Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Katéteres abláció után élhetek teljesértékű életet? fórum

Katéteres abláció után élhetek teljesértékű életet? (tudásbázis kérdés)


jan. 24. 09:17
Sziasztok! Nekem két katéteres ablációm volt 2023-ban. Első tervezett volt a Városmajorban - pitvarfibrilláció miatt, a második flutter miatt a Budai Irgalmasoknál. Ha Valakit érdekel,mi hogy történik, szívesen segítek.
7. betti0012 (válaszként erre: 3. - Detti2)
2023. okt. 2. 22:59
Szia! Èrdeklődnèk, hogy vagy azóta? Èn jövőhéten kedden megyek ablációra, nagyon izgulok.
2019. máj. 28. 13:58
WPW syndrómám volt.
5. 0adc8842b1 (válaszként erre: 4. - OroszSzandi)
2019. máj. 28. 09:16
Nekem is volt oblációs műtét. Valamit égettek a szívben. A doki adott teljes leírást a műtétről, mi várható. Abban benne van az is, hogy nem biztos a teljes ritmuszavar megszűnése. Gondolom ez a szívtől is függ. Ne izgulj, nem fáj semmi. Írtam privátban is!
4. OroszSzandi (válaszként erre: 3. - Detti2)
2019. máj. 27. 22:57

Szia!

Koszonom!

Neked milyen ritmuszavarod volt?

Nagyon jo hir! Azt hiszem, ennyi meg belefer!

Nekem az ekg nem mutat semmit alap helyzetben...

3. Detti2 (válaszként erre: 1. - OroszSzandi)
2019. máj. 27. 22:51
Szia! Engem kb. 10 évvel ezelőtt műtöttek. A műtét eredménye nem lett 100%-os, (csak 99%). Már a műtét utáni első EKG-n is ugyanúgy látszott, hogy ott van a betegségem. DE! Óriási életminőségbeli változást hozott. Már csak 5, maximum 10 másodpercre pörög fel a szivem. Ez semmi. Én gyógyultnak érzem magam. Örülök, hogy belevágtam. Sportolok, nem korlátoz semmiben.
2019. máj. 27. 22:36

Bocsanat a hibakert... csak gyorsan akartam valaszt kapni. :D

*embertol

*elszomorit

2019. máj. 27. 22:34

Sziasztok!

Nemsokara megyek ablaciora.

Sok emvertol hallom, hogy par honap-ev mulva ugyanugy elojon a ritmuszavara... nagyon elszomkrit, mert en arra keszultem, hogy utana teljes eletet elhetek vegre, sportolhatok, stb...

23 eves vagyok, nehez elfogadni, hogy sosem lesz mar jo a szivem. :(

Akinek volt mar ilyen beavatkozas, mik a tapasztalatok? Tenyleg elojon a zavar nem sokkal a kateterezes utan? Vagy remenykedhetek azert?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook