Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan hódítsam meg újra és újra a férjem? fórum

Hogyan hódítsam meg újra és újra a férjem? (beszélgetős fórum)


1 2
11. wanda8 (válaszként erre: 10. - Bcicus)
2010. okt. 17. 20:13
Masszázsszalonunk van...De ebben igazad van,egy kellemes illatos olajos masszázs szuper jó tud lenni....
10. Bcicus
2010. okt. 17. 20:10
Van az Üllői ton egy masszázs szalon, mi szoktunk oda járni rendszeresen. Van olyan, hogy álomár luxus kezels. Na az valami felséges és iszonyatosan erotikus.
9. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 6. - Wanda8)
2010. okt. 17. 20:01
Ötletem nincs de gratulálok nektek!Öröm egy ilyen kapcsolat.
8. wanda8 (válaszként erre: 3. - 71494e8723)
2010. okt. 17. 20:01
Hát köszi!Nagyon sok mindent ki álltunk már együtt és szeretném ha büszke lenne rám és megtudnám őrizni azt a szeretetet ami van köztünk.Na persze a mi kapcsolatunk sem mindig fenékig tejfel!
2010. okt. 17. 20:01
Nos ez jó kis fórumnak tünik. Ide sűrűn befogok nézni,remélem lesznek hasznos tanácsok. én sajna most csak azért nem tudok adni mert 13 hónapja szültem és pont azon küszködök,hogy hogyan kívánjam meg a férjem,mert teljesen leálltam,de a fórumos csajok elláttak tanácsokkal és most már érzem,hogy jó uton haladok. :)))
2010. okt. 17. 20:00

Mi is mindig próbálunk új dolgokat vinni bele.Volt hogy csak úgy elmentünk sétálni,mint mikor az elején randiztunk.

És az a jó,hogy 7 éve vagyunk együtt,de még mindig ugyan úgy szeretjük egymást mint az elején.

Már fehérnemű és szexi hálóing meg volt.Esetleg ha esetleg ha eszetekbe jut valami írjatok,mert szívesen fogadnám a jó ötleteket!

2010. okt. 17. 19:56

Az én kapcsolatom még friss, egy éves, de szerintem fontos, hogy életben tartsuk a vágyakat, a szerelmet. 13 évig éltem elötte házasságban, ott fél év alatt elmúlt a szerelem és a szenvedély. A mostani kapcsolatomban nemhogy múlna, inkább erősödik.

Szexis fehérneműk, romantika, finom vagyora, sok ölelés, beszélgetés, megértés és őszinteség.

2010. okt. 17. 19:54
külsőségekben is lehet újítani,de lehet új programokat belevinni a hétköznapokba,akár rendszeresen,vagy csak spontán is(kirándulás,randevúzás),esetleg 1-2 meglepetés fehérnemű,finom vacsorák.Bár én nem vagyok házas,de gondoltam írok én is véleményt:)
2010. okt. 17. 19:48
Nem tudom, de a nagyon kedves ez a kérdés. Már eleve kedves, hogy újra meg akarod hódítani. Szerencsés férfi, ha esetleg nem tud róla..:)
2010. okt. 17. 19:46
Már lassan 7 éve,hogy együtt vagyunk és mindig próbálok valami újat csempészni a kapcsolatunkba,hogy ne laposodjon el!Most várnék még ötleteket!Köszi
2010. okt. 17. 19:45
Hogyan hódítsam meg újra és újra a férjem?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook