Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan érjem el, hogy ne fájjon, hogy ellökött magától? fórum

Hogyan érjem el, hogy ne fájjon, hogy ellökött magától? (beszélgetős fórum)


2021. júl. 21. 15:11

Szerintem karácsony.


Azt gondolom, elég sokra tartod magad, aztán ez a kis senki" meg dobott...


Mit akarsz tőle?

2021. júl. 21. 09:41
Egy kapcsolathoz két ember kell, Ha az egyik nem akarja, akkor azt tudomásul kéne venni... További jó meggyőzést a férfinak, hogy legyél már szerelmes belém... Ez bizos hogy így működik?
2021. júl. 21. 09:38
Senkit nem lehet megmenteni saját magától. Ha gonodolod akkor próbáld meg, de csak megaláztatásban lesz részed.
6. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 21. 09:14
Hagyd a francba, akinek nem kellesz, nem kellesz. Ne fuss olyan szekér után amelyik nem vesz fel.
2021. júl. 21. 08:37
A környéken mindenki látja, hogy milyen pszichés problémája van. Te is ezt láttad meg, csak te ezt "plusz"-ként érzékelted, mert pont ez az a valami, ami lehetővé teszi, hogy partner legyen a játszmáidban. Nem vele kellene foglalkoznod, hanem magaddal, és azzal, hogy miért olyan embert tartasz vonzónak, akiről messziről ordít, hogy nem lehet vele normális kapcsolatot kialakítani.
2021. júl. 21. 08:08

Valószínűleg akik már ismerték, tudtak róla sztorikat, amiket te nem. Meglehet a szikra, de hiába, ha a másik lelkileg defektes... és ő nagyon úgy hangzik, mint egy sértődött nárcisztikus gyerek. Kemény munka lenne, te tudod, hogy vállalod-e.


A látok benne valamit azt jelenti, már szerelmes vagy belé? Hány éves a pasi?

3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 20. 21:11
Nagyon egyszerű. Ne foglalkozz vele.
2021. júl. 20. 20:54
Youtube: Titkos tanácsok nőknek - Hogyan kell elengedni egy férfit
2021. júl. 20. 19:09

Nem tudom miért, de valamiért folyton azt gondolta, hogy támadom őt, kritizálom, pedig egyszerűen próbáltam őt megérteni. Sokan ismerik őt a környékünkön, és amikor megkérdezték, hogy kivel vagyon együtt valamiért mindenki azt mondta, hogy hagyjam el, jobbat érdemlek. Nyílván láttam, hogy annyira nem kedvelik őt az emberek, de mégis azt mondtam, úgy éreztem, hogy nem annyira rossz ő. Esélyt adtam neki úgy, hogy mindenki túlnéz rajta. Mielőtt elkezdtünk járni nagyon sok férfi hívott el kávézni vagy vacsorázni, zenészek, ügyvédek, én mégsem foglalkoztam velük, mert benne láttam meg valamit. Felvállaltam őt mindenki előtt, noha láttam, hogy mit gondolnak az emberek.

Erre mit kaptam. Lapátot. Kijelentette, hogy ő megvan nő nélkül is, kevés időt töltök vele, szerinte nem szeretem őt, menjen mindenki a saját útján. Mégcsak esélyt se adok, hogy elmondjam, hogy mi zajlik bennem, csak úgy kipakolt.

Hogy dolgozzam ezt fel, hogy látok benne valami pluszt, de ő mégis így viselkedik velem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook