Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy hódítsam meg újra ha szakított? fórum

Hogy hódítsam meg újra ha szakított? (beszélgetős fórum)


1 2
58. Százas Evelin (válaszként erre: 53. - Szakított)
2018. márc. 17. 14:54
Te itt is ugyanolyan lerázhatatlan vagy, mint a párkapcsolatodban. Félelmetes. Szegény csaj.
57. Kajati (válaszként erre: 49. - Szakított)
2018. márc. 17. 13:38
Ha igazán szeret ad még egy esélyt neked,ha nem akkor nem kell erőltetni.Nem is volt kíváncsi arra miért változtál meg.miért vannak dühkitöréseid?
56. barai (válaszként erre: 1. - Szakított)
2018. márc. 6. 14:35
Sehogy, még rosszabb lesz :(
2018. márc. 6. 14:31
Sehogy:(
2018. márc. 6. 05:43
sehogyse hiszha szakitottatok akkor nyilvan azert,mert nem voltatok boldogok!
2018. febr. 12. 16:21
Nem azt mondtam hogy majd én meg mondom nem tudom miből veszed ezt
52. michelle.r (válaszként erre: 49. - Szakított)
2018. febr. 11. 18:47
Na, az a legijesztőbb az egészben. Hogy ő azt mondja, vége, nem akar tőled semmit. De te majd megmondod.
51. michelle.r (válaszként erre: 30. - Szakított)
2018. febr. 11. 18:45

Épp ezért maradj tőle távol! Nem tudod kontrollálni a dolgot, ki tudja mikor és mi tör ki belőled legközelebb. Egyébként szerintem semmi esélyed. Egy egészséges lelkű ember nem hiszem, hogy hagyja magát meghódíani annak, aki két évig terrorizálta.


A saját gyógyulásodra fordítsd az energiádat, ne azon kattogj, hogy hány nap, hány óra, hány perc múlv kezdj nála újra próbálkozni. Ha szereted, engedd el.

2018. febr. 11. 12:37

Én sosem fogadtam vissza az olyat, aki bántott, azaz egyszer régen egy ilyet, nagyon régen, és újra kiütközött ugyanaz a probléma. És én a bántást egyetlen alkalommal sem tolerálom. Az őrjöngést meg nagyon nem, bármi is az oka. Hagyd békén, neki is nehéz lesz ebből felépülni, az üvöltözést és a szóbeli agressziót sem könnyű feldolgozni.

Valamit biztos érez még, hiszen 6 évig tartott, de hidd el, nem szerelmet. Szerelmet az iránt egy egészséges lelkű ember nem érez, aki ordibált vele. Valamiféle megszokás persze, hogy van. Kezeltesd magad és imádkozz, hogy a következő párodat ne alázd és bántsd.

2018. febr. 11. 07:18

Tudom sokszor hibáztam.

De úgy érzem érez még irántam valamit, csak makacs. Ezért szeretném legalább meg próbálni..Mert rá jöttem hogy Ő a mindenem, próbálom elfelejteni de egyszerűen nem megy..

48. kisj (válaszként erre: 43. - Szakított)
2018. febr. 10. 21:28

A "sok kicsi" éveken keresztül sokkal rosszabb mint 1 x egy hatalmas veszekedés.

Ezen már szerintem nincs mit ujjá építeni.

Rengeteg energiát és időt öltél a rombolásba.

Ilyen esetben ha a másik fél azt mondja, hogy vége, akkor az úgy is van.

2018. febr. 10. 21:05
Rendben. Meg ígérem hogy írok. Neked pedig privátban is hogy nézd meg mit írtam ide.
46. csikil4ny (válaszként erre: 45. - Szakított)
2018. febr. 10. 20:46
Majd mondd el nekünk is, hogy mi a helyzet!
2018. febr. 10. 20:42
Persze, de várok pár napot. Talán még egy hetet
44. csikil4ny (válaszként erre: 43. - Szakított)
2018. febr. 10. 20:33
Ezt vele kell megbeszéld s ha azt mondja, hogy adj időt, akkor adj időt. Te ismered a legjobban, mi egyáltalán nem...
2018. febr. 10. 20:30

Bocsi rosszul ment el. Telefonról írok


Így Igazából szerintem de (mármint a sok kicsit hogy megelégelte) de nem is egyből szeretnék mindent, hanem újra építeni a kapcsolatot helyesen

42. csikil4ny (válaszként erre: 41. - Szakított)
2018. febr. 10. 20:26

Attól, hogy leordítod a fejét? Ezt most nem értem.


Ez viszont jó hír.

2018. febr. 10. 20:05

Igazából szerintem de.

Nem is egyből szeretnék mindent hanem újra építeni a kapcsolatot

Azért tudom hogy nem személyiségjegy mert régen nem voltam ilyen.

40. csikil4ny (válaszként erre: 37. - Szakított)
2018. febr. 10. 19:58

Igen, csak ettől a másik fél nem érzi jól magát a bőrében.


Ez viszont személyiségjegy, ezt nem tudod levetkőzni.


Én nem hiszem, hogy a sok kicsit elégelte meg, de ha nem tudod, kérdezd meg tőle. Ne hívogasd folyton, az nem tesz jót.

2018. febr. 10. 19:50
Remélem. Csak nem tudom hogy közeledjek.
38. Sylvee12 (válaszként erre: 35. - Szakított)
2018. febr. 10. 19:44

Szerintem te megérdemelsz egy második esélyt. Hibáztál, beláttad, teszel ellene.


Drukkolok neked.

2018. febr. 10. 19:40
Inkább hirtelen felhúzom magam tök felesleges dolgokon,de amint ki mondtam, nem sokkal utána le nyugszom nem veszekszek tovább. Csak hát ugye szokták mondani hogy a sok kicsi sokra megy mint az én esetemben most :(
36. csikil4ny (válaszként erre: 35. - Szakított)
2018. febr. 10. 19:33

Nem sajnos, hogy nem tetszik. :)


Egyébként hirtelen haragú vagy?

2018. febr. 10. 18:34
Értem. Igen az alkohol nem megoldás semmire. Én se menekültem bele szerencsére. Sajnos nekem ez az élet nem megfelelő ezért is fordultam segítségért
34. csikil4ny (válaszként erre: 30. - Szakított)
2018. febr. 10. 18:30
Erről a feléről - már a másik oldalról - tudok mesélni. Amikor a kicsi lányunk született a férjem kifordult magából. Én a kórházból kijőve azzal szembesültem, hogy az alkoholt nem fogyasztó férjem egyik napról a másikra alkoholista lett. Mindent megtettem, amit megtehettem, addig amíg bele nem betegedtem, akkor segítséggel elköltöztem. 2,5 évig szenvedtem, máig nem tudja, hogy miért szakítottunk, mert számára az az élet a megfelelő...
2018. febr. 10. 18:29

Csiki4ny


És végülis nem vagytok együtt? Vagy együtt vagytok csak ő előbb fogta fel a problémát?

2018. febr. 10. 18:27
Tudom. Nem is 1 nap alatt szeretnék mindent jóvá tenni
31. beYOUtiful (válaszként erre: 30. - Szakított)
2018. febr. 10. 18:25
Ez azt jelenti, hogy a súlyos betegséged évekig elhanyagoltad és közben végig nem fogtad fel, hogy mit csinálsz. Akkor még inkább azt mondom, foglalkozz magaddal! 1 hónap gyógyszerszedés és terápia nem oldja meg azt, amit évekig műveltél.
2018. febr. 10. 18:18
Tudod ez olyan dolog hogyha tudom hogy el esek előtte leülök. Elhiheted hogy nem szándékosan tettem vele mindazt amit
29. csikil4ny (válaszként erre: 27. - Szakított)
2018. febr. 10. 18:18

A baj csak az, hogy nem vissza kellene tudd fogni magad, hanem a problémamegoldást kellene tanulj. Az elnyomás a te egészségedre káros, az ordibálás a másikéra.


Voltam. És őszintén, ha azt mondaná a volt férjem, hogy megváltozik jőjjünk újra össze, nemet mondanék. Nem tudnék újra bízni benne. (Nem mondta, hogy megváltozna, ő is belátta, hogy más életforma felel meg nekünk. Pedig neki is csak annyit kellett volna tegyen, hogy szedi a gyógyszerét.)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook