Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan érhetném el, hogy láthassam a fiaim? fórum

Hogyan érhetném el, hogy láthassam a fiaim? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7
15. c73db520ef (válaszként erre: 12. - Töprengő)
2016. szept. 23. 20:42
En em orulnek, ha a gyerekemhez latogatoba az apja egy idegen novel jonne. Az utobbinak semmi koze hozza.
2016. szept. 23. 20:41
Az a velemeny, hogy lehet, "az egyik gyerek nem az enyem", igen gyakran elhangzik; indokolatlanul.
13. N-drew (válaszként erre: 12. - Töprengő)
2016. szept. 23. 20:41

Az a baj, hogy kettőnk közül én vagyok kiszolgáltatott helyzetben.

Van egy "család barátja" jellegű ismeretség 6-7 évvel ezelőttről. Nemrég kiderült, hogy a leányzóval egy kicsit több van köztünk barátságnál. Igaz, ez megint egy hosszú, és bonyolult történet.

"Feleségemet" ezért aztán ez is zavarja, mert ugye így van oka haragudni Rá.

Nem tudom a mostani költözés okát. Mondjuk az tény, hogy a srác szüleivel éltek, állítólag 40 m2-en hatan.

Találgatni meg nem szeretnék, csak tényleg annyit szeretnék "megkapni", amennyi "jár".

2016. szept. 23. 20:38

Emberi mód, jó ötlet. De sajna mégse látod őket.

Neki miért szabad pasizni?

Mi az hogy " más " nővel ne menj oda?

Mi az oka állandóan költöznek?

Nincsenek a gyerekek megfélemlítve?

2-es válasz is jó.

11. N-drew (válaszként erre: 9. - C73db520ef)
2016. szept. 23. 20:31

Ja, szerinte elrontottam az életét, és 10 évig szenvedett mellettem. Aztán mégis akkor hagyott el, mikor a legnagyobb szükségem lett volna rá.


Van helyettem más. Nem kellek. Ennyi.

10. N-drew (válaszként erre: 7. - 9a095cf031)
2016. szept. 23. 20:31

Mikor felhívtam "feleségem", közölte, hogy feljelent zaklatásért.

Meg hogy majd kér távoltartást, vagy mi ennek a neve.

Jó tudom, csak szavak, de akkor is.


A gyámügy nem segített érdemben.

A bíróság meg majd váláskor dönt a láthatásról.


De tudod mit? Igazad van, elmegyek a helyi gyámügyre, meg a bíróságra.

2016. szept. 23. 20:30

Tettel valami rossz fat a tuzre?

Mert egy no csak ugy nem fordul ki ennyire onmagabol!

8. N-drew (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2016. szept. 23. 20:29

Konkrétan mire gondolsz?

Tudakozó? Mert hasztalan.

7. 9a095cf031 (válaszként erre: 3. - N-drew)
2016. szept. 23. 20:29

De hogy-hogy nem fogsz utánuk nyomozgatni? Ha ne teszed, akkor törődj bele, hogy nem látod őket és kész. Én simán nyomozgatnék, ha ezen múlna, hogy láthatom-e a gyerekeimet, többet is tennék.


Egyébként valami itt nagyon nem stimmel. Menj a rendőségre, gyámügyre, bíróságra, jelents fel láthatás akadályozásáért. Nem értem, mit akarsz emberi módon megoldani, ha a másik ebben láthatóan nem partner.

2016. szept. 23. 20:28

Oda fordultam. Ők küldtek tovább a bíróságra.


Az, hogy kivel megyek, nem releváns, nem ez a lényegi rész.


A gyerektartást (de ronda szó) nem állapították meg, ex-feleségemnek meg akárhányszor felhozom, azt mondja, "engem nem kell eltartani", és hiába mondom, hogy ez igazából miről szólna. Aztán pedig én vagyok a szemét, mikor olyan a hangulata.

5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - N-drew)
2016. szept. 23. 20:28
A telefonszám alapján meg lehet tudni a címet is,
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - N-drew)
2016. szept. 23. 20:26

A gyámhatósághoz kell fordulni láthatásért.


Miért mennél mással, ha úgyis olyan ritkán látod őket?


Fizetsz a gyerekek részére x összeget?

3. N-drew (válaszként erre: 2. - 9a095cf031)
2016. szept. 23. 20:26

Igen. Igazad van.

És valamit kihagytam: nem tudom, hol laknak.

Az utolsó címükön már nem, mást meg nem tudok. Nyomozgatni nem fogok utánuk, viszont bízom abban, hogy emberi módon meg lehet ezt oldani.

Csak már nagyon tanácstalan vagyok. :(

2. 9a095cf031 (válaszként erre: 1. - N-drew)
2016. szept. 23. 20:23

Szedd már össze magad? Mi az, hogy rád hívják a rendőrséget? A feleségednek talán van valami irata arról, hogy nem mehetsz a gyerekek közelébe, hogy övé a kizárólagos felügyelet?


Ha nem, akkor tessék menni és küzdeni, nem hagyni magad, mint most. Hívjanak nyugodtan rendőrt, te felmutatod az igazolványod, a gyerek apja vagy, ha nincs végzés, hogy nem láthatod, a rendőr semmit nem fog csinálni. Esetleg anyukát te tudod feljelenteni láthatás akadályozásáért.

2016. szept. 23. 20:15

Hosszú, és bonyolult...

Feleségemmel van 2 gyerekünk, bár a legújabb sztori az, hogy egyiknek (?) nem én vagyok az apja.

A kapcsolatunk 2015 júniusában megromlott, azóta váltogatta a kapcsolatait, volt velem is, meg másik férfivel, a mostanival már kb egy éve együtt van.

A távolság elég nagy köztünk, az ország különböző pontjain élünk. A Fiaimmal telefonon nagyon ritkán tudok beszélni. Vagy nem érnek rá, vagy rossz a telefon, mindig kikapcsol, vagy egyszerűen indok sincs, egyszerűen nem veszi fel senki.

Utoljára júliusban láttam a Fiaimat, azóta be lettem fenyítve, hogyha megjelenek, akkor rámhívják a rendőrséget, szóval eszembe se jusson menni.

Beszéltem a gyámhatósággal, aki ahhoz a bírósághoz küldött, akiknél folyamatban van a válóper, ők nem tudtak segíteni. A "feleségem" szerint pedig pont az a gyámügyes az illetékes, aki engem a bíróságra irányított.

Megismerkedtem valakivel, amit "feleségem" szintén nehezményez, konkrétan kijelentette, hogy ha nem egyedül vagyok, vagy megyek egy esetleges látogatásra, akkor meg se fogja engedni.

Jelenlegi párjánál úgy helyzeték el a gyerekeket, hogy megfenyegettek, hogy ha nem járulok hozzá, akkor soha többet nem láthatom Őket.


Tudom, hogy ez így kicsit zavaros, de segítsen valaki.

Ha esetleg valamit nem írtam le érthetően, jelezzétek, aztán nekifutok újra.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook