Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan hódítsam vissza? fórum

Hogyan hódítsam vissza? (beszélgetős fórum)


1 2
2017. márc. 8. 11:14
sehogy
32. 70c6cee9f9 (válaszként erre: 1. - Esp_klm)
2016. márc. 8. 18:01

Szépen óvatosan kell közelíteni. Tarts ki mellette ha úgy gondolod, legyetek sokat együtt, apró kedvességek bókok, készíts neki valamit vagy írj neki verseket őt is bele szőheted..és ha az idő úgy hozza akkor menni fog ez, csak utána is vigyázz rá.


Másfelől..ha ezt megteszed rajta fogsz őrlődni és sokkal fájdalmasabb lesz ha a másik pasival marad végül te meg belül elhalsz..

2016. márc. 7. 15:03

Remélem, a csajnak van annyi esze, hogy szépen elküld majd.


10 év alatt nem akartad, de most, hogy valakitől megkapja azt, amit tőled sose, most már kellene... :/


Marha dedós vagy.

2016. márc. 7. 13:59

Bárcsak

Oscar

A szenvedély útvesztői

2016. márc. 6. 10:35
A lezárás hozott ki belőled olyan pánikhelyzetet, amiben most hoznál egy döntést, amitől eddig elzárkóztál. Az alaphozzáállásod a nincs házasság/gyerek. Ez most csak a szenvedés hatására gondolod másképp. Döntést hozott fogadd el, és menj el sétálni vagy hívj fel valaki havert, amikor őt zaklatnád.
28. ina87
2016. márc. 5. 15:58
ez a vonat màr elment.hagyd h uj kapcsolatban boldog legyen ès teis probàld èlni az èleted,mièrt mert akk jötèl erre rà mikor màr nincs meleted hidel ha vissza is tudod hoditani màr nem azvolna mint egykor jobb most lezàrni mint egymàst tönkre tenni.
27. lusza (válaszként erre: 17. - Esp_klm)
2016. márc. 5. 15:51

El kéne alaposan olvasnod a hozzászólásokat, még ha szigorúak is, bennük van az igazság. Nem csak magadra kéne gondolnod. Ti ketten másra vágytatok, mást szeretnétek. Most sem akarsz házasságot, gyereket, csak azért mennél bele, hogy visszajöjjön. Azt írtad, már nem félsz ettől. Miért kellene félni? Természetes dolog, ha valaki erre vágyik és nem 50 évesen. Az is érthető, ha valaki nem vágyik erre, nem szabad erőltetni. Csak tönkretennél két életet, és a gyerekét is, ha születne. Nem hiszem, hogy ha alapból nem volt meg a vágy benned családra, akkor jó férj, jó apa lennél. Neki viszont van esélye arra, hogy egy boldog családot alapítson valaki mással.


Próbálj magadnak is időt adni, nem csak arra koncentrálni, hogy visszakapd, nem véletlenül engedted el és nem akartál komoly elköteleződést. Valószínűleg hozzád is más nő illik, akire majd rátalálhatsz.

26. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 25. - Mrfoglalt)
2016. márc. 5. 14:54
Ezt a kedves úr el*
2016. márc. 5. 13:51
Ha egy 38 éves nő 10 év együttélés után othagyja a pasiját, azt mindig jó okkal teszi.
2016. márc. 5. 13:45

10 év alatt nyilván pontosan képben voltál, hogy neki mennyire fontos lenne a házasság (nem mindenkinek az, de neki igen) és mégsem tudtad ennyi idő alatt eldönteni...

Csak most, mikor faképnél hagyott.

És még vissza akarod hódítani?

Szánalom:/

23. 31bc25d879 (válaszként erre: 17. - Esp_klm)
2016. márc. 5. 13:36

Szerintem ne juttasd eszébe...hagyd békén, túl van rajtad, csak idegesíted:) A másik karjaiban meg már rég benne van és ott is marad ha van egy kis esze. Egy ilyen férfiban mint te nem bíznék, akaratgyenge vagy és még úrinő voltam, hogy így fogalmaztam.

Egy férfi rajongjon a nőért és saját akaratából akarja elvenni feleségül.

22. mrfoglalt (válaszként erre: 15. - Esp_klm)
2016. márc. 5. 13:28
reméljük előbb utóbb mégis csak boldog lesz (nélküled)
2016. márc. 5. 13:28

Egyébként milyen "internetes visszahódítási technikára" gondolsz?:)


Nem igazán szoktam rácuppanni témákra, de ez agyrém...38 évesen itt nyajvíkolsz. Most, hogy látod valaki másba szerelmes és viszont szeretik rájöttél az értékére. Nyilván egy nő (legalábbis a nagy átlag) szeretne már családot, gyereket, megállapodást 38 évesen. Nos...ezt vetted te semmibe. Hát van is okod kicsit elkeseredni és verni a fejed a falba:)

20. mrfoglalt (válaszként erre: 1. - Esp_klm)
2016. márc. 5. 13:25

"most mar ugy érzem nem félek sem a hazassagtol, sem a gyerektöl és ezt mar meg is mondtam Neki. "


erre mondják azt, hogy eső után köpönyeg, vagy:

ez a hajó már elment


evvan

próbálj megbarátkozni a gondoölattal

19. 31bc25d879 (válaszként erre: 12. - Esp_klm)
2016. márc. 5. 13:22
Ne várj rá, keress mást és ha szeretitek egymást és neki fontos, vedd el feleségül. Tanulj a hibádból és alamusziságodból.
2016. márc. 5. 13:20

Már ne is haragudj. Most, hogy lelécelt, mert nem várt tovább rád, már kellene.


Mi az, hogy 38 évesen "már nem félsz a házasságtól"?!


10 éves kapcsolat alatt nem vetted el, mert félsz, vagy nem is szeretted igazán. Pedig neki fontos lett volna. Nekem ilyen pasi nem kéne. Nem is fontos neked, csak most összerettyentetted magad, hogy talált mást, hát meg is érdemled, ez van.


Őrület milyen férfiak vannak:)

17. esp_klm (válaszként erre: 16. - Lusza)
2016. márc. 5. 13:10

Miképp lehet azt elérni, hogy ne érezze az én vàrakozàsomat? Itt az én hibàmbol ment meg a kapcsolat, ezért nem nekem kellene valamiképp bizonyitanom, tennem a cél érdekében?

Szerintem vissza sem utasithatom Öt, ha példaul segitségre lenne szüksége a részemröl.

De azt megtehetem, hogy nem hivogatom folyton és célozgatok. De ha teljesen eltünök, akkor meg ùgy érzem a masik karjaiba taszitom még inkàbb, hiszen rolam mar nem is tud... vagy néha-néha valamilyen formaban eszébe juttassam, hogy én is létezek?

16. lusza (válaszként erre: 15. - Esp_klm)
2016. márc. 5. 12:48

Ha nem érzi azt, hogy bármikor visszaugorhat hozzád, mert te csak erre vársz, akkor van esély arra, hogy komolyan mérlegeli a helyzetet, és érezni fogja a hiányodat.


Mindenki hajlamos kétségbeesni és kapaszkodni, ha szakítanak vele, de ha te 10 év után se akartál se magadtól, se az ő kérésére elköteleződni, neked sem kéne tovább kapaszkodni csak azért, hogy ne legyél egyedül.

15. esp_klm (válaszként erre: 14. - Lusza)
2016. márc. 5. 12:36
Ertem. Ö is szokott hivni bar nem azert, hogy kettönkröl beszéljen, még ha oda is szur néhany dolgot, ami régebben bantotta Velem kapcsolatban. Azt is mondta mar, hogy ne gondoljam, hogy neki könnyü ez a mostani helyzete mikor annyit reménykedett, hogy Bennem megtalalta az igazit. Elég elkeseredetten mondja, hogy egyelöre nem tudja mi lesz. Nem érzem Öt olyan nagyon boldognak sem...
14. lusza (válaszként erre: 12. - Esp_klm)
2016. márc. 5. 12:00

Ne beszélgess vele telefonon és ne utalgassál. Neki már egy másik kapcsolata van, te mit szólnál ahhoz, ha együtt lennétek, őt pedig az exe hívogatná és célozgatna? Ha neki jó az a kapcsolat, szerelmes, bármit tehetnél, akkor sem kapnád vissza. Ha pedig neki is hiányzol és szeret, akkor vissza fog menni.


10 év az nála sem múlik el nyomtalanul. Ha folyton ott vagy a közelében, lehet, hogy sokkal könnyebben dönt a másik férfi mellett.

13. adfa0d8bdb (válaszként erre: 10. - Ancsika688)
2016. márc. 5. 11:53
Egyetértek.
12. esp_klm (válaszként erre: 9. - Lusza)
2016. márc. 5. 11:52

Akkor most pillanatnyilag ne tegyek semmit, csak varjak?

Beszelgessek azert Vele telefonon, neha utalva arra is, hogy csak Vele szeretnek lenni?

Nem akarok az idegeire sem menni, hogy ezzel megutaljon, vagy még jobban eltavolodjon... de ugy erzem kommunikalni csak kellene ebben a helyzetben.

11. esp_klm (válaszként erre: 4. - Nóra 2012)
2016. márc. 5. 11:44
38 évesek vagyunk. Nekem Ö volt az elsö komoly kapcsolatom. Sokat éltünk tàvkapcsolatban.
10. ancsika688 (válaszként erre: 1. - Esp_klm)
2016. márc. 5. 10:17
Sehogy.Hagyd élni, engedd el.Akkor megtalálod te is azt akivel szívesen,nyomás nélkül összeházasodnál.
9. lusza (válaszként erre: 1. - Esp_klm)
2016. márc. 5. 10:10

Szerintem ne szúrj ki magaddal és vele sem. Ha 10 év alatt sem akartál elköteleződni vele, akkor most csak azért szeretnél, hogy visszakapd, a régi érzések, hozzáállás újra visszajönne.


Ne akarja gyorsan cselekedni, megmondtad neki, hogy te megpróbálnád, hagyd annyiban. Idővel kiderül nálad is, nála is, hogy kit és mit szeretnétek igazán.

8. 9829024220 (válaszként erre: 1. - Esp_klm)
2016. márc. 5. 08:32

Nekem 2 exem is jott szakitas utan,hogy megkerje a kezem.Rendkivul szanalmas,ne tedd.

Ha a sors ugy akarja es egymasnak vagytok rendelve,akkor egyutt lesztek.

7. 7116aa6805 (válaszként erre: 1. - Esp_klm)
2016. márc. 5. 08:28

The end.


A barátnőd helyében valószínűleg én is elhagytam volna saját magamat.

6. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 1. - Esp_klm)
2016. márc. 5. 08:25
Aki nekem nem kell, azt az atyaúristen se tudja velem elfogadtatni. Nincs az a pénz, karikagyûrû, ígéret, szép szó, amiért akárcsak szóba is álljak vele. Volt hasonlóban részem úgyhogy lapát a kedves úrnak. Elvégre nem átjáróház az ember élete!
5. 73829699c0 (válaszként erre: 1. - Esp_klm)
2016. márc. 5. 08:01
Nem! Nincs internetes visszahoditasi technika.
2016. márc. 5. 07:25
Ne haragudj, hogy ezt írom, de ha te valóban vágynál házasságra és gyerekre, akkor nem kellett volna hozzá szakítani, hogy erre rágyere. Ráadásul hosszú kapcsolat volt... Nem tudom, hogy hány évesek vagytok, de gondolom már nem tinik!?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook