Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan érezzem magam teljes értékű nőnek kis mellekkel? fórum

Hogyan érezzem magam teljes értékű nőnek kis mellekkel? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
79. cicakaktusz (válaszként erre: 1. - Cseresznyevirág16)
2014. febr. 10. 08:52
Amíg XX kromoszómáim vannak, addig nő vagyok, függetlenül a melleim méretétől, amik hál'istennek kicsikék! Nincsnek útban, ha valakivel beszélgetk, a szemembe néz, és ha valakinek nem tetszik, hát szabassa át. A sajátját!!!
2014. febr. 9. 13:40

Köszi a további válaszokat, erre voltam kíváncsi, most már azért másként látom a helyzetet! :)

Műtéten egyébként egy percig nem gondolkodtam, mert nem szeretem a mű dolgokat és nem érné meg az eü kockázat sem.

2014. febr. 9. 13:00
Nekem tetszenek a kis formás mellek! Ha a nő alakja "egyben van", akkor ugyanolyan gyönyörű és nőies tud lenni kis mellekkel, mint más nők a nagyobbakkal!
76. vvlét
2014. febr. 9. 12:32
Nem megoldás a műtét. Azt emeld ki, ami az előnyös rajtad. Pl. A szemed, szép a szád, ízléses öltözködés.
75. pzm3 (válaszként erre: 1. - Cseresznyevirág16)
2014. febr. 9. 12:31
Engem soha nem zavart hogy kis mellem van. Sőt két gyerek után is szépen a helyükön maradtak,ami nagy mellnél nem hiszem,hogy így lenne.
74. 569a7df0cf (válaszként erre: 65. - 9892d65728)
2014. febr. 9. 11:46
Pillants az adatlapomra, a profilkepem pont neked ( es a hozzad hasonlo 1 bites pasiknak szol)!
73. szomorkodó (válaszként erre: 71. - 9892d65728)
2014. febr. 9. 11:40
Le lettem egyszer ezért hurrogva, mert a ragasztott hajas fórumban elleneztem ezt a beavatkozást, pontosan az említett aktust példaként felhozva. Mi van, ha elszabadul a pokol, és a pasi az implantátumba/pótlásba kapaszkodik, és a kezében marad ez-az. Netán eldurran, és akkor térdig jártok a ragacsos hajban, ebben-abban:)
2014. febr. 9. 11:36

Nem vagyok fiatalabb nálad. Nem számít, milyen öreg vagy, milyen fiatal vagy. Csak az számít, amit érzünk. Nem érdekel, hogy gazdag, szegény, hogy százéves vagy, vagy húsz. Ha az ember szeret valakit, akkor ezek a dolgok nem számíthatnak.


Danielle Steel


Természetesen a fentiekbe simán beilleszthető/helyettesíthető a gond tárgya!

2014. febr. 9. 10:56

szilikonos mell,fenék, ajak...


vessetek a mókusok elé, de nem tudom elképzelni milyen lehet egy igazi, kicsit elszabadult szex, ha közben rám szól a nyuszifül, hogy jaja, ne maszírozd a mellem, vagy a seggem, és ne csókolj oly'vadul...(horribile dictu: ne harapj, mert drága volt...)


emelje fel a kezét, aki másként látja.

2014. febr. 9. 10:26

Érdekes,hogy É.Amerikában már "kiment a divatból" a szilikonos mell.Egyre több nő marad a természetesnél,akkor is,ha szinte teljesen lapos.

Szerintem ez a szilikonozás/mell,fenék,száj/nagyon egy kaptafára "készíti" az embereket,nekem nem jön be.Persze lehetnek nyomós okai a műtétnek,pl mell eltávolítása,vagy ha nagyon erős az esztétikai hiba./Nem egyforma méretűek a mellek/

69. 9892d65728 (válaszként erre: 68. - A0c1361e44)
2014. febr. 9. 10:15
Ámen!
68. a0c1361e44 (válaszként erre: 66. - 388b941089)
2014. febr. 9. 09:46

Pontosan, de ezt azért megtanuljuk elég hamar, nem?

20 felett azért már teljesen más problémáink vannak nem a kis mell, nem túl formás fenék, vaskosabb derék, mert eddigre megtanulunk velük élni, és megtapasztaljuk, hogy a férfiaknak, akik minket akarnak nem számít, hogy mekkora, milyen formájú, hány centi. Az alkatunkhoz öltözünk és igen, kellünk a pasiknak és csak a nagyon primitívnek jut eszébe, hogy ilyeneket szóljon be, az ilyennel meg ki áll szóba?

A férfiak az összhatást nézik, persze látják, tudják, hogy valami különösen szép rajtunk és az a kedvencük, de nem fogják az orrunk alá dörgölni a hátrányainkat.


Az ilyenekkel csak a tinik foglalkoznak, illetve azok, akik megragadtak agyilag azon a szinten.

2014. febr. 9. 07:54
....elegedetten mosolyogsz magabiztosan,azzal lehet oket a legjobban hergelni.
66. 388b941089 (válaszként erre: 59. - A0c1361e44)
2014. febr. 9. 07:53

nem ertem az ingerultsegedet.. furan kozelited meg a dolgot...neki ez a problemaja amit megosztott itt es ami nem fog egyik pillrol elmulni csak azert mert mi leirtuk h a nagy mell nem jo. sebek vannak benne amiknek a feldolgozasahoz kert tanacsot,segitseget.


arrol nem is beszelve h a nok folyamatosan rivalizalnak egymassal es ez nem csak tinikorban jellemzo,hanem egesz eletunkben. nagyon gonoszak tudnak lenni egymassal. furjak,kibeszelik az bert,ha szebb,okosabb,ratermettebb vagy,ha van csaladod,ha fiatalabb,ha sikeresebb vagy.okotindig lehet talalni. viszont meg kell tanulni ezt kezelni. ha nem bujsz el hanem a szemukbe elegedett mosolyogsz

65. 9892d65728 (válaszként erre: 64. - 569a7df0cf)
2014. febr. 9. 07:03

A kulturált hozzászóló ékezetes billentyűt használ.


Felháborító így alázni a többeket.

Kifogás nincs!

64. 569a7df0cf (válaszként erre: 63. - Cseresznyevirág16)
2014. febr. 8. 22:09

Bocs, hogy megszakitom ezt az epuletes vitat, de a kulturaltan szó rövid u. Ketszer is.


A temahoz pedig: mik a teljes ertekû nô ismèrvei? Mar a nagy melleken kivul...

2014. febr. 8. 22:02

Ismét egy ingerült válasz, köszönjük.

A korom szerintem lényegtelen, ez egy fórum oldal, feltettem egy kérdést, amire kaptam is válaszokat, köszi mindenkinek :)

A negyvenes nő azért nem semmi,azért mert valaki megtud fogalmazni pár mondatot kultúráltan...:D

62. féknyom (válaszként erre: 61. - F4e58693bd)
2014. febr. 8. 22:01
Vagy esetleg nem a mellmérettől függ.
2014. febr. 8. 21:54

Na én aztán önbizalomból nullán állok, és bár én sem vagyok nagy mellű (80B-s vagyok) de a mellméretem annyira azért nem zavar, és nem ezen múlik a nőiesség. Persze szép a nagy, néha elgondolkodom mikor 16 éves lányoknak nagyobb mellük van mint nekem, hogy hát igen elég érdekes helyzet, de szerintem több a kismellű nő mint a nagymellű. Az én megfigyeléseim alapján legalábbis. És nekik is van pasijuk.


Mondjuk nekem nincs, de én kivétel vagyok ezek szerint :D

60. M0ncsa (válaszként erre: 59. - A0c1361e44)
2014. febr. 8. 21:46
Kivetelesen egyetertek Irisszel... :)
59. a0c1361e44 (válaszként erre: 53. - 388b941089)
2014. febr. 8. 21:38

Nem mondja meg hány éves, és biztos azért, mert egy tini. A problémái miatt mindenképp, a stílusa viszont egy jó negyvenes nőé, akinek már nem kell, hogy gondot okozzon a mellméret.


Támogatta mindenki, de ő csak tovább fújja, de hát neki mit szóltak be....

Most mit kellene tenni? Együtt sírni a kis mellek miatt? Hogy lehet támogatni valakit, aki nem kíváncsi rá, csak arra, hogy más is azt mondja, amit ő.


De miért mondanánk? Nem vagyunk már 12 évesek, hogy zavarjon Andi nagyobb melle:)

Mert kb. ebben a korban zavarja a nőket a másság, később már nem igen, hacsak nem ragad meg valaki egy bizonyos szellemi szinten.



Leírtuk sokan, hogy a nagy mell nem igazán szép, kényelmetlen, stb. Mit lehet még tovább ragozni.

A nagy mellnek tényleg csak annyi előnye van, amit a viccben írt Csak erre jártam:)))) Klassz volt!

58. Cippora (válaszként erre: 1. - Cseresznyevirág16)
2014. febr. 8. 21:09
Nem feszélyez,mert a nagy mellben 98 %-ban csak a szilikon szép,a többi természetes vagy lóg vagy túl nagy a mellbimbó vagy olyan ami számomra se nem szép,se nem esztétikus.Mondom,kivétel a szilikon,mert az nekem tetszik.Már ami szépen van megcsinálva.Az én mellem sem nagy,volt idő mikor kissé zavart,akkor elgondolkodtam a mellplasztikán,de mikor megszültem,az első pár hétben hatalmas lett,és engem iszonyatosan zavart,nagyon kényelmetlen volt.Most örülök,hogy 1 gyerek után 75B,nem nagy,de szép,kerek,és feszes.És ez a lényeg,nem az hogy kicsi vagy nagy!
2014. febr. 8. 21:08
Ez aranyos volt, köszi :))) :D
56. 9892d65728 (válaszként erre: 1. - Cseresznyevirág16)
2014. febr. 8. 21:02

......"bizonygatták, hogy így is tetszem nekik, de nem tudom elhinni...nekem ez nem fér össze a nőiességgel.."...


Nos itt van az eb elhantolva...

Beveszitek, hogy a pasik a nagymellű nőket komálják...ez csak süket duma...egy Nő nem csak mellekből áll(van)

a mellméretnek semmi köze a nőiességhez...az, és olyan vagy, aminek összeraktak gyárilag.


Mert ha egy pasi elhúzza a száját bármilyen is legyen az a méret, az az ő izlése, kit érdekel...de hogy sajátmagaddal nem vagy kibékülve, az komoly hiba..nem a mellméreted, a nézőpontod(önértékelésed) a hibás..nem érzed valamiért, hogy tényleg szeret a pasi a melleiddel együtt..(vagy csak duma volt)


Így nem lehet élni, tessék becsülni magad, és légy büszke, hogy jó Nő vagy!


Pasi vagyok, ennek megfelelő viccet vezetnék elő..


-a kismellű nőnek az a nagy előnye, hogy tárgyalás közben folyamatosan a szemébe lehet nézni...

- a nagymellű nőnek meg az az előnye, hogy moziból kifelé jövet még találni pár szem pattogatott kukoricát a dekoltázsban..


mondtam, hogy pasi vagyok...

2014. febr. 8. 20:55

Köszönöm!

Én sem értem mi a gondja, nem is érdekel, felvázoltam a helyzetemet, megkérdeztem ki hogy látja ezt és kész. A beszólások pedig csak megmaradtak bennem, mert a bunkók megteszik akkor is ha áldozat típus vagy és akkor is ha nem.

Nem dőlt össze a világ csak kíváncsi voltam véleményekre :)

2014. febr. 8. 20:51
Kismellekkel is teljes értékünek érezheted magad,csak megkell találni hozzá a megfelelő partnert!
53. 388b941089 (válaszként erre: 49. - A0c1361e44)
2014. febr. 8. 20:51
en sem ertem Irisz h most mi van,sztem te sem orulnel ha ilyen hozzaszolasokat kapnal. en megertem,mert biztos sz.rul erzi magat emiatt, es sztem nem nyafog csak tajekozodik. ne tegyunk ra megegy lapattal neki. tamogatni kell es megertetni vele h nem a mellek merete teszi az embert azza aki
52. timycat (válaszként erre: 46. - A0c1361e44)
2014. febr. 8. 20:46
Mindenkinek a maga problémája a legnagyobb, neki most épp ez az. Ennyi.
2014. febr. 8. 20:44
Nagyon intelligens válasz, elég szánalmas módon "támadtál". Na menj add ki máshol a feszültséget! :)
2014. febr. 8. 20:43
ez inkabb szomoru sztem. hogy par bunko beszolas miatt ennyire lelkizel. az onbizalmad nem lehet tul nagy kulonben be sem mernenek szolni ha azt latnak rajtad h keresztbe lenyeled oket ha barmit is beugatnak.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook