Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan fogyhatunk szoptatás alatt? fórum

Hogyan fogyhatunk szoptatás alatt? (beszélgetős fórum)


1 2
2008. jan. 19. 17:51
Csatlakozom Supinhoz!Nekem a lányom 14 hónapos,kb 2 hónapja nincs tejem.Amíg szoptattam nem is fogyóztam.Bár most sem,mert szépen visszaálltam az eredeti súlyomra.Bár én úgy voltam,hogy 63-mal lettem terhes,80-nal szültem.Amikor kijöttünk a kórházból 72 voltam.Nem nagyon méreszkedtem utána,de jó fél évig ez a súlyom volt.Aztán valahogy megindult,és lejött 8-10 kg.Azt gondolom én a szerencsések közé tartozom ilyen téren,és csak remélem,hogy a második után is így lesz.
2007. dec. 19. 21:01
Norbi up date. Nem a gyors, hanem a "hagyományos" változat.
15. supin
2007. dec. 19. 08:01
Szoptatás alatt nem ajánlott a fogyás.
14. LoLiNa
2007. júl. 30. 07:25
aki szerencsés, az könnyen fogyik szoptatás alatt és bármit, bármikor, bármilyen mennyiségben ehet. van aki sehogyse tud szoptatás alatt fogyni. alkati kérdés. a legfontosabb, hogy a babának minden meglegyen az anyatejben.
2007. júl. 7. 22:39

Én az első gyermekemmel 16 kilót híztam, de a szoptatás alatt lement, sőt csontsovány lettem, alig álltam a lábamon, abba is kellett hagynom a szoptatást.

A második gyermekemmel 20 kilót szedtem fel, most ő hét hónapos, még csak anyatejet kap, három hónapos korára visszafogytam a kezdő súlyomra, most meg csak megy és megy lefelé, pedig eszem rendesen.Ha nem szoptatnék, nem is tudom mi lenne....De már fogyni sem szeretnék többet, lassan megint zörögnek a csontjaim, a fiam meg egy óriásbébi, nem könnyű cipelni.....

12. jemma
2007. jún. 1. 19:52

fogalmam sincs, én a szoptatás alatt híztam bálna méretűre:))

mindig csodálom azt aki a szopi alatt tud fogyni és azt mondja, hogy nem csinál semmit és mégis olvadnak le róla a kilók. persze ez lehet alkati sajátosság is. én nem tartoztam ezen szerencsések közé:))))

11. win (válaszként erre: 10. - Loni)
2007. jún. 1. 09:54
Erre még nem gondoltam, köszi!:)
10. Loni (válaszként erre: 8. - Win)
2007. jún. 1. 09:28
Csak egy tipp: lehet, érdemes lenne egy hormonkivizsgálást kérned dokitól. Lehet, valami felborult, és ez okoz gondot.
2007. máj. 31. 20:48
Szoptatás alatt nem kell fogyózni, csak okosan táplálkozni. Nem lesz hasfájós a babád, ha sok zöldséget eszel, sok folyadékot fogyasztol. Ne egyél szénhidrátot , édességet,tésztát, kenyeret és nasit.
8. win (válaszként erre: 7. - Regineni)
2007. jan. 15. 08:37

Hát, köszi a bíztatást, de sajna nálam a hamm bekaplak kaja és futás nem megy, mert pont akkor nem kontrollálom, hogy mennyit eszem. Ez ment az első 3 hónapban, mikor Zétényt alig lehetett letenni, sőt szinte senkinél sem akart megmaradni: állandóan 5-10 perc alatt kajáztam. Meg is van az eredménye!:(((((


Talán, ha ő is elindul majd valóban lesz futkosás éls nem érek rá levegőt se venni. Egyébként most lesz 6 hónapos szombaton. A tied milyen idős?

2007. jan. 14. 14:04

SZerintem még az is remekül lefogyasztja az ember lányát, hogy enm tud nyugodtan elfogyasztni egy ebédet. Sőt semmit, mert közben a picibe imádkozom bele a kajcsit, és mire ő befejezi, már menne is továb, úgyhogy villámgyorsan pár falat bekapása után futás is tovább.

Köszönjük a bókot, a te kisfiad is nagyon aranyos. Mennyi idős?

2007. jan. 13. 17:05

Szerintem a szoptatás után is ráérsz fogyni.

Meg aztán a kölök utáni szaladgálástól leszaladnak a fölös kilók is.

5. win (válaszként erre: 4. - Regineni)
2007. jan. 11. 12:56

Köszi!


Sajna nálam pont fordítva volt, a terhesség alatt híztam 13,5 kilót, a kórházból 6 nap után hazajövet 3, 5 kiló MARADT rajtam, aztán szépen elkezdtem hízni. Mert az én lókötő fiacskámnak semmi sem volt elég, és akkor még azt hittem, ha többet eszem, több lesz a tej!:((((

Egy frászkarikát! A kilóim lettek többek. Azóta már messze nem eszem annyit, de a súlyom nem igazán akar lefele indulni. Édes a Leányzód!:))


Édességet, csokit nem nagyon eszem, nem vagyok édesszájú. Zöldséget, gyümit mindennap, szóval valami akkor sem kerek nálam! (de, a hátsófelem

:(( )

2007. jan. 11. 10:55

Várandósságom alatt nagyjából 30 kg-ot szedtem fel, amiből a szülés után kb 25 rajtam maradt. De minden fogyókúra nélkül visszafogytam eredeti súlyomra a szoptatás alatt. Normális adagokat ettem, se többet, se kevesebbet az átlagosnál. Gyümölcsöket, zöldségeket jó sokat, és természetesen csak szoptattam.

Meg hát napi egy órát sétáltunk LIli babával.

2007. jan. 11. 08:58
Ha csökkented az étrendedben az édességek, desszertek, rágcsálnivalók és édes italok mennyiségét, valamint egy héten négyszer napi 45 percet gyalogolsz gyors tempóban, ezzel a módszerrel körülbelül heti fél kilót lehet leadni. Ez nem befolyásolja az anya tejtermelő képességét, és nem árt a babának sem.
2007. jan. 11. 08:56
Szoptatás alatt már alapból fogy a kismama, de ha egészségesebben táplálkozol, figyelsz arra, amit eszel, lemennek a kilók. De azért okosan, ha még szoptatsz.
1. win
2007. jan. 11. 08:51
Hogyan fogyhatunk szoptatás alatt?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook