Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan érezzem magam teljes értékű nőnek kis mellekkel? fórum

Hogyan érezzem magam teljes értékű nőnek kis mellekkel? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
49. a0c1361e44 (válaszként erre: 48. - Cseresznyevirág16)
2014. febr. 8. 20:39

Hát tudod, vacak lehet neked. Igen, nem vagy nő a kis melleiddel. Igaza volt a pasiknak, bár nem csak azok miatt nem vagy nő, hanem azért sem, mert ilyenek miatt nyafogsz.

További jó nyávogást. Szerintem ki lett merítve a téma.:)

2014. febr. 8. 20:36
Azt írok ki, amit szeretnék, ha nekem most ez a gondom, akkor ezt! Ha felmegy a vérnyomásod akkor szépen hagyd el az oldalt, a sok hasonló kérdés miatt nem tudom, hogy bírod még itt. :)
47. a0c1361e44 (válaszként erre: 45. - Cseresznyevirág16)
2014. febr. 8. 20:31
Képes voltál ezért új regisztrációt összehozni? Kár volt!
46. a0c1361e44 (válaszként erre: 45. - Cseresznyevirág16)
2014. febr. 8. 20:31

Hát ha vannak, akkor tartsd meg magadnak és ne akard belebeszélni másokba, hogy a pasik csak ezt nézik, a pasik beszólógatnak, stb.

Őrlődj magadba, a te problémád old meg. Főleg, ha nem tini vagy.

Írj naplót róla vagy mit tudom én. Az ilyentől az ember vérnyomás felmegy. Felnőtt ember és az a legnagyobb gondja, hogy mit szólnak a pasik a melléhez. De jó neked! Más meg alig tud megélni...

2014. febr. 8. 20:27
Kék irisz! Írtam már korábban, hogy már nem abban a korban vagyok, ettől függetlenül még lehetnek ilyen gondolataim és esetleges frusztrációim még ha ez gyermetegnek is tűnik..
44. timycat (válaszként erre: 39. - Cseresznyevirág16)
2014. febr. 8. 20:22

Akkor meg ne rágd magad rajta.


Az én emberemnek pl előttem nem volt nagy mellű nője, azt mondta különösebben sosem vonzotta. Nem ez miatt akadtunk össze és tényleg én is éreztem/észrevettem, hogy ő nem a mellekre izgul, különösebben nem érdekelte hogy van mit fogni, egyszerűen elfogadta a helyzetet.


Hidd el az is bántó mikor észreveszed, hogy a melleidhez beszélnek és téged észre sem vesznek, vagy mikor fanyalogva megjegyzi valaki hogy biztos lufi.

43. M0ncsa (válaszként erre: 41. - A0c1361e44)
2014. febr. 8. 20:21
Valoszinuleg suli, meghozza altalanos... gimiben mar nem volt tema.
42. a0c1361e44 (válaszként erre: 40. - M0ncsa)
2014. febr. 8. 20:20

Pontosan:)

Ezt csak egy tini gondolja, hogy így van...

41. a0c1361e44 (válaszként erre: 39. - Cseresznyevirág16)
2014. febr. 8. 20:20

Nem számít hány éves vagy?

Dehogy nem!

Szerintem 14-05, mert ekkor zavarja ilyen szinten a lányokat és ebben a korban szoktak nekik "beszólogatni" a pasik. Legalább is úgy gondolják, hogy beszóltak nekik:)

Soha nem találkoztam olyan pasival, aki azt mondta volna, hogy kicsi a mellem vagy bármi olyat, ami bántó lett volna.

Hol lehet ilyenekkel találkozni? Hol járkálsz te? Ez biztos egy suli:)

40. M0ncsa (válaszként erre: 39. - Cseresznyevirág16)
2014. febr. 8. 20:19
Ugyan-ugyan. Ez csak a nok fejeben letezik. A mellkerdes annyira kozponti a ferfiaknal, mint a noknel a farokmeret...
2014. febr. 8. 20:17
Nem számít, de akkor is bántó..csak tudjátok olyan központi téma lett ez a mellkérdés is..sok olyan férfi van aki már eszerint gondolkodik, mondjuk az nálam is felejtős egyből, mert akkor más területen is hasonlóan felszínes lehet.
38. timycat (válaszként erre: 35. - Cseresznyevirág16)
2014. febr. 8. 20:13
Aki ezt mondta az egy bunkó volt. A bunkók véleménye meg nem számít. Ugye?
37. M0ncsa (válaszként erre: 35. - Cseresznyevirág16)
2014. febr. 8. 20:12

Lyaaaly... Nem mondod komolyan, hogy emiatt stresszelsz? :D

Ha en minden hasonlo (es sokkal cifrabb) megjegyzest fele ilyen komolyan vettem volna, a pszichiatrian kotok ki :D

36. a0c1361e44 (válaszként erre: 35. - Cseresznyevirág16)
2014. febr. 8. 20:06
Hány éves vagy?
2014. febr. 8. 20:02

Mmmm párkapcsolatban nem volt, de volt, aki megbántott és megjegyzést tett rám emiatt..hangsúlyozta azt, hogy így nem vagyok nőies és sokkal jobb egy nagyobb mellű nő..biztos innen gyökeredzik a bajom.

Ezt kéne valahogy törölni a fejemből :)

34. 388b941089 (válaszként erre: 32. - Cseresznyevirág16)
2014. febr. 8. 19:58
minden pasinak mas jon be. miert gondolod h minden pasi a nagy mellekre gerjed? eskuszom nem vagom miert gondolod ezt. a szemelyiseg a lenyeg,az osszhatas, h ha radnez megkivan e. nem azert fog megkivanni mert nagy v. kicsi a melled. volt rossz elmenyed ezzel kapcsban?
33. 388b941089 (válaszként erre: 8. - 4740439ec6)
2014. febr. 8. 19:54
:D
2014. febr. 8. 19:50
A legutóbbi barátomnak előttem csak hatalmas mellű barátnői voltak, szóval sokáig nem is értettem hogy velem hogy jöhetett össze meg miért szerette a kis melleimet és így is bennem volt ami szintén egy baromság, hogy csak elfogadja, mert hát ez jutott, de egy nagyobb biztos izgatóbb...
31. 388b941089 (válaszként erre: 27. - Cseresznyevirág16)
2014. febr. 8. 19:48
miert gondolod h minden pasinak a nagymellu nok jonnek be.ez tok valtozo,sztem ne gorcsolj ezen.a pasik az egesz not nezik egyben,a kisugarzasat,a szemelyiseget,persze a kulso is fontos,de a kis mell nem kizaro ok sztem. aki meg csak a mell merete alapjan itel,az olyan is...
30. timycat (válaszként erre: 1. - Cseresznyevirág16)
2014. febr. 8. 19:45

Nézd az előnyös oldalát! Nem kényelmetlen, nem fáj a hátad tőle, simán tudsz hason aludni, tuti nem fog úgy megereszkedni mint a nagy mell, szerintem szebb is, sportban is előnyösebb és öltözködni is sokkal könnyebb.


Nekem nagy van (75D mindez 50 kilóhoz), hidd el tudom miről beszélek. Persze most még szép, meg vonzza a pasikat mint a mágnes, de ugyanakkor vannak bunkók akik a melleimtől nem vesznek észre engem, vagy nem vesznek komolyan, ez gáz. Azt nem mondom hogy várom, hogy mikor ereszkedik meg hogy megműttessem, de tuti be fog következni, törvényszerű, és az is tuti, hogy felvarratásnál méretet is csökkentetek.

29. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Cseresznyevirág16)
2014. febr. 8. 19:44
az nem jo ha ennyire zavar, ill. h nem tudod elfogadni magad. viszont tenyleg vannak szuper melltartok mar amik noiesebbe tehetnek. nekem is kicsi van,es a terhesseg alatt/utan sem nott meg,sot a 20 kg fogyasom utan meg aztan mostmar tenyleg alig van. XD de elfogadtam magam,nem csinalok belole lelki kerdest,bar az tuti h ha lenne felesleges parszazezrem megcsinaltatnam egy szammal nagyobbra.
28. a0c1361e44 (válaszként erre: 27. - Cseresznyevirág16)
2014. febr. 8. 19:38
Igaz:)
2014. febr. 8. 19:36
Nálam azért nem ilyen vészes a helyzet, hogy szakember kellene vagy befolyásolná az életem kapcsolat kialakításban vagy bármi ilyen..csak kaptam már pár megjegyzést ilyen ügyben, tehát tuti emiatt problémázom ezen annyit...:) Csak gondolom a férfiaknak is jobb ha domborodik egy nő, vagy szépen a kezébe illik...bár ez már az én hülyeségem, igaz???:D :)
26. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - Cseresznyevirág16)
2014. febr. 8. 18:17

Nekem nem kicsi, de nem is nagy. Nekem pont megfelel a mérete és utálnám, ha nagyobb lenne. Ha hízok, akkor nagyobb lesz és én ezért szoktam inkább fogyózni, mert gnómnak érzem magam a nagyobb mellekkel. Nekem máson sem tetszik a nagy mell, mert olyan aránytalan lesz a teste a nagymellű nőknek. engem nem érdekel, ha valakinek nem tetszik az inkább kicsi mellem:) És ettől függetlenül nőiesnek tartom magam.


akik nem tudják elfogadni a testi adottságaikat, azok mind küzdenek valamilyen komplexussal. Szegények! Nem lehet túl jó, de meg kellene valahogy tanulniuk a hiányosságaik ellenére kihozni magukból a maximumot. Szakember? Én nem hiszek bennük, de van akik igen.

25. 65f7d7b2dd (válaszként erre: 1. - Cseresznyevirág16)
2014. febr. 8. 17:10

Szerintem az összhang a legfontosabb, a teltebb nőknek inkább legyenek nagyobbak, de ha vékony testalkat párosul hozzá, akkor

kimondottan tetszenek a kisebbek(is).


Amorf ördögök

[link]

2014. febr. 8. 16:40
Szerintem meg az a fontos, hogy guszta legyen annak, aki babrálja.:) Nem nagy, vagy kicsi. Ne verdesse a köldöködet, mert gombatelep lesz alatta:) Míg minket, akiknek az állát veri, ilyen veszély nem fenyeget. Sokkal szebb egy szép állású b kosaras, mint egy d kosaras tottyadt lepény.
23. e12d9e8b93 (válaszként erre: 22. - E12d9e8b93)
2014. febr. 8. 16:03

"mellecske", "piszecici".

tudod?-bármilyen "diszlet" csak "toprongy", ha vki. nem tudja viselni.

22. e12d9e8b93 (válaszként erre: 21. - Csakegyharit)
2014. febr. 8. 16:00

mondhatunk mi itt jót, rosszat, akár még azt is eltalálhatja vki. amit hallani akarsz!

mindez nem számít, neked is be kell járnod a saját jutadat.

önbizalom hiányában keservesebb, pozitív nélkül meg bármi is lehet!

21. csakegyharit (válaszként erre: 14. - Cseresznyevirág16)
2014. febr. 8. 15:18
Ha kis mellekkel nem vagy elégedett magaddal, akkor nagyokkal se leszel...Lehet, hogy igazából nincs is önbizalmad, csak még neked se tűnik fel. Amúgy meg nem a méret a lényeg. Lehet, hogy a pasik megnézik a nagy melleket, de túl sokat nem jelent nekik. Nem az jut eszükbe a mellükről, hogy te milyen ember lehetsz, hanem egészen más.
20. Lauesz
2014. febr. 8. 15:17
Igaz nem sok barátnőm volt életembe, de a legjobbak a szexben a kis mellű barátnőim voltak...De ez mind ízlés kérdése,,,Ugye ti nők sem vagytok egyformák..Van aki a pasikban "nagyot" van aki a "kicsit" szereti...:)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook