Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan érhetném el, hogy láthassam a fiaim? fórum

Hogyan érhetném el, hogy láthassam a fiaim? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7
135. dominika 0908 (válaszként erre: 133. - Massalhangzo)
2016. szept. 30. 20:26
Én az apa védelmére kelnék, nem kell ahhoz bántalmazás, pia stb..., hogy bármelyik fél (lehet az anyuka,apuka) fogja magát és elráncigálja a gyerekeket lehet hogy egyszerűen talált magának mást nem gondolva bele abba és nem foglalkozva vele sem a gyerekekkel!!!!, hogy mi lesz a következménye! Lehet hogy egyszerűen elmúlt az a bizonyos...
134. N-drew (válaszként erre: 132. - Massalhangzo)
2016. szept. 30. 19:51

Köszönöm mindenkinek a hozzászólást.


Ezt viszont nem tudtam szó nélkül hagyni.

Éppen ma jártam abban a bizonyos városban, két rendőrrel az oldalamon.

Viszont.

Még nem váltunk el. Az anyuka amúgy pont egy olyan gyerekes, bosszúálló, előre nem gondolkodó típus, mint amilyen... mindegy.


A gyerekeimet nem tudom meglátogatni, mert nem tudom, hol laknak. Ma iskolában nem voltak, az iskolában a régi cím szerepel, de már folyamatban van. Az "új nőt" meg nem cipeltem sehová, nem hencegtem senkinek.

Viszont ha még egyszer ilyen stílusban írsz róla, elmegyek, és a ..... -en húzom ki a nyelved. Ez persze csak képlékeny, de nem szeretem azokat az embereket, akik ismeretlenül, egy fórumon okoskodnak.

Te akkor vagy egy spiné vagy, esetleg egy f...i, egy azonban biztos, otthon olyan szinten el vagy nyomva, és kuss a neved, hogy fórumokban kell kiélni magad. Mert gondolom ezt a stílust csak itt, a fórumon mered megengedni magadnak, mert a valós életben keresztül gázolnának rajtad.


A "spinének" amúgy annyi köze van a gyerekekhez (akikre amúgy kiskorukban nagyon sokszor vigyázott), hogy a jelenlegi párjának a gyerekei. Ja, hogy ilyen esetekben te menekülnél? Az más.


Mivel mindenki saját magából indul ki, rettentően sajnálom, hogy a te életedet a "nagy átba..ások, megcsalások, pia, verés, egyebek" jellemzik, nálunk szerencsére egyikről sem volt szó.


Viszont ha csak ocsmánykodni tudsz, akkor inkább ne is szólj hozzá a fórumhoz. Megtisztelsz vele.

133. massalhangzo (válaszként erre: 131. - Dominika 0908)
2016. szept. 30. 19:23

szerintem is igy van. en meg nem lattam olyan valast, ami siman zajlott zeneszoval, es nem csattant volna kis vagy nagy mertekben a gyerekeken, ne lett volna kis vagy nagy vita a lathatasrol. biztos van ilyen is, de en meg nem hallottam rola


viszont olyan esetekben, mint az itteni is, eltunes, rendorrel fenyegetes, egymas ocsarlasa stb. az apat es anyat minositi. az ilyenek soha nem voltak normalisak, rendesek, mindig nagy atbaszasok, megcsalasok, pia, veres, egyebek vannak a hatterben, aztan valaskor csodalkoznak, hogy miert tortennek ugy a dolgok, ahogy. biztos a no es a pali sem egy patyolat, messze nem, de ugye mindenki adja utolag az artatlant, akivel a masik hogy kiscseszik, pedig o csak imadott gyerekeit akarna

132. massalhangzo (válaszként erre: 124. - Fc05b4bfbb)
2016. szept. 30. 19:14

tudod, ilyen esetben, ha en lennek ilyen helyzetben, odamennek igenis, rendorokkel is, ha kell, hogy lathassam a gyerekeimet. mert ugyanolyan jogom van hozza, mint a masik szulonek.


ja, konnyebb nyoszorogni es hetente egy papirt vagy telefont megengedni hivatalok fele. na kabe igy hianyzik a gyerek vagy akarja valaki a gyereket latni. mert en nem birnam nelkuluk. egyszer mennek oda rendorrel, tobbet nem merne tiltani


nem kell semmit bizonyitania egy apanak ahhoz, hogy lathassa a gyerekeit. kiveve, ha valami nagy szart kovetett el, es ezert fenyegetozik az anya rendorrel, menekul el telefont kikapcsolva, cimet nem adva. nyilvan nem azert, mert siman csak szetvaltak


erdekes a tortenetben, hogy a gyerekeit nem tudja meglatogatni, de azt megis elerte, hogy az uj not odacipelje vagy hencegjen vele exfelesegnek. mi koze van egyaltalan egy uj, tok rovid ideje ismert spinenek az o gyerekelhelyezesi es lathatasi mizeriajahoz?

131. dominika 0908 (válaszként erre: 128. - Fc05b4bfbb)
2016. szept. 30. 18:15
Abban hogy az apának nincs joga a gyerekeihez, pedig ugyan annyi van mint az anyának mivel nem történt még meg az elhelyezés! Én értem amit te írsz valószínűleg rossz tapasztalataid vannak, én ismerek olyan családot ahol az apuka kő keményen küzdött hogy az övé lehessen a gyermek! Itt igazából minden tőle függ, hogy mit tesz meg és mit nem!
130. dominika 0908 (válaszként erre: 129. - Csikil4ny)
2016. szept. 30. 18:12
Értem, oksi! :)
129. csikil4ny (válaszként erre: 125. - Fc05b4bfbb)
2016. szept. 30. 17:46
Ez egy hasonló helyzetben levő apákat tömörítő titkos csoport, nem látok bele, hogy mit osztanak meg, csak kívülről látom a csoport leírását, azt be tudom ide másolni, sajnos ennél többet nem tudok tenni.
128. fc05b4bfbb (válaszként erre: 126. - Dominika 0908)
2016. szept. 30. 17:34
..de pontosan miben?
127. dominika 0908 (válaszként erre: 123. - Csikil4ny)
2016. szept. 30. 16:58
Én sem vagyok facén, utálom nagyon, de ha elküldöd szívesen elolvasom én is!
126. dominika 0908 (válaszként erre: 124. - Fc05b4bfbb)
2016. szept. 30. 16:57
Nem értek veled egyet nekem más a véleményem és tapasztalatom erről!
125. fc05b4bfbb (válaszként erre: 123. - Csikil4ny)
2016. szept. 30. 16:41
Bocs, de nem vagyok fent faszbukon, mivel tele a hócipőm tőle, de privátban elolvasom!
124. fc05b4bfbb (válaszként erre: 122. - Dominika 0908)
2016. szept. 30. 16:39

Azért egy dolgot meg kell érteni! Apa ilyenkor mit tehet??? Játsszon kung-fu pandát, és erőszakkal vigye el?? Ebben az esetben összes gyerekvédelmis lecsap rá, hogy erőszakos agresszív, akitől retteg a család, és el kell tiltani a gyerekektől, mivel bizonyított! Az más kérdés, hogy ilyen helyeken, 80-90%-ban olyan nők ülnek, akikkel tényleg megtörtént! Tehát az apának esélye sincs bármit bizonyítani.


Megint mondom: MEGINT MONDOM: MIT ÉR JOGGAL, HA CSAK ERŐSZAKKAL TUDJA ELHOZNI? ha pedig erőszakot alkalmaz azt rögtön jelenti, minden gyermekvédelmis. Tehát az apák esélytelenek, egy olyan eseteben, amikor az anya fejébe veszi azt, hogy gyerekekkel bosszulja meg, és megteszik, sajnos nem kevesen!

2016. szept. 30. 13:57

Talán itt többet tudtok meg:


[link]

122. dominika 0908 (válaszként erre: 120. - Sylar01)
2016. szept. 30. 11:55
Igen...pontosan ezt mondom én is hogy bármikor elhozhatja őket mert nincs még kimondva az elhejezés! Az anya nem tehette volna meg hogy ismeretlen helyre viszi a gyerekeket! Ugyan olyan joga van az apának is fiaihoz!
121. fc05b4bfbb (válaszként erre: 120. - Sylar01)
2016. szept. 30. 11:43
Akkor mindenki más tapasztalattal rendelkezik!.-)
120. Sylar01
2016. szept. 29. 17:21

Egy apának éppen olyan joga van látni a gyerekét, mint az anyának.

Ebben az esetben sz.tem nem kérheti az anya az adatai titkosítását, ha azért mert elvitte a gyerekeket, és kiadják a körözést, semmit se tehet.

Tapasztalat.

2016. szept. 29. 17:17

De igen elméletben! Gyakorlatban nincs!


Adatok titkos kezelését kérheted bárhol és bármikor, nem kérnek semmilyen indokot .. sőt előtte meg kell, hogy kérdezzék, hogy kéred-e a titkos kezelést!

118. csikil4ny (válaszként erre: 117. - Fc05b4bfbb)
2016. szept. 29. 17:09
Én speciel elképzelni csak fizikai erőszaknál tudom ezt az eshetőséget. Ne érts félre, csak elméleti síkon érdekel. Nem ismerem a magyarországi törvénykezést, de ez amit írtál elég furcsán hangzik. Az apának nincsenek ugyanolyan jogai, mint az anyának?
117. fc05b4bfbb (válaszként erre: 116. - Csikil4ny)
2016. szept. 29. 17:05
Mire gondolsz?
116. csikil4ny (válaszként erre: 115. - Fc05b4bfbb)
2016. szept. 29. 17:02
Gondolom ehhez elég kemény előzmények kellenek, nem?
115. fc05b4bfbb (válaszként erre: 99. - Csikil4ny)
2016. szept. 29. 17:01
Teljesen a felesleges a rendőrség! ha még meg találják, akkor is a volt feleség kérheti az adatai titkos kezelését, és akkor a rendőrség sem mondhatja meg a tartózkodási helyet!
114. fc05b4bfbb (válaszként erre: 98. - N-drew)
2016. szept. 29. 16:44
Jelenlegi állapotban a Családsegítők dolga, hogy ezt megoldják, mivel ezért kapják a fizetésüket, tehát ők elméletileg tudják a gyerek tartózkodási helyét. Ha nem megy, akkor inkább privátban mondom, hogy lehet megtalálni!:-)
113. fc05b4bfbb (válaszként erre: 91. - N-drew)
2016. szept. 29. 16:32

Ez így nem igaz, hogy senki sem tud semmit! Korábban három, különböző családdal foglakozó hatóság volt. ( ha jól tudom ezt is variálták 2015-ben )


Gyámhivatal: gyerek állandó lakhely szerinti hivatalhoz tartozik és az a dolga, hogy bírósági döntést betartassa.


Családvédők: nem rendelkeznek, hatósági jogosítvánnyal, csak terveket, javaslatokat dolgoznak ki, és családdal kell tartani a kapcsolatot.


Jegyzői gyámhivatal: rendelkezik minden jogkörrel, sőt még a bírói döntést is felülbírálhatják, tehát két tárgyalás között ők az illetékesek, hogy döntéseket hozzanak.


Bíróság: nem kell, hogy kimondja válást, még akkor is hozhat ideiglenes intézkedéseket, amelyet a gyámhivatalnak kötelezően be kell tartatnia.


..de legszomorúbb azt egészben, hogy hivatalok egymásra mutogatnak, és mindenki a bírói végzésre vár. Ameddig ez nincs meg az anyuka bármit megtehet, és nincs semmilyen felelősségre vonás. Valahol itt tartunk ... sajnos!

112. N-drew (válaszként erre: 110. - 937a2a883a)
2016. szept. 29. 10:32

Nem, nem írom azt, és nem keresek mentséget sem, egyszerűen arról van szó, hogy ismeretlenül mindenki könnyen osztja az észt.

Meglátszik, hogy ki az, aki tényleg érintett a témában, és ki az, aki ténylegesen segíteni is tud.

Ők azok, akik nem a fórumon mocskolódnak, hanem leírtak mindent privátban. Itt, ezúton is köszönöm nekik.


Nem fogok feltűrni egy várost, nem fogok önbíráskodni, nem teszek semmit. A rendőrségről jövök, innentől intézik ők.


Megpróbáltam máshogy, szebben, nem ment. Ennyi.

111. c73db520ef (válaszként erre: 107. - N-drew)
2016. szept. 29. 07:02
Akkor toroltesd a forumodat es viszlat.
110. 937a2a883a (válaszként erre: 108. - N-drew)
2016. szept. 29. 06:19

Nem, mert még ma...te mindenre kifogást gyártasz még mindig. Látni akarod a gyerekeid? Akkor ne azt olvassam minden válaszodban, hogy "majd holnap" vagy "de ez nem megy" és hasonlóak.


Aki ennyire szereti a gyerekeit, az a föld alól is előkeríti őket és minden követ megmozgat, soha nem adja fel. A tieid országon belül vannak, még a vàrost os tudod, mégsem akarsz odamenni.


Vagy holnap azt fogod írni (hogy kibújj a felelősség alól), hogy onnan meg elköltöztek?

109. reload (válaszként erre: 108. - N-drew)
2016. szept. 29. 06:13
Az jutott most eszembe, hogy szerintem egy magánnyomozó kb. 1 nap alatt pár 10e ft-ért kiderítené. Talán érdemesebb volna rászánni egyszer azt a pénzt, mint mindennap több órát hivatalokban tölteni nem?
108. N-drew (válaszként erre: 105. - Insecure)
2016. szept. 28. 21:19

De majd holnap elmegyek X városba, és becsengetek minden lakásba, hogy ott laknak-e.

Ugyan már.

107. N-drew (válaszként erre: 106. - Insecure)
2016. szept. 28. 21:19

Igen, csak sokra megyek vele, ha a címüket nem tudom, telefonon nem érem el őket, a hatóság - bármelyik - meg nem tesz semmit.


Nem tudom, miért lenne kényelmetlen, talán el kellene gondolkodnod azon, hogy miről szól a fórum...


A felesleges vita részemről itt lezárva.

106. insecure (válaszként erre: 104. - N-drew)
2016. szept. 28. 20:57
Ugyanannyi jogod van a gyerekedhez, mint az anyának. Most még. Csak túl kényelmetlen ezt meghallani és kezdeni vele vmit.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook