Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan fogyjunk le hatékonyan? 1. Az étkezés fórum

Hogyan fogyjunk le hatékonyan? 1. Az étkezés (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hogyan fogyjunk le hatékonyan? 1. Az étkezés

1 2 3 4
2009. júl. 3. 19:33
en meg zero colat iszom, meg narancslet, meg buborekos vizet (de azt is narancs meg malnaszorppel), hogy a barna krusovicerol ne is szoljunk :)
89. 0c930ce391 (válaszként erre: 88. - Magdiy)
2009. júl. 3. 16:34

Én a T.scoban kapható regulavit 2 teát iszom, picit lazít, de nem hajt meg, éppcsak kipucol, de napi 2x. Hangyányi szennalevél van benne, amiatt. és egyébként zöld teát iszom, néha kúraszerűen csalánt. Imádom mindkettőt!

És persze edzek, és odafigyelek az étkezésre. Július 17-re jó formában leszek!!!!! Kell, akkor megyünk nyaralni! és a Balcsiparton fogok esténként futni, a bringaúton, jesssz

88. magdiy
2009. júl. 3. 12:37
Én egyet tennék hozzá, szerintem nagyon fontos az emésztés segítése, én ennek érdekében zöld teát és Mira vizet iszom. Így ha az emésztés is rendben van, repülnek a kilók. :)
2009. júl. 2. 23:22

Szép hétvégét lányok!

Én péntek délelőttől a Balcsin süttetem vadiúj karcsú testem! :DDDD


Klaucsi

86. 2d5a00656a (válaszként erre: 85. - Giorcub)
2009. júl. 1. 15:37

Nem ,valszeg terjesztője valamilyen cuccnak/Pl.T..rbo shake vagy H.rba.ife,stb../

és ezen az úton gondolta klienseket szerez,szerintem.Bár a fórumszabály szerint rávernek az orrára:)

85. giorcub (válaszként erre: 84. - 2d5a00656a)
2009. júl. 1. 15:35
mindenhova beirja (flame) nem tudom mit akar vele (gyujti az email cimeket?)
2009. júl. 1. 14:12

Kedves Gyöngyi!

Ha visszaolvastad volna ezt a fórumot,láttad volna ,hogy pont az ilyen "egyetlen hatékony módszer amiben nem kell éhezni"ellen szólt szinte mindenki,nincs mindenkire általánosan ható hatékony módszer,sajnos:)

2009. júl. 1. 13:44
Basszus,most olvastam vissza ,és látom Klau képeiről megint lecsúsztam:(
82. zsumma
2009. júl. 1. 11:47
ja, és a legjobb: tegnap vettem egy farmert, és a régi 52es helyett, most már 44est!!!!! kellett vennem:-) nagyon vigyorogtam:-)
81. zsumma (válaszként erre: 77. - Fadigflo)
2009. júl. 1. 11:29
:-) hát ami az t illeti, minden nap van itthon házi készítésű süti:-) imádok sütiket sütni, én is:-)
80. klaucsi (válaszként erre: 78. - Fadigflo)
2009. júl. 1. 10:04
Most épp "kávészünetet" tartok... Imádom egyébként a munkámat, mert azt csinálok, amit szeretek... de ebben a forró nyári napsütésben sokkal inkább szeretnék kimenni a Balcsira és még tovább barnulni... de marad nekem a nyitott ablak melletti szellő és az elektroszmog. :-)
79. evangelika (válaszként erre: 73. - Zsumma)
2009. júl. 1. 07:59
Én is így fogytam le, éppen ugyanazért, amit írtál! 3 éve, és azóta is tartom a súlyom. Szóval tartsd a mértéket! :)
78. fadigflo (válaszként erre: 76. - Klaucsi)
2009. júl. 1. 07:42
Hát... neked jó munkát kívánok (ha van ilyen..)
77. fadigflo (válaszként erre: 73. - Zsumma)
2009. júl. 1. 07:41
Nem az az egészséges, ha nasiként zellert rágcsálsz, szóval nagyon jó, amit csinálsz:) Gratulálok a sikeredhez, de a közelembe ne kerülj, mert imádok finom sütiket sütni :D:D :)
76. klaucsi (válaszként erre: 71. - Fadigflo)
2009. júl. 1. 07:04
Irígykedem a szabidra! :-(((
75. klaucsi (válaszként erre: 70. - Lilura)
2009. júl. 1. 07:04

Pffff... szegény lány...

Vannak ilyen idióta férfiak.

De mi nők mindent túlélünk.

74. zsumma
2009. jún. 30. 23:56
na a minőségibb erős túlzás volt, csak nem találom a megfelelő szót:-) de remélem értitek:-)
73. zsumma
2009. jún. 30. 23:54

Sziasztok!remélem nem értettem félre Flo-t, mert ha úgy van ahogy gondolom, én vagyok az élő példa arra amit írt. január óta 18 kg-tól szabadultam meg úgy, hogy mindent ettem, amit megkívántam. Mértékkel!!!! persze igyekeztem odafigyelni, hogy a "hízlalóbb" étkekből minimálisat vegyek magamhoz, de igenis ha zsemlét kívántam, azt reggeliztem. édességet is minden nap ettem, és mégis. persze nem az van. hogy csak ilyeneket eszem egész nap, sok zöldség, csirke, stb, a többség, de nem érzem magam rosszul, ha bundáskenyeret reggelizem:-) és a lényeg, vacsira fehérjét, és 8 után semmit! (ált. éjjel 1-2 körül fekszem)

valahogy hiszem, hogy amiért így csináltam, maradandó lesz az elért eredmény. azért, mert nem vontam meg magamtól semmit, és így nem áll fent a veszély, hogy ha elérem a kívánt súlyt, nekiállok bezabálni mindabból, amit nélkülöznöm kellett hónapokig, hiszen semmit nem nélkülöztem! egész egyszerűen hozzászoktattam a szervezetem a kevesebb, minőségibb ételhez.

tudom ez messze van az egészséges életmódtól, de nem bírnám ki, ha nem ehetnék sütit, meg kiflit:-)

72. lilura
2009. jún. 30. 23:05

Én reggel megyek le Fonyódra, bíbíbbíbííí:P. Kaptok bikinis fotót:D.


Egyébként pont múltkor nézegettem képeket, és ő változott bőven, a szép kis pofija is:). Az elején még neki is ilyen kölyökképe volt:D.

71. fadigflo (válaszként erre: 69. - Klaucsi)
2009. jún. 30. 23:01

Köszi :)


Igen, inkább simogatnak husit, mint csontokat :D

És amúgy is, lilura, nem veszed észre te sem napról-napra, hogy változik, max. képeken :)


Jó éjt, klaucsi. Én holnap szabis vagyok, úgyhogy ráérek :D

70. lilura (válaszként erre: 69. - Klaucsi)
2009. jún. 30. 23:01

áááá, Ő nagyon hiú és igényli is a szépet, a formát, de szerintem a legkevésbé sem bánja, hogy ez a forma már kisebb:D.


Egyébként pont ez a volt-sovány barátnőm egyik exe volt nagyon soványság centrikus. Amikor meglátta, hogy rakódnak a kg-k, egy kivitelezhetetlen edzéstervet csinált neki+minden kajálásnál beszólogatott. Majd elhagyta...

2009. jún. 30. 22:55
Mer' szeret... egyébként amelyik férfi nem szereti a telt lányokat (esztétikusan telt), az hazudik... azért nem vette észre, mert nem zavarta...
68. lilura (válaszként erre: 61. - Klaucsi)
2009. jún. 30. 22:54
Nekem Adrián (aki egyébként Ken,de mindenféleképpen a Szerelmem:) )mondta pár hete, hogy az nem létezik, hogy Én voltam 65 kg bármikor is, amióta együtt vagyunk...erre mondtam, hogy voltam, bőven. Hát Ő nem emlékszik rá...:D Kösz Szívem:D.
2009. jún. 30. 22:54
Jó éjt hölgyek, bedobom a szunyát!
66. klaucsi (válaszként erre: 64. - Fadigflo)
2009. jún. 30. 22:47

Te bolond!

:DDD

Pont azt írtam, hogy méééér bántanak mások... mert igenis mindenki saját maga tudja, neki mi a jó!!! Azért írtam a neved, mert a te hozzászólásodra írták, hogy nincs igazad én meg mondtam, hogy de... na. No para, fáradt vagy már! :-)

65. fadigflo (válaszként erre: 49. - Lilura)
2009. jún. 30. 22:47

Az első mondta milyen igaz (most olvasok visszább).

Én még mindig az a husi vagyok, aki előtte... Nem tudom, hogy fog ez megváltozni. Pedig nem kívül kell változnom, belül...

64. fadigflo (válaszként erre: 63. - Klaucsi)
2009. jún. 30. 22:45

Nem tudom :D Már sok ez a nap nekem.

Szóval, akkor most nagyon nem vágom mi van, ugye? :D

63. klaucsi (válaszként erre: 60. - Fadigflo)
2009. jún. 30. 22:43
A hozzászólásomban téged védtelek... miről beszélsz???
62. fadigflo (válaszként erre: 59. - Lilura)
2009. jún. 30. 22:43
Dettó. Húúú milyen ruhákban jártam pl. 5 éve, 10 kiló többlettel. Vagy 15-tel. :D
61. klaucsi (válaszként erre: 58. - Lilura)
2009. jún. 30. 22:42

Oh... ez jól esett. Örülök, hogy valaki tényleg olvassa. Remélem, hogy segítek vele sok mindenkinek, aki hasonló cipőben jár.

Holnap találkozunk a szerelmemmel. Alig várom. Mióta az életem része, úgy érzem, semmi sem lehetetlen az életben. És talán valaki nevet ezen, de tényleg nehéz felfogni és átélni azt a tényt, hogy végigcsináltam... én, aki 6 évig zabáltam a barátok közt alatt meg előtte és utána... waze, belekönnyeztem, már megint. :-)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook