Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan érhetném el, hogy láthassam a fiaim? fórum

Hogyan érhetném el, hogy láthassam a fiaim? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7
165. N-drew (válaszként erre: 164. - Csikil4ny)
2016. okt. 1. 12:04

Tegnap este jutottam el addig.


Most meg nem elérhető.

164. csikil4ny (válaszként erre: 163. - N-drew)
2016. okt. 1. 11:12
Írni? Miért nem telefonálsz?
163. N-drew (válaszként erre: 162. - Csikil4ny)
2016. okt. 1. 10:54
Ajánlottak itt egy jó ügyvédet, neki írtam, most várom a visszajelzését.
162. csikil4ny (válaszként erre: 161. - N-drew)
2016. okt. 1. 10:38

Ezzel a párjával már nem fog, így amíg meg nem találja más oldalán a boldogságot ilyen labilis marad, s ez kihat mind a gyermekek, mind a te életedre.


A kívülről jövő megoldások nem szoktak jóra vezetni. :(


Én a helyedben felvenném a kapcsolatot egy ügyvéddel is. Konzultáltál már ügyvéddel?

161. N-drew (válaszként erre: 160. - Csikil4ny)
2016. okt. 1. 10:35

Rajtam sokáig nem múlt volna, nem érdekelt, mi történt a múltban. De egy idő után eljutottam arra a pontra, hogy már sok volt.


Nem akarok neki rosszat, legyen boldog az új párjával. Anno megígérte, hogy soha nem veszi el a fiúkat, nem gátol, stb... aztán mégis.


Igazából abban bízom, hogy a válás során olyan megállapodás születik majd, ami mindenkinek jó, és amihez, természetesen mindegyik fél tartja magát.

160. csikil4ny (válaszként erre: 159. - N-drew)
2016. okt. 1. 10:31

Ez a baj, ha boldog lenne, akkor nem akadályozná a láthatást. Szenved, így szenvedjen mindenki. :(


Igazából, ha nem tudtok megegyezni, akkor ez egy örökös huzavona lesz köztetek. Jó megoldás nincs, ahol az észt az érzelmek felülírják.

159. N-drew (válaszként erre: 158. - Csikil4ny)
2016. okt. 1. 10:27

Nem gond a sajátos nevelési elve, csak ne "nevelje" Őket ellenem.

Nekem nem lenne kifogásom az ellen, hogy leüljünk nyugodtan megbeszélni, csak anyuka kijelentette, hogy nem akar velem beszélni.


Érdeklődtem az illetékes bíróságon, ott annyit tudtak, hogy márciusban be lett adva.

Időpont még nincs, de anno az ex október végét mondta.

Ez is elég régóta húzódik már, mert egyszer válni akart, egyszer nem, egyszer elmondta az új párjának, hogy engem szeret, és haza akar jönni, ha igaz, aztán mégis maradt... Elmondta, mennyire boldogtalan, én meg mindent elveszítettem ezért, aztán meguntam.


Júliusban meglátogatta anyuka az apját Bp-n, akkor találkoztunk. Azóta nem láttam a gyerekeket.

158. csikil4ny (válaszként erre: 157. - N-drew)
2016. okt. 1. 10:21

Igen, ez a legrosszabb, amikor az új pároknak is van sajátos nevelési elve és át akarja venni a biológiai szülő szerepét. S ha erre még a volt pár is rátesz a lapáttal szegény gyermekek összezavarodnak.

Ilyen nincs, hogy nem tudod! Akár a féltékenység is lehet az alapja, sőt! Akárhogy nem tetszik kénytelenek lesztek az anyukával ketten leülni és megbeszélni, lehetőleg nyugodt hangvételben a dolgokat, mert a kényszer mindig nagyon nyögvenyelős.

A válóperes tárgyalásra időpont van?


A gyermekekkel az újrakezdés nehéz lesz. Mikor láttad utoljára őket?

157. N-drew
2016. okt. 1. 10:15

Sehonnan, csak vannak módszerei... Tudja, hogy kell hatni az emberre.

De amúgy is, jelenleg mindhárman más-más városban vagyunk, elég messze egymástól.

Ha az exen múlik, jó ideig sehová se viszem Őket egyedül, mondjuk azt még mindig nem tudom, hogy miért.


A nagyobbik gyerkőcről sokáig azt hittük, hogy SNI-s, Ő nagyon anyás. Gond nem volt köztünk, de azért látszott, hogy hová "húz".

A kicsiről meg annyit mondok, hogy "apa Kedves Kis Manókája". Igazi apa-fia szerelem.

Az elmúlt hónapokban a nagyobbal is megváltozott minden, kiderült, hogy nem SNI-s, és teljesen normális a kapcsolatunk.


Az a másik baj, hogy az ex új párja mindent megtesz azért, hogy ellenem hangolja a fiaimat.

156. csikil4ny (válaszként erre: 155. - N-drew)
2016. okt. 1. 10:11

Azt honnan tudja, hogy te a városba kit viszel? Ahhoz semmi köze. A lényeg, hogy a láthatáson az első pár alkalommal ne legyenek. Ha kiviszed valahová őket, akkor ne legyen más személy, mert még a kapcsolatotokat kell visszaállítani, nem tesz jót a gyermekeknek, hogy rajtad kívül más is jelen van. Aztán idővel más lesz a helyzet.

Ennek az égvilágon semmi köze az új életedhez, a gyermekekkel nem töltesz el olyan sok időt, hogy a párkapcsolatodra kihatással legyen.


Igen, ez az a korszak, amikor a fiúknak nagy szükségük van az apjukra. 12 éves korukra amúgy is elbizonytalanodnak, s ha még nincs meg a stabil lelki alap... Milyen volt a kapcsolatod a gyermekekkel, mielőtt szétmentetek a feleségeddel?

155. N-drew (válaszként erre: 154. - Csikil4ny)
2016. okt. 1. 10:07

Lehet, hogy nem fogalmaztam jól.

A városba se mehetek a párommal, mert akkor nincs gyerek láthatás. (A gyerekes bosszú).

Nem szeretnék borsot törni az orra alá, csak ennyi ámítás után már tényleg itt az ideje, hogy én is új életet kezdjek.


A kisebb fiú most volt 7, a nagy meg novemberben lesz 9. Kellően nagyok már ahhoz, hogy megértsék, de elég kicsik ahhoz, hogy olyan kérdéseik legyenek, amire nincs jó válasz.

154. csikil4ny (válaszként erre: 153. - N-drew)
2016. okt. 1. 10:03

A kezdeti időszakban tényleg kihagyhatnád a párod. Úgyis a lényeg a gyermekekkel töltött minőségi idő, nem az, hogy borsot törj a feleséged orra alá. Aztán amikor meg lesz határozva, hogy mikor tartózkodnak a gyermekek nálatok már nem tud az ellen tenni, hogy ott lesz a párod. Viszont a gyermekek érdekében jó stabilizálni a helyzetet. Akár tetszik, akár nem a történetben szereplő összes felnőttnek a gyermekek érdekeit kell figyelemmel tartania, ehhez nem kell mindenkinek szeretnie egymást, de tolerálni igen.


Hány évesek a fiúk?

153. N-drew (válaszként erre: 152. - Csikil4ny)
2016. okt. 1. 09:58

Köszönöm. :)


Az iskola már megvan. Nyilván nem megyek oda csak úgy "önbíráskodni".

Amúgy is ugye anyuka írt egy levelet minden érintettnek, hogy nekem ne adják ki a gyerekeket. Ami ugye nekem eszembe sem jutott, nem az én stílusom az, amit ő csinál.


Elsődlegesen azt szeretném, ha nem akadályoznának a kapcsolattartásban. Ex-feleség azt találta ki, hogy "nem bízik bennem", ezért nem engedi, hogy elvigyem a gyerekeket sehová, szóval a helyi TEGYESZ irodában gondolta a kapcsolattartást.

Oda van kapcsolata, így el tudja érni azt, hogy az ő elképzelései szerint alakuljanak a dolgot.

Pl. ne menjek mással, mert ugye fenemód haragszik Nikire - új párom -, javarészt azért, mert akármilyen hülyén hangzik, féltékeny.


Nálunk nincs semmi, ami indokolná a felügyelet alatti láthatást.

152. csikil4ny (válaszként erre: 151. - N-drew)
2016. okt. 1. 09:49

Bocsánatkérés elfogadva. :) Köszönöm!


Tény, hogy sokan olyan szinten kommunikálnak, hogy kinyílik a bicska időnként még nálam is, de alapból nem megyek le arra a szintre.


Igen, én is épp ezért javasoltam a rendőrséget, mert csak ez az egy lehetséges járható út van. Ilyen ügyem viszont nem volt. Ezért is várom kíváncsian a fejleményeket.


Ezért is kérdeztem, hogy ha megtaláljátok a feleséged és a gyermekeket, akkor hogyan tovább? T mit szeretnél? Hogy akarod megoldani a rendszeres láthatást?


Majd írd meg, hogy találtál-e valami hasznosat a csoportban, érthető módon engem oda nem vesznek fel. :)


Nálunk más a helyzet: a volt férjem skizofrén, így csak felügyelet alatt engedem a láthatást, ami törvénytelen, de nem merem magukra hagyni, ahogyan én sem merek zárt térbe menni vele.

151. N-drew (válaszként erre: 150. - Csikil4ny)
2016. okt. 1. 09:36

Ha megbántottalak, akkor megkövezem magam, és elnézést kérek. Ez nem volt szándékos.


Az a gond, hogy mivel jogilag nem vagyok eltiltva a gyerekektől, és épp olyan jogom van látni Őket, Velük lenni, stb. mint az anyjuknak, de ő ezt nem engedi, nem tudok mást, mint amit tanácsoltak. Mint pl. a rendőrség, amit amúgy a gyámügy is javasolt.

Sőt, azt, hogy derítsem ki, melyik iskolába járnak a fiaim, pont egy gyámügyes ügyintéző javasolta - mint magánember.


A csoport. Igen, bevallom őszintén, teljesen ki is ment a fejemből. Eltettem a könyvjelzők közé.

Most kértem, hogy csatlakozhassak.

150. csikil4ny (válaszként erre: 147. - N-drew)
2016. okt. 1. 09:22

Nekem is szólt....


Akármilyen érzékenyen érinti az embert a téma bizonyos szint alá nem mehet!



Pont meg akartam kérdezni, hogy mi történik ha a rendőrökkel megtaláljátok a gyermekeidet. Mi a következő lépés? Írhatsz privátban is, itt el fog fajulni a helyzet, mert mindenki a saját tapasztalatai és vérmérséklete szerint reagál.


Én pl. a helyedben megnéztem volna azt a facebook csoportot, talán tudnának segíteni. Ott vannak hasonló szituációban levő apák, az után is lehet törölni ott a profilod.

149. N-drew (válaszként erre: 143. - C73db520ef)
2016. okt. 1. 09:21

Ez a hozzászólás valahogy elkerülte a figyelmem, bocsánat.


Ex-feleségem hagyott el, pont akkor, mikor a legnagyobb szükségem lett volna rá.

Én barom meg "nyaltam" neki, annak ellenére, hogy egy másik férfival élt, remélve, hogy talán majd tényleg úgy lesz, ahogy mondta, és újra együtt lehetünk.

Több mint egy év telt el úgy, mire világossá vált, hogy hülyített. Igen, ez is a bosszú része volt.


Elhülyített, megvárta, míg elveszítek mindent, mindenkit, aztán elvette azt, ami maradt, és megpróbálta ugyanezt az új kapcsolatommal is. Szerencsére ez nem jött össze.


Senki ne vegye magára, de tényleg lehet ítélkezni mások felett, azonban azt, hogy mi minden történt az elmúlt több mint egy évben, kevesen tudják.

148. gyöngy:) (válaszként erre: 143. - C73db520ef)
2016. okt. 1. 09:16
Szerintem már a 2015 utáni időszakról beszélt, amikor külön voltak.
147. N-drew (válaszként erre: 146. - Csikil4ny)
2016. okt. 1. 09:13

Igen, tudom.

Csak segítséget kértem egy fórumban, erre egy agresszív, nőverő "állatnak" vagyok beállítva, miközben még mindig ott tartunk, hogy én vagyok az "áldozat".

Ha megnézed a hozzászólásaimat, látni fogod, hogy kiknek reagáltam úgy, ahogy, mondjuk úgy, felvéve a stílusukat. A "minősíthetetlen agresszivitás" azon embereknek szól, akik hasonló módon írtak. És akkor még nem láttad a privát üzeneteket egyes, hasonló gondolkodású emberektől.

146. csikil4ny (válaszként erre: 145. - N-drew)
2016. okt. 1. 09:04

Ha belenézel a hozzászólásaimba, akkor látni fogod, hogy soha nem vádoltam meg senkit és nem is feltételeztem senkiről rosszat, úgyhogy ne vedd magadra azt amit nem kell magadra venned!


Tényeket közöltem, s azt hiszem segítettem neked is annyit, hogy már a feltételezésed is sértő! Nem én írtam, hogy menj a rendőrségre?


A témát azért közelítem meg a másik oldalról, mert:

1. nő és anya vagyok

2. bántalmazott nők között végzek önkéntes munkát

3. az egyik végzettségem is idevág

4. a munkám során kamaszokkal foglalkozom


Viszont nem első alkalom, hogy valakivel szemben minősíthetetlen módon agresszívan nyilvánulsz meg. Értem én, hogy a legjobb védekezés a támadás, de ha az ember idegenekkel szemben így nyilvánul meg nehezen bizonyítja, hogy a feleségével szemben ez nem történt meg...


És igen, itt fejezem be a fórumodhoz való hozzászólást, mert ezzel a megnyilvánulásoddal sikerült bennem is ellenérzést kiváltanod.

145. N-drew (válaszként erre: 144. - Csikil4ny)
2016. okt. 1. 08:55

Szerintem most kellene befejezni ezt a bántalmazott nő, meg külsérelmi nyomok témát, rendben? És ezt most tényleg teljesen kulturáltan kérem.

Hasonlóról sincs szó.


Egy értelmes nő is sok mindent megtesz, pl. bosszúból. Amúgy pedig nagyon sok példa volt arra a közös több mint 10 év alatt, hogy először cselekedett, aztán gondolkodott.

2016. okt. 1. 08:38

Nekem az a furcsa, hogy az anya átlépte a törvényes határokat. Ilyet értelmes nő nem tesz, kizárólag akkor ha fél, sajnos addig míg külsérelmi nyomok nincsenek rajta nem sokat tehet senki a bántalmazott nőért sem.


Tehát a feleség vagy nem elég értelmes és bosszúból tett lépéseket vagy igen, s akkor jogosan menekül a gyermekeivel.... Nekem harmadik variáció nem jut eszembe.

143. c73db520ef (válaszként erre: 141. - N-drew)
2016. okt. 1. 08:25

Te is belegurultal volna, ha megtudod, hogy van valakije a felesegednek. Talan olelt volna a keblere, hogy jaj de jo apukam?!

Szerintem ez termeszetes reakcio nemtol fuggetlenul.

142. dominika 0908 (válaszként erre: 137. - Massalhangzo)
2016. okt. 1. 05:42
Engem tankkal nem tudnának vissza fogni, de nem tudjuk mi történt valójában! Lehet hogy igazat mondd lehet hogy nem! De neked is van egy kis igazad benne, de ettől nem kell bántani! Nem tudjuk mi van valójában!
141. N-drew (válaszként erre: 140. - Massalhangzo)
2016. szept. 30. 22:10

Nem tiltom meg, csak megkértelek, hogy ha értelmesen nem tudsz hozzászólni, csak mocskolódni tudsz, inkább ne írj.

Megjegyzem, azokra, amit felvetsz, megtalálnád a választ a fórumban.


Viszont mivel a fórum nem a civakodás miatt lett nyitva, ezért nem tartom helyesnek azt, amit csinálsz.

Van tehát egy javaslatom: mondd el nyugodtan a véleményed, de ne itt. Írj egy privátot, ahogy tették sokan. Ja, hogy akkor már nem látja azt, hogy te milyen vagány vagy?


2004-ben ismertem meg az ex-em, és 2015 óta vagyunk külön.

Tudod, egy igazi nagy problémája amúgy talán tényleg van a kedves ex-nek. És ez most akármilyen hülyén, vagy nagyképűen hangzik, de a jelek azok jelek.

Tudod, mikor változtak meg nagyon a dolgok? Mikor megtudta, hogy van valakim. Olyan féltékenységi jelenetet rendezett le messengeren, hogy attól még a sokat látott, tapasztalt emberek is elégedetten csettintenek a nyelvükkel.

Igen, anno elkövettem azt a hibát, hogy azt mondtam neki, ha kell, életem végéig várok rá. Aztán meggondoltam magam. Igen, ismerem "ezer éve", nem, hogy fél szavakból értjük egymást, sokszor annyi sem kell. Tudom, hogy rosszul esik neki az, hogy nekem van valaki, és azt is tudom, hogy nem boldog a jelenlegi kapcsolatában. Igen, mert elmondta, mert azt is tudom, hogy az egész új kapcsolata kizárólag az érdek miatt indult.

Nem egyszer mondta azt, hogy elege van, hogy elmegy onnan, nem egyszer mondta nekem, hogy visszajön hozzám, de meguntam azt, hogy a negyedik alkalommal ígért valamit, aztán megint addig jutottunk, hogy húzogatta a mézesmadzagot.


Ha egy apa látni akarja a gyerekeit, mindent megtesz, de bizonyos határokat nem lép át. Én sem. De ami legális, és nincs jogi következménye, azt megtettem, és meg is teszem.


Egyéb észrevétel?

140. massalhangzo (válaszként erre: 139. - N-drew)
2016. szept. 30. 22:00

megtiltod, hogy irjak? :D :D :D


en is elvalt vagyok, nalunk peldaul sosem volt gond a lathatassal, mindig egyeztettunk, ki mikor er ra


nehez lenne elhinni, hogy nalatok egy normal kapcsolat volt mindenfele nagy szarok nelkul, ha az exparodnak az a reakcioja, hogy inkabb eltunik, elkoltozik a gyerekekkel, telefont is lecsereli, hogy te ne talalhasd meg oket. mert meg ha csak a szokasos civodas, elhidegules, egymas megcsalasa lenne, akkor fujtok egymasra, vitaztok, miert fel oraval kesobb vitted vissza a gyerekeket stb.


mint ahogy irtak itt masok is neked korabban, ha egy apa latni akarja a gyerekeit, akkor mindent megtesz. es ugyanannyi joga van hozza, baromira nem szamitana, ha a feleseged nem akarna, hogy lasd oket, vagy annyira haragudna valamiert. nyilvan megvan az oka annak, hogy miert fajultak el idaig a dolgok, csak azt sosem szoktak leirni ilyen sztoriban, max. annyit, hogy mert a bosszuallo vagy nemnormalis furia


gondolom, nem egy agybeteg, bunko, not valasztottal parodul, aki a sajat gyerekeinek is rosszat akar, tehat nyomos oka lehet annak, hogy most igy kifordultak a dolgok

139. N-drew (válaszként erre: 136. - Massalhangzo)
2016. szept. 30. 21:52

A pali amúgy nem agresszív bunkó, csak azoknak mondja el a véleményét, akik olyan stílusban írnak, mint te. Mert ugye egy nicknév mögül könnyen osztod a nem létező eszed.


Te mindig ilyen felületes vagy? Mivel az anyuka ellen rendőrségi körözés van, és amúgy is azt mondta, hogy kihívja a rendőröket, ha megjelenek, hát hívtam őket én. Nem cukrászdába mentünk, amúgy sem szeretem az édességet.

Képzeld, az iskolánál voltunk.

Ahol a tanárok, igazgató, napközis tanár, és hadd ne soroljam, anyuka régi címét tudja, ahová szintén elmentem a kedves rendőrbácsival, és rendőrnénivel. Nahát, hogy mik vannak.

Voltunk az iskolában.


"ki hiszi el, hogy csak azert, mert be van adva a valoper, te nem lathatod a gyerekeidet? mi koze van ennek barmihez? "


Senki nem mondott ilyet. Az a helyzet, hogy a válást kimondó bíróság szabályozza majd a gyerekek láthatását is, amíg ez nem történik meg, addig nekünk kellene megegyeznünk. Amit viszont anyukával nem lehet, így nem láthatom a fiaimat.


"az uj kapcsolatod, hacsak nem kavartal regota vele a hazassagodban is, alig lehetett par hetes vagy honapos, amikor belerangattad a dolgokba, minek? ezzel akartad idegesiteni az exedet? mert par honapja ot sem lattad, a gyerekeket se, tehat mar elotte odavitted vagy beszeltel a norol. neki sem lehet ez egy kellemes helyzet, nem kell felhasznalnod harcokra "


Ezt te érted? Át szoktam olvasni azt a szennyet, amit kiírsz egy fórumra?

Nem kavartam senkivel a házasság alatt. Ha érdekel, annak a bizonyos leányzónak elég komoly gondjai voltak azért, mert el kellett mennie, és igen, nemrég tudtuk megbeszélni a dolgokat. Mondjuk ez speciel nem releváns a téma tekintetében (elmagyarázzam, mit jelent?)

Nem rángattam bele semmibe. Egyszerűen arról van szó, hogy szeret (tudom, ilyen stílussal ez neked ismeretlen), és szeretne segíteni. Mert érdekli, mi van velem, és jót akar nekem.

Az ex-feleségem 2015 júniusa óta van mással. Én az új párommal idén június végén vettem fel a kapcsolatot. Azt hiszem, mondhatom azt, hogy egy év hosszú idő, úgy, hogy vártam az ex-re, mert állandóan elhúzta a mézesmadzagot. Nem beszéltem az ex-nek senkiről, és semmiről. Az, hogy az ex-nek mi kellemes, és mi nem, magasról lesza.om, azok után, amit tett az elmúlt majdnem másfél évben, de ez a fórumban felvetett téma szempontjából nem nagyon fontos.


"persze amilyen gyoker vagy, nem kell csodalkozni, hogy ilyen szituba kerultel, csak senki nem hiszi el a nagy apai erzeseket es siramokat, mikor semmi akadalya nem lenne annak, hogy lasd a gyerekeidet. kiveve ha valami nagy szart csinaltal, amiert nem akarjak, hogy lasd oket, es birosagi hatarozatra varnak"


Ha lesz egy kis időd, akkor ülj le, veregesd meg a vállad, és gratulálj magadnak, mert te egy olyan ember vagy, aki soha nem hibázik. Elmondom neked még egyszer, lassabban: anyuka nem engedi, hogy lássam a gyerekeket, mert utál, mert haragszik, mert ott az új pasija, mert csipkebokor vessző. Mert úgy okozol fájdalmat valakinek, ha azt veszed el tőle, ami igazán fontos neki.

Elmondom azt is még egyszer, hogy semmilyen sza.ról nincs szó, senki nem vár bírósági határozatra, csak arra, hogy a bíróság kimondja a válást, és rendelkezzenek a láthatásról.

Amit igen, az új párommal fogok megtenni, hiszen, Ő a párom.


"csak ha te szereted a gyerekedet, akkor nem allsz ugy hozza, hogy hat elvitte a masik, elvitte, ennyi. ha nincs nagy szar a dolgok mogott, akkor ilyen esetben is az apa siman lathatja, joga van hozza, ugyanannyi, mint az anyanak. "


Basszus, de tényleg ilyen degenerált vagy, hogy nem fogod fel, nem a jogon múlik, hanem azon, hogy anyuka nem engedi...? Mondd, véletlenül téged nem V.I.D.-nek hívnak? :)


"itt is a pali tudja, hogy melyik iskolaba jarnak, nyilvan nem veletlen, hogy a tanarok sem aruljak el neki, hogy hol vannak (ha egyaltalan megkerdezte es nem kitalacio)"


Nem kellett megkérdeznem, mert mindenre megvan a megoldás, meg a megfelelő módszer. Tudom, hová járnak a fiaim, de mint írtam, a mai napon nem voltak iskolában. Akarod, hogy ha legközelebb megyek, csináljak felvételeket? Bár te akkor is kitalálsz valami orbitális baromságot.


Amúgy köszönöm, mert kellemesen feldobtad a napom. :)


De most már tényleg ne írj többet.

138. massalhangzo (válaszként erre: 135. - Dominika 0908)
2016. szept. 30. 21:18
egyebkent vegig a forumban latni, hogy a pali egy agressziv bunko meg ismeretlenekkel, irasban is, gondolhatod, eletben milyen mondjuk az exevel
137. massalhangzo (válaszként erre: 135. - Dominika 0908)
2016. szept. 30. 21:17

csak ha te szereted a gyerekedet, akkor nem allsz ugy hozza, hogy hat elvitte a masik, elvitte, ennyi. ha nincs nagy szar a dolgok mogott, akkor ilyen esetben is az apa siman lathatja, joga van hozza, ugyanannyi, mint az anyanak.


itt is a pali tudja, hogy melyik iskolaba jarnak, nyilvan nem veletlen, hogy a tanarok sem aruljak el neki, hogy hol vannak (ha egyaltalan megkerdezte es nem kitalacio)

136. massalhangzo (válaszként erre: 134. - N-drew)
2016. szept. 30. 21:15

es hova setaltal a rendorokkel, cukraszdaba? :D ugyan mar, ki hisze el, hogy tudod, melyik suliba jarnak a gyerekeid, de nem lathatod oket. miert, oda nem tudsz bemenni?


ki hiszi el, hogy csak azert, mert be van adva a valoper, te nem lathatod a gyerekeidet? mi koze van ennek barmihez?


nyilvan ha szerinted az exparod bosszuallo, van valami oka bosszukat allni


az uj kapcsolatod, hacsak nem kavartal regota vele a hazassagodban is, alig lehetett par hetes vagy honapos, amikor belerangattad a dolgokba, minek? ezzel akartad idegesiteni az exedet? mert par honapja ot sem lattad, a gyerekeket se, tehat mar elotte odavitted vagy beszeltel a norol. neki sem lehet ez egy kellemes helyzet, nem kell felhasznalnod harcokra


persze amilyen gyoker vagy, nem kell csodalkozni, hogy ilyen szituba kerultel, csak senki nem hiszi el a nagy apai erzeseket es siramokat, mikor semmi akadalya nem lenne annak, hogy lasd a gyerekeidet. kiveve ha valami nagy szart csinaltal, amiert nem akarjak, hogy lasd oket, es birosagi hatarozatra varnak

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook