mármint én kezdeményeztem, de nem jött be! Nem tudom mi a baj a férfiakkal??? Tudom hogy mi sem vagyunk tökéletesek... Én már közelítek... :))
2008. aug. 22. 10:14
Sziasztok! Én is pont ezzel vagyok bajban csak a másik oldalon mivel én hapsi vagyok 15 év házaság után. Nekünk sem könnyebb a helyzetünk.
2008. aug. 21. 18:39
próbát tennék az interneten, a pszichológusom is arra esküszik!
15. judit71 (válaszként erre: 14. - Df2a740c00)
2008. aug. 21. 17:35

Szia anakitti!


Az ötlet fenomenális!!! :))) Csak mint említettem nekelm nincs ilyen mozgósítahtó barátnőm. Két igazi jó csaj van, akiket imádok, de mindketten házasságban, az egyiküknél 1, a másikuknál 3 pici gyerkőc! Így nem igazán tudok lánybulit csinálni! :(

2008. aug. 21. 17:02
bár nem szeretem a szex és new yorkot, de ezt az ötletet ott hallottam:) csináljatok lánybulit, és minden lány vigye el egyik haverját, akivel kölcsönösen nem akarnak egymástól semmit. Hátha valakinek bejön a barát:) szerintem nem rossz, és nem is megvalósíthatatlan. Persze kell hozzá egy csomó pasiznivágyó barátnő:)
2008. aug. 21. 16:35
Szerintem az elet adja a helyzeteket es lehetosegeket, ha valaki nem is keresi oket mindenaron.
12. judit71 (válaszként erre: 6. - 3ea1571f07)
2008. aug. 21. 15:16
Köszi, ugyanaz a válasz, mint rohianinak! De majd ha kinyit... :)))
11. judit71 (válaszként erre: 8. - Rohiani)
2008. aug. 21. 15:15

Szia rohiani!


Voltam már úgy, hogy már tényleg nem akartam, és akkor jött! Igaz, hogy nem tartott pár hétnél tovább, jól felültetett. Talán bennem van a hiba??? Annyit gondolkodom ezen...

A virágzáshoz bimbó is kell, de azt valahol elhagytam, azt hiszem :)))

Köszi a segítséget! Mindenkinek!

10. judit71 (válaszként erre: 6. - 3ea1571f07)
2008. aug. 21. 15:11
Köszi, erre gondoltam én is, de most még zárva vannak :)))))
2008. aug. 21. 13:22
nekem is van egy ismerősöm ő a 8perc8randi-n volt egyszer, de ott nem akadt olyan partne, de biztos van még sok más ilyen iroda is.
2008. aug. 21. 13:21

Ja a könyvtár is nagyon jó.

Ha én ebbe a helyzetbe kerülnék, akkor mindenképpe valami olyan helyre mennék ismerkedni amilyen kaliberű pasit szeretnék, és amilyen én is vagyok.


Sokan azt mondják, hogy nem kell keresni és akkor jönnek a pasik maguktól, elég annyi, hogy végig mész az utcán. Nekem ilyen mindig akkor van, ha boldog párkapcsolatban élek, és látszik rajtam, hogy "virágzom". Ez vonza a pasikat.

Szóval virágozz, áradjon belőled az elégedettség, a boldogság és akkor a pasik fognak körülötted döngicsélni, mint a méhek a virág körül. De azért járj el otthonról, akár egyedül is. Egy bevásárló központba beülhetsz egyedül is kávézni, teázni, lehet, hogy nem sokáig ülsz majd ott egyedül.

Sok sikert!!!

7. j357
2008. aug. 21. 13:18
egy ismerősöm párkereső irodán keresztül ismerkedett, most is együtt van az ott megismert párjával.A színvonalas társkereső irodák talán megbízhatóbbak mint az internet vagy a sima hirdetések...
2008. aug. 21. 13:15
Én ajánlom a könyvtárakat is...
2008. aug. 21. 11:59

Mi a helyzet akkor, ha nincsenek olyan mozgatható barátok, barátnők??? Egyedül nem szívesen járkálnak a nők szerintem! Főleg nem az éjszakában!

Az uszoda nem rossz gondolat, rohiani! :)))

A netes társkeresővel már megjártam párszor, nagyon sok a humbug hirdetés!

Köszi az eddigieket, ha van ötlet még, írjatok bátran!

Üdv, Judit

2008. aug. 21. 11:51

Ismerkedni nagyon sokféle helyen lehet, főleg olyan helyeken ismerkednék ahová egyébként is szívesen járok.

Én pl: bárokba, pubokba nem járok, tehát csak azért, hogy megismerkedjek ott pasikkal nem is mennék, mert nem az én világom és valószínűleg a pasi sem lenne az.

Ha jársz uszodába, konditerembe, szinházba, ott is lehet ismerkedni.

Én nem bízom a szórakozóhelyes kapcsolatok tartósságában.

3. 0c97fbb607 (válaszként erre: 1. - Judit71)
2008. aug. 21. 10:43
Ha szingli 35 lennék ,biztosan inkább éjszakai szórakozó helyeket,bárokat,pubokat keresnék fel,ahol valódi férfiakkal találkoznék ,élőben.
2008. aug. 21. 10:18
Netes társkereső.De nagyon oda kell figyelni!
2008. aug. 21. 07:28

Sziasztok! Gondolom nem csak engem foglalkoztat a téma. :))))

Tippeket, ötleteket, tanácsokat, tapasztalatokat írhattok korlátlan mennyiségben! Segítsünk egymásnak, ha van jó ötlet, jöhet!!!! :)))

Üdv, Judit

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook