Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan felejtsünk el valakit gyorsan, hatékonyan? :) fórum

Hogyan felejtsünk el valakit gyorsan, hatékonyan? :) (tudásbázis kérdés)


1 2
45. grizus (válaszként erre: 44. - 3d787b167a)
2013. dec. 27. 07:46
Bizony nincs. Idővel, jó pár év alatt halványulni fog az emlék, a fájdalom, a vágy stb. de elfelejteni sose fogod. A nők nem felejtik el szerelmeiket.
2013. dec. 26. 03:59
Sehogy, ilyen nincs.
2010. ápr. 5. 20:25
Engem a babaproject közepén hagyott el a párom 5év után úgy hogy anyagilag is lehúzott... szerencsére nem maradtam terhes... de mindegy is... szóval nekem azért ment könnyen mert nagyon nagyon csalódtam benne! De egyébként a barátaim nagyon nagyon sokat foglalkoztak velem + a kollégáim is állandóan felvidítottak és a sok új program meg ismeretség annyira megtetszett hogy nem is bántam hogy így alakult ! Szóval a lényeg: sok program és sok új emberrel való ismerkedés :))
2010. ápr. 5. 20:02

Mondjatok valami okosat,mert nekem sehogysem megy a felejtes :(

4honapja szakitottunk es 4evet voltunk egyutt.mit tegyek?

41. anasi
2009. szept. 11. 10:27
Én már mindent megpróbáltam mégsem megy a felejtsé, főleg ha hiányérzettel, és ilyenekkel kapcsolatos verseket olvasok. Mit tegyek?
40. 'szti (válaszként erre: 38. - Cicus72)
2009. aug. 3. 14:51
Andrew Matthews
39. anasi
2009. aug. 3. 14:37
Opiumé??? Hát azt én is szeretném tudni
38. cicus72 (válaszként erre: 23. - VESZÉLY FILOZÓFUSA)
2009. aug. 2. 07:55
Ez nagyon bölcs!Kitől származik az idézet?
37. anasi
2009. aug. 1. 19:28
U.I.: Akarat nélkül sohasem fog menni, és gondolj arra hogy pl. Mennyire szeretnél felmenni a saját lábadon az égig hiába akarod nem fog menni, mármint hiába akarod őt örökre elfelejteni nem örökre felejted. Gondolj arra ha csak egy ember miatt nem éled az életed, akkor azt megfogod bánni, rettenetesen meg!!! Éld az életet boldogan, idővel úgyis jobb lesz.
36. anasi
2009. aug. 1. 09:28
Annak a nehezebb aki dobja a másikat. Ha úgy érzed nyugodtan sírd ki magad, vagy gondolj rá amennyit akarsz, de ne erőltesd mert csak rosszabb lesz. Gondolj rá amennyit akarsz, egyszer majd úgyis megunod, de mindennek megvan a saját ideje, nem kell az elfeledést sürgetni!!!
2009. júl. 4. 22:42
Én azt tudom, hogyan nem...a szakítás után a mai napig is napi (telefonos)kapcsolatban vagyunk...
34. 2c2939f66e (válaszként erre: 33. - Castellina)
2009. júl. 4. 17:23
Csak nem olyan könnyű, ha úgy ért véget egy kapcsolat, hogy mindketten szerettétek egymást, csak egyéb külső tényező akadályozta a boldogságotokat és az egyikőtök attól mindig szenvedett, vagyis inkább alány (pl.:szorosabb kapcsolata van 2 lánnyal, áll. csak baráti, a szülők is ellenünk voltak már...)
2009. jún. 17. 23:51
Egyszerűen csak el kell fogadni, hogy már vége.
32. 32c21ed252 (válaszként erre: 31. - Kírakitti)
2009. jún. 17. 22:39

"Ha igazán szeretted, sose fogod elfelejteni és gyakran gondolsz rá, de egy idő után már nem érint meg úgy, csak mint szép elmlékre gondolsz vissza. "


ez abszolút nem igaz.



A többi sem.

2009. jún. 17. 16:35
Ha igazán szeretted, sose fogod elfelejteni és gyakran gondolsz rá, de egy idő után már nem érint meg úgy,csak mint szép elmlékre gondolsz vissza. én így vagyok vele. sok évig azt hittem belehalok ha nélküle kell élnem De eltelt egy kis idő és már ha rá gondolok is - tudom hogy tudok nélküle BOLDOGAN élni. csak idő , idő, idő. túl kell esni rajta. és örülök hogy külön mentünk, mert sokkal boldogabb vagyok. a különválás új lehetőséget adott a boldogságra.
2008. dec. 26. 21:49
Hogy gyorsan?! Nekem 13 év alatt sem sikerült! Pedig nagyon akarom! Még a "kutyaharapást szőrivel" módszer sem jött be. Talán csak egy igazi, új szerelem lenne képes rá. Talán!
2008. dec. 20. 14:10

Szerintem sehogy... Azaz mindennek meg van az ideje...annak h az ember szomorú legyen a kapcsolat vége miatt, annak h sírjon...annak h felejtsen és akkor szép lassan elfelejti....Sztem ez csak így működhet!


Hiszen ha vki meghal azt is KELL gyászolni, és valamilyen szempontból egy kapcsolat is ilyen!

28. supin
2008. dec. 18. 13:14
Nem kell gondolni rá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. dec. 18. 13:10
Új hobbi, sok mozi, színház, buli, ismerkedés.
2008. szept. 22. 23:17
Jól bevált módszer a listaírás: mi volt jó, mi nem... Ezt érdemes gyakran megnézni, emlékeztet miért léptél ki a kapcsolatból. Aztán új élet: elfoglaltságok, hobbik, foglalkozz magaddal, a barátaiddal. Új pasi karjaiba vetni magad, míg nem vagy túl az előzőn szerintem nem szerencsés. Van még egy jó könyv, ami segít az elhatározásban, kivitelezésben: Daylle Deana Swarz: Minden férfi disznó (míg az ellenkezője be nem bizonyosodik)
2008. szept. 21. 08:43
Filozófus, milyen igazad van... :)
2008. szept. 19. 21:16
"Annyiszor kell új életet kezdeni - ha merőben újra nincs is mód -, ahányszor csak lehetséges, amíg ezek a próbálkozások össze nem folynak valami egységes egésszé, ahogy a váltóáramú lámpa felvillanásai olvadnak össze folyamatos fénnyé. Az akaratot is kétségkívül azon kell mérni -...-, hogy az ember napjában hányszor képes az újrakezdésre."
2008. szept. 19. 21:15
“Az élet folyamatos tanulás, és az egyik tantárgy, amit meg kell tanulnunk: az emberi kapcsolatok. A világegyetem adja fel a leckéket. Ha nem tanulunk meg egy leckét, akkor azt újra feladja nekünk. Néha osztályt ismétlünk ugyanazzal a személlyel, néha pedig egy új emberrel, de a régi problémával.”
2008. szept. 14. 23:23

Erre én is kíváncsi lennék!

Én minden erőmmel rajta voltam, egy hónapig nem láttam, de utána ugyanott vagyok...sőt!

21. moncsicsi83 (válaszként erre: 18. - Viharos)
2008. szept. 14. 21:49

Attól függ. Az embernek akarnia is kell, mert ha nem akarja, akkor nem fog menni. Ehhez akarat is kell, bármilyen nehéz is....... Ha akarat van, bármi segíthet elfelejteni

Igaz ez egyénfüggő. Nekem bejött.

20. opium (válaszként erre: 16. - 9778ca1817)
2008. szept. 14. 13:59

Öriási.

.. ez az, gondoljon csak rá.. és szenvedjen minden pillanatban, élje át újra és újra, mérgezze ezzel a gondolatait továbbra is.. és míg ezt teszi, a fájdalma nem bírja elhagyni a testét, lelkét, mert magába zárja, és szépen elpusztítja az agysejtjeit, megöli a maradék önbizalmát is, elfelejti, hogy van jelene, jövője, élete... :(


Az egyik legönpusztítóbb módszert ajánlottad, kedves Árva galamb.

2008. szept. 10. 10:30
Egy új szerelem.
18. viharos (válaszként erre: 17. - Moncsicsi83)
2008. szept. 10. 10:22

Ha valakit igazán szeretsz, lehetetlen "seperc" alatt elfelejtened. Nincs az a buli, barátok, vagy édes állatkák, akikkel-amikkel ez ilyen könnyen elérhető.

A volt Kedvesem velem áprilisban szakított, s mind a mai napig nem bírtam magam tultenni rajta. Semmi nem segített, szó szerint semmi... :(

2008. szept. 7. 08:38

Nekem a 1.5 éves (első) kapcsolatnál a szakítás után a bulizás és az internet (chat) és az azon szerzett barátok seperc alatt elfelejttették velem a volt pasimat. Szóval seperc alatt kilábaltam ebből a dologból és azúton is köszönöm nekik, hogy segítettek!

Sokat foglalkoztam állatokkal is, és ők a kis szeretetükkel szintén elfelettették velem a dolgokat. Ők mindig gyógyír minden bánatomra....

Amúgy szerintem az, hogy minden nap az illetőre gondolsz, csak erősíti az "érzéseidet" és nem felejted el......

2008. szept. 6. 18:33

Tök egyszerű. A nap minden egyes pillanatában gondolj rá intenzíven és ájult szerelmesen.

Biztos, hogy megunod, vagy bele fáradsz egy idő után:)

Szóval ne felejteni akarj, hanem éld újra. (a szakítással együtt) Engedd, hogy fájjon:)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook