Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan fogyjunk le hatékonyan? 1. Az étkezés fórum

Hogyan fogyjunk le hatékonyan? 1. Az étkezés (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hogyan fogyjunk le hatékonyan? 1. Az étkezés

1 2 3 4
60. fadigflo (válaszként erre: 41. - Klaucsi)
2009. jún. 30. 22:42

Csak annyit, hogy...

1. Én megszenvedtem ezért a kinézetárt, hidd el és van, amire nem vagyok büszke és pont ettől óvom az esetleges fogyózókat.

2. Nem szóltam be senkinek

3. Ha nem rám gondoltál, miért említetted korábbi hozzászólásodban a nevemet? Jó kérdés, mi?


Amúgy... Lilura, neked nagyon nem volt szükséged ilyen bogyókra, ez tény, de nem ítél el érte senki. Mindenkinek más... de azt ne mondja senki, hogy ez a "más" valami csodadiéta lenne. És hogy ha nekem Britney diétája jött be, ettől más nem fog lefogyni. Hülyeség. Higgy benne, az a lényeg.


Itt nem is igazából a fogyás, hanem a lélek a fontos, hogy bennünk mi zajlik le. Mert lefogyni lefogsz Atkinses módszerrel is, de szenvedsz, hogy a buszon melletted ülő hipervékony csaj csokis croissant zabál, míg te állva senyvedsz (mert azt olvastad, jobb, ha nem ülsz le: azzal is kalóriát égetsz) vagy léböjttel, hogy már a pékség szó hallatára izgatottan gondolsz a finom péksüteményekre. De mondhatnám a 90 napost, 2 hetest, stb.. de ezek nevében már benne van: könnyen jött - és ment siker.

Miért nem hiszitek el? Ha abbahagyod, jön csőstül (akárcsak a baj..). Persze, aki ezeken nem ment végig, az...


Voltam duci kislány, hadd ne meséljem el még egyszer, de ilyen szempontból pokol volt az életem , most túl a 90 naposon, koplaláson, egyéb dolgokon, amik már mániává fajultak, túl Atkinsen, South Beachen, 2 hetesen, léböjtön,... TUDOM, TUDOM miről beszélek, amikor azt mondom: NINCS SIKERES DIÉTA. Sport van. Jó kaják vannak. De diéta, az nincs.


Csalánlevél: üdv , neked is ;) Igazad van, szenvedtem/szenvedek én annyit, mint egy ducibb: soha nem leszek elég jó magamnak.


Egyébként drága KLAUCSI, senki nem irigy, én legalábbis nem, én is írtam cikket, mire irigykednék? Nem értelek. Ez már kicsit... amiket írtál, soha, de soha nem írnék ilyen dolgokat direkt bántásból. Segíteni így nem tudok, ha nem látod mindkét oldalát az éremnek. Én sajnos voltam mindkét oldalon, és EZÉRT TUDOM. Bocsi.


Na , mit akartam írni még :D


Köszi annak, aki egyetértett. Igazából semmi új nincs benne, az emberek azok., akik hitetlenek (ilyen szempontból) , a gyomorgyűrűben viszont hisznek. Hát igen. Van ilyen.

59. lilura (válaszként erre: 57. - Klaucsi)
2009. jún. 30. 22:42
Én néha azon gondolkodom el, hogy anno mégis hogy létezhettem...mármint másképp néztem ki, más alakkal, mégis felvettem simán miniruhát, amiért a mai önmagam bizony beszólna...de akkoriban nem zavart.
58. lilura (válaszként erre: 56. - Klaucsi)
2009. jún. 30. 22:40

Kedvenc a naplód, úgyhogy erről is tudtam már:).


Na igen, ez előfordul az emberrel, és szerintem természetes is:). Büszke lehetsz arra, amit elértél, ami vagy. Nem kis erő kellett hozzá!

57. klaucsi (válaszként erre: 55. - Lilura)
2009. jún. 30. 22:38
Asszem te értesz meg leginkább, mert már te is "túl vagy" rajta... még barátkozom magammal. Sosem voltam egy félős kislány, de azért talpraesettségem mellett is van még egy kis félsz. Mert nem hordtam kihívó ruhákat, stb... most meg megtehetem és még új az érzés. Persze gyönyörű érzés, de néha ijesztő is... ijesztő, hogy mennyi mindent nélkülöztem eddig.
56. klaucsi (válaszként erre: 52. - Lilura)
2009. jún. 30. 22:36

Köszönöm!

Egyébként a nap felében elhiszem, vagyis inkább kezdem elhinni, hogy ez én vagyok... sokáig nem is néztem tükörbe. Nem rég voltam túl az első igazi bulin, már vékonyan... hát asszem kicsit el voltam szállva saját magamtól, önfeledten buliztam úgy, mint még soha... aztán hazajöttem és elgondolkodtam, mi mindent hagytam ki az életemből... sírás... persze másnapra elmúlt... de még mindig alakul az új személyiségem...

55. lilura (válaszként erre: 53. - Klaucsi)
2009. jún. 30. 22:35
Szerintem mindig lesz egy kis "de", nem:)? Ez olyan, mint egy ördögi kör:), mindig van mit formálni:). Nekem pl vannak kedvenc tesrészeim, meg olyan is, amit kevésbé preferálok:). Pl szeretem a lábaimat-a futástól szép izmosak:). A hasamat-kis edzés is meglátszik rajta:). De nem vagyok kibékülve az oldalammal-onnan lenne mit faragni még:).
2009. jún. 30. 22:33

Sokszor változik az önképem.

Pl. meg voltam róla győződve, hogy a barna haj nem jó nekem... befestettem tök szőkére... most meg úgy érzem, hogy a képen látható barna jobb... wáááá... még küszködök magammal.

2009. jún. 30. 22:31

Még mindig sok mindent kell alakítani...

A combom még nagy... ezért van az edzőterem...


Imádom magam egyébként... de még mindig nem az igazi. :-))

52. lilura (válaszként erre: 50. - Klaucsi)
2009. jún. 30. 22:30
Én már meglestelek:)-bár Én már a múltkor is láttalak:). Nagyon-nagyon jól nézel ki, egy dögös, ízig-vérig nő vagy:). (Ide most egy tapsolós smiley-t képzelj:) )
51. klaucsi (válaszként erre: 49. - Lilura)
2009. jún. 30. 22:28

Nem látja... én sem láttam... 6 év alatt... eleinte nem láttam. Aztán meg már nem akartam.

Egészen addig, amíg meg nem ismertem azt a férfit, aki felébresztette a vágyat bennem arra, hogy olyan legyek mint régen.

2009. jún. 30. 22:25

5 percre tettem fel képeket... :-)

De csak nektek, aztán leveszem...

49. lilura
2009. jún. 30. 22:21

Viszont ezt a legnehezebb megváltoztatni. A testkép mélyen bele van ívodva az ember lelkébe-és talán, remélem, hosszú idő elteltével megváltoztatható. Talán emiatt szeretem a képeket magamról, mert úgy működnek mint kis bízonyítékok, amik arra hívatottak, hogy meggyőzzenek:).


Egyébként ez fordítva is igaz, van olyan barátnőm, aki nagyon sovány volt egészen kb 18 éves koráig, aztán azóta rakódtak rá szépen kg-k, de olyan mintha nem látná...vagy nem is érdekli? Nem tudom---nem tudhatom:).

2009. jún. 30. 22:16
Ja igen és Czanik Balázs szerintem is husi!:)
47. 2d5a00656a (válaszként erre: 44. - Lilura)
2009. jún. 30. 22:13

Még erre a "soha nem fogom magamat rohadtul vékonynak látni"-ra muszáj reagálnom:)

Egész életemben ,ha lefényképeztek ,megnéztem és leszaroztam /mekkora vagyok,hogy nézek ki stb../rá 5 évvel mindig azt mondtam na milyen jól néztem ki akkoriban..:)Amikor a 170 centimhez 54 kiló voltam,akkor is kövérnek láttam magam.Most hogy 42 évesen jóval több vagyok,még inkább.Hiánba mondja a környezetem,hogy a kromhoz képest/:)/jól nézek ki,ez szar.De talán már el kéne fogadnom magam,de legalább te gondolj ebbe bele,még tök fiatal vagy,nem lehet így élni,hogy sose vagy megelégedve...

46. 2d5a00656a (válaszként erre: 44. - Lilura)
2009. jún. 30. 22:04

Már többször összefutottunk/:)/és igen,kicsit önképzavaros vagy,de nem gáz szerintem/főleg hogy én is ezzel szórakoztatom magamat és a környezetemet/Szerintem ez olyan emberekre jellemző akiknek az életük a mozgás ,diéta ,magyarul a szép test körül forog.

Nekem egész életemben ez volt a meghatározó,nem véletlen ,hogy soha nem voltam és leszek elégedett magammal.Ez van.Ezért írtam,hogy végül is mindegy hogy 5 vagy 20 kiló a bajod,ha utálod,és nem tudod elviselni magadon.

45. 2d5a00656a (válaszként erre: 41. - Klaucsi)
2009. jún. 30. 22:01

Ebben igazad van,ha tapasztalta a küzdést,jobban értékeli az elért eredményt!

Beleolvastama naplódba,és pont láttam a képpel kapőcsolatos részt:)Bocs nem tudtam ,hogy rossz helyre tapintok.Csak hát ha valaki ekkora eredményt produkál....:))Mindenki kíváncsi lesz rá.Megnézem a cikked:)

44. lilura (válaszként erre: 39. - 2d5a00656a)
2009. jún. 30. 21:59

Köszi szépen:).


Bár szerintem soha nem fogom magamat rohadtul vékonynak látni, de ezt már megszoktam:). Sajnos, mint minden, ez is fejben dől el. és mivel gyerekként, tiniként megszoktam, hogy ha nem is duci, de nagyobb darab voltam, így ez a nézőpont annyit nem változott. Néha csak a Rólam készült képeken csodálkozom el:).

2009. jún. 30. 21:55
Ezzel az istenátka képpel mindenki zaklat. :-))Felraktam kb 2 napra, hát volt egy kedves lány, aki azután magán levelekben sértegetett... hogy az biztos nem én vagyok, stb... akkor döntöttem el, soha többé nem teszem fel a képeket, maradok inkább inkognitóban...
42. lilura (válaszként erre: 38. - Klaucsi)
2009. jún. 30. 21:54

Akkor üdv a klubban:). Mármint abban, ahol nem vagyunk kiváncsiak mások véleményére:).


Most azt képzeld el, hogy Én diákként Mekiben dolgozom. Nem kell magyaráznom, hogy miért nem eszem ott ugye...Van, hogy viszem a kis tk szendvicsemet, néha fehérjeport, máskor meg mást, éppen milyenem van. Erre az agyoniskolázott munkatársaim, hogy "jaaj Laura, Te már megint fogyózol?! Ezt akarod egész életedben csinálni? Jó ez Neked?" Nem, nem fogyózom, súlyt tartok, de azért azt sem betegesen, de igenis oda kell figyelni. Jó ez Nekem, hiszen jobban érzem magam a börömben, és igen, egész életemben ezt szeretném csinálni, mármint nem szeretném elhagyni magam, de ez azért nem olyan nagy bűn, nem:)?

41. klaucsi (válaszként erre: 39. - 2d5a00656a)
2009. jún. 30. 21:53

Én nem azokra a vékony lányokra gondoltam, akik tesznek a soványságért, hanem azokra, akik csak feljárnak ide észtosztani... pl volt aki olyat szólt be, hogy a számgép előtt ülés helyett is inkább futnánk... stb... na, az ilyeneket utálom. Aki beképzelt és eleve nevet a fogyizókon.

És egyébként ezért gondolom, hogy aki egyszer duci volt vagy csak saját szemszögéből nem volt tökéletes és aztán az lesz... jobb ember, mert a szíve mélyén tudja milyen küzdeni...

2009. jún. 30. 21:53

Fú Klaucsi!

Egy ilyen kezdőlap felkonf után nem bírnál felrakni legalább egy kis nyamvadt képet??:)Lécci!

2009. jún. 30. 21:51

Ja és Fadigflo,és Lilura is keni a csíziót a témában,érdemes odafigyelni rájuk,csak egy gond van velük ,és ezért utáljuk is őket,mert ROHADTuL soványak és csinik!!:)

De ettől még jókat ajánlanak,bár kissé érdes a nyelvük:)

De volt itt olyan vélemény ,hogy könnyű nekik/mármint a vékonyaknak/osztani az észt.

Nem- nem kell jobban küzdeni egy testes nőnek a súlyért egy soványnál,csak sokkal hosszabb ideig.És nekik lehet hogy az ő 2 kiló plusszuk ugyanolyan problémát jelent!!

38. klaucsi (válaszként erre: 35. - Lilura)
2009. jún. 30. 21:49

Nem te vagy az első... :-)))

Az ember mindent kipróbál, ami a kiutat jelenti. Én is próbáltam, bár nekem elég fura mellékhatásai voltak, ami miatt azonnal abba hagytam és inkább választottam az "agyonedzemmagam" variációt, ez bevált és mellékhatások sem gyötörtek... De aki tényleg eltökélt, néha más módszert is talál. Kinek mi... pont emiatt vannak ítélkezések... de én már lexarom, rájöttem, hogy úgyis magamnak csinálom, hát mit érdekeljen más ilyen jellegű véleménye. Ma már nem érdekel...

2009. jún. 30. 21:46
muszáj:)bocsi
36. 2d5a00656a (válaszként erre: 34. - Klaucsi)
2009. jún. 30. 21:45

Jogos amit írsz,mindenből lehet tanulni valamit,inkább a stílus ami gázos sok embernél.Értem amiért beszólnak,de nem értem miért úgy ahogy teszik!

Cikk írást írni mindenki zsigerből csinál,mert úgy érzi muszály kiirnia.Lehet ,sőt a legtöbbször nem túl szakszerű,és "csúszkál"benne az igazzság is sokszor/féligazságok,és hallomásból összeszedett okosságok/de azt kell nézni ki miért teszi.Ezek önigazolások,hogy jót csinálok magammal nézzétek meg emberek.

nem tudom belle kell-e szólni ebbe negatívan/tényleg nem tudom/vagy inkább hagyni kell mert így boldog az illető.Nem csak erről a cikkről ,hanem általában beszélek.

35. lilura
2009. jún. 30. 21:43
Engem pl a diétázók nagyobb része elítél, mivel anno Adipex is a segítségemre volt abban, hogy elérjem a kívánt eredményt. De ez van, soha nem titkoltam. A sopánkodóknak meg csak annyit, hogy mindez 2 éve történt, súlyom azóta is tartom. Persze, soha nem küzdöttem extrém túlsúllyal, de mivel mindenkinek a saját gondja a legnagyobb...:)
34. klaucsi (válaszként erre: 33. - 2d5a00656a)
2009. jún. 30. 21:39

:-)

Ebbe még nem gondoltam bele mélyen... :-)

Sajnos sok ember szenved a duciságtól, ezért mindig is lesznek cikkek, vélemények, segélykiáltó lányok, aki kiutat keresnek a sötét veremből... ezért viszont megéri vitatkozni, mert minden hozzászólásban vannak igazságok és ezekből is csak tanul a nép. :-)

2009. jún. 30. 21:34

Az a jó a cikkírásban,hogy rögtön vitává fajul:)

Nézzetek vissza ,a diéta-sikersztoris cikkek fórumfolytatásai mindig feszültté válnak:)

32. klaucsi (válaszként erre: 18. - Zse pi)
2009. jún. 30. 21:33

Totál egyetértek veled waze... :-))

Én már kaptam... senki nem kivétel. Mindig van és lesz irígy, rosszindulatú, hitetlen, aki azt írja, hogy "ugyanmár...".

De pont ez ad még löketet. Akárki szapul, attól csak erősebb vagyok, mert én tudom, hogy mennyi mindent teszek a karcsúságért...

31. klaucsi (válaszként erre: 30. - Lilura)
2009. jún. 30. 21:30

Így már világos, de az előző hozzászólásodban mást láttam a sorok között. :-)


Persze, hogy ízlések és pofonok és az is igaz, hogy mindenkinek más válik be, de pontosan ezért írtam, hogy itt egy cikkben sincs ún. tévhit, hiszen mindenkinek az válik be, amitől eredményt is lát...

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook