Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan érezzem magam teljes értékű nőnek kis mellekkel? fórum

Hogyan érezzem magam teljes értékű nőnek kis mellekkel? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
19. M0ncsa (válaszként erre: 12. - Lauesz)
2014. febr. 8. 15:11

Natessek. Errol beszelek.

Cseresznyevirag, a baj nem a melled meretevel van, hanem a fejedben. Ott keresd a "hibat" :)

18. 419d3a90bd (válaszként erre: 1. - Cseresznyevirág16)
2014. febr. 8. 14:41

A kis mellűek táborát erősítem,és imádom,hogy kicsi:-)

Voltam már C és D kosaras szoptatási időszakban és nagyon-nagyon utáltam,én meg azzal nem tudtam azonosulni.

2014. febr. 8. 14:36

egy "eszetlen popócici"! se több, mint egy kedves "mellecske" az értelmes emberkének!

megfigyelhető, a nagy, nagyobb v. akár hatalmas "dudák" gazdái (általában!)többet képzelnek!

2014. febr. 8. 14:11
Én sem hordok vastag szivacsosat, mert nem akarom sem magamat becsapni, sem mást...teljesen felesleges.
15. SDitti (válaszként erre: 12. - Lauesz)
2014. febr. 8. 14:08
:)
2014. febr. 8. 14:08

Neem, már elmúlt a tinikorszak, mint írtam :) Magas vagyok, szeretem magamat, csak ez olyan, ami még elbizonytalanít...

Bár ismerek jó pár felszínes embert, akik tényleg ezért szólják meg a nőket, nem adok a véleményükre, de gyenge pillanataimban ez is eszembe jut :))

Szerintem azért is érzem ezt, mert a mai lányokat nézve kicsit kilógok a sorból..Minden lány már 14 évesen úgy néz ki mint ha 25 lenne, sok husi csaj stb...túlagyalom ezt :)

13. SDitti (válaszként erre: 11. - Cseresznyevirág16)
2014. febr. 8. 14:08

Kérdésedre válaszolva, volt amikor zavart! Vettem push-up-os melltartót (vastagabb szivacsosat), idegenné vált a testem tőle, sőt a buszon beszólt egy pasi (azt hitte, hogy nagy mérettel áldott meg az ég).


Először beletörődtem, később elfogadtam. Kapok bókokat így is. A melltartóim többsége most vékony szivacsos (éppen csak az), ezeket azért szeretem, mert nem látszik, ha megborzongok. Van vékony, csipkés is, azokban sem érzem magam rosszul.


Ma már jobban értékelem, hogy nem fáj a hátam (nővérem mindig erre panaszkodik), nem lóg a mellem. Néha a kevesebb több.

12. Lauesz (válaszként erre: 1. - Cseresznyevirág16)
2014. febr. 8. 14:06
Szia.Sziasztok! Már bocs, hogy férfiként bele vaú , de teljesen el vagy tévedve...:) Ugyan olyan vonzó lehet egy kis mellű hölgy mint egy nagy mellű. Természetesen van aki ezt szereti, van aki azt szereti.A nők is mást és mást szeretnek a férfiakban. De szerintem egyáltalán nincs gond a kis mellekkel.Szerintem sokkal szexisebb egy kis mellű nő mint egy nagy "tőgyű".......
2014. febr. 8. 14:03

Köszönöm a válaszokat, kedvesek vagytok! :)

Plasztikáztatni nem szeretnék egyáltalán, mert a formája szép nincs ezzel problémám csak valahogy a mérete zavar, hogy kislányosabb stb.

A testemmel egyébként sincs gondom, rendszeresen sportolok, vékony testalkatom van, csak még ezzel nem sikerült kibékülnöm, igazából más szemléletmódért kérdeztem ezt, hogy ebben segítsetek! :))

Én sokszor kevesebbnek érzem magam miatta sajnos..

10. SDitti (válaszként erre: 1. - Cseresznyevirág16)
2014. febr. 8. 14:01

Ha a neved mögötti szám az életkorodat takarja, akkor még sokat változhat.


Nekem mindig kicsi volt. Tiniként nagyon sovány voltam, ahogy "korosodtam", jöttek a kilók és a mellem is nagyobb lett valamennyivel. Átlagos a testsúlyom és a mellem talán egy üti az átlagos méret alsó határát lett.


Öltözködéssel sok minden befolyásolható. Nem a melltől (sőt nem is csak a külsőségektől) nő a nő. Mindenkin van olyan, ami szép. Emeld ki! (Ha alacsony vagy, akkor egy-egy apró trükkel egészen más alkatot varázsolhatsz - mert kisebbek az átmenetek a széles-keskeny, kicsi-nagy között.)

9. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Cseresznyevirág16)
2014. febr. 8. 14:00

én, mint hetero nő, sokkal szexibbnek látom a kismellű nőket :) biztosan azért, mert már boldog-boldogtalan megnagyobbíttatja a melleit, és már teljesen egyencicijűvé válnak a nők, amiben idővel már semmi érdekes, izgató nincs :) szerintem a férfiaknak sem tetszenek jobban a nagyobb mellűek, csak feltűnőbb, többet nézik (nem a nőt, a mellet!, azért lényeges különbség!). olyan ez, minthogy a miniszoknyában tipegők lábait, fenekét is többen nézik, mint a hosszabb szoknyában, vagy nadrágban mászkálókat, de a lényegnél ugye nem ez számít :)

és egy férfi sem a nő mellébe lesz szerelmes, mint ahogy te sem egy bicepszet szeretsz meg, hanem az egész férfit, gondolom :)

2014. febr. 8. 13:57
Nem a mell mérete a lényeg,hanem a kisugárzás.Sosem érdekelt,hogy pattanás méretű.Ilyen és kész!Attól,hogy rinyálok rajta,nem nő meg.
2014. febr. 8. 13:57

jesszus!


a kicsi melled miatt nem érzed magad teljes értékű nőnek?! ne csináld! :(


szerintem a pasik nem csinálnak ebből ügyet, és nem a melled mérete határozza meg, hogy mennyire vagy nő! ha nem tetszenél egy pasinak úgy, ahogy vagy, ha nem tetszene a melled, akkor nem jönnétek össze.

2014. febr. 8. 13:53
Nekem nagy van, hidd el iszonyatos hátrány. Fáj a hátam, görbülök. Az, hogy megnézik, kifejezetten zavar. Szivesen cserélnék veled.
5. Ekka
2014. febr. 8. 13:51

Ha valaki a mellméretben méri a nőiességet, az nem túl szerencsés.

Másrészt pedig nem az a lényeg, hogy az ember tetszetős legyen, hanem az, hogy szerethető.

Ne 2 lábon járó mell akarj lenni, legyél vonzó magad miatt, tetőtől talpig!

És a férfiaknak nem a nagy mell a legfontosabb, megnézik, én is megnézem, és akkor mi van?!

Ez a te komplexusod, ne vetítsd át a férfiakra, ez a te hozzáállásodat a mellekhez!;-)

2014. febr. 8. 13:47
Nekem sosem volt nagy ,aztán a 3 szoptatás után még kisebbek lettek.A formája viszonylag jó.a Férjem szereti őket,mert nagyon érzékenyek.Amúgy az van,változtatni nem tudok rajta,így nem foglalkozom vele.A testemet karban tartom,torna,stb.A fenekem kárpótol valamennyire,az kifejezetten jó,pedig én sem vagyok éppen tini.Jó melltartó sokat számít.Azt kell kiemelni ami szép az emberen.Ha nagyon szenvedsz tőle,akkor plasztikáztathatod.Már ha telik rá!
3. M0ncsa (válaszként erre: 1. - Cseresznyevirág16)
2014. febr. 8. 13:46

Szia!


Soha eletemben nem jutott eszembe, hogy barmi hatranyom szarmazna a kis melleim miatt. Egyes ferfiaknak jobban tetszik a nagy mell, masok a szep derekra, szeles csipore, kerek fenekre "izgulnak". Terhesseg es szoptatas alatt kifejezetten utaltam a megnovekedett mellmeretet, kenyelmetlen, huz lefele, csak a baj van vele.


Valaszodra a kerdes: nincs problemam vele, amit kezelni kellene, vagy elfogadni :) Sracoknak meg hidd el, hogy jo vagy nekik ugy, ahogy vagy, mert ez az igazsag.

2. forrest2010 (válaszként erre: 1. - Cseresznyevirág16)
2014. febr. 8. 13:41
Azért 1-2 gyerkőc után ez kicsit szokott nőni is . Persze megnézik a pasik a hatalmas dudákat , amik cefetül kényelmetlenek is lehetnek !
2014. febr. 8. 13:35

Kíváncsi vagyok, hogy akik hasonló cipőben járnak, hogyan fogadják el magukat és hogyan érzik igazi nőnek magukat? Titeket nem veszélyez, mikor látjátok, hogy a pasiknak jobban tetszik a nagyobb mellű nő?

Sok barátom volt már, akik bizonygatták, hogy így is tetszem nekik, de nem tudom elhinni...nekem ez nem fér össze a nőiességgel...ez mindig is gondot okozott nekem..

mit tanácsoltok?

Egyébként nem egy tinilány vagyok, aki nyafogni jött ide csak érdekelne ki hogyan kezeli ezt a dolgot...

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook