Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan dolgozod fel a kudarcot? fórum

Hogyan dolgozod fel a kudarcot? (beszélgetős fórum)


27. Lhara (válaszként erre: 24. - 859d58d4d8)
2011. febr. 7. 16:05

Tanít az élet rendesen bennünket... én is ezt éltem meg... megtanultam a percnek élni... abban megtalálni a szemernyi örömöt, ha van... "mintha ez a mai nap lenne az utolsó...!"

Ez annyra, de annyira igaz!!!

26. Lhara (válaszként erre: 23. - Veledjooo)
2011. febr. 7. 16:01
Hát nem codálom, hogy fáj. Az ilyesmit kihagyhatná a sors az életünkből! Persze a többit is, de a gyerekünk a gyerekünk.
25. Kis Cidri (válaszként erre: 24. - 859d58d4d8)
2011. febr. 7. 15:22
Én is ezt próbálom magamban erősíteni, és persze a tudásomat is csiszolom, hogy az esélyt is megadjam magamnak.
2011. febr. 6. 12:50

A legnagyobb kudarc az életemben, mikor a férjem elhagyott minket! Pozitívan nézem a dolgokat, úgy vagyok mindennel, semmi nem történik véletlenül, majd lesz jobb! Úgy próbálok élni, mintha ez a mai nap lenne az utolsó....!

A Te esetben, azt tudom mondani, hogy nyugodtan menj a vizsgára, hogy nyugtasd úgy le magad, hogy pozitívan állsz hozzá, sikerülni fog az a vizsga, de tiszta szivvel, valamint nem dől össze a világ ha nem sikerül stb! Én legalábbis mindig így álltam a vizsgáimhoz!

2011. febr. 5. 22:01

Kudarc? ... kettő volt az elmúlt néhány évben... az egyik a lányom, tini... szerelmes...

... a másik, életem szerelme... még nem volt felkészülve egy teljes és boldog életre...

A másodikat könnyebb volt, felnőtt ember... ha nem akar, hát nem akar. :/

A lányom még egy gyurma... olyanok alakítják, akik nem az ő érdekeit nézik, fáj.... :/

22. e2579acec2 (válaszként erre: 1. - Kis Cidri)
2011. febr. 5. 21:58

Nekem egy állásinterjún volt ez a héten:/// annyira akartam, hogy sikerült elszúrnom:///

de nem adom fel és megyek tovább!

21. Lhara (válaszként erre: 20. - Kis Cidri)
2011. febr. 4. 21:19
Szívesen segítek, ha tudok. Priviben folytassuk?
20. Kis Cidri (válaszként erre: 19. - Lhara)
2011. febr. 4. 21:16
Nagyon szükségem van erre a vizsgára és nem tudok többet áldozni rá, tehát mindenképpen sikerülnie kell.
19. Lhara (válaszként erre: 17. - Kis Cidri)
2011. febr. 4. 21:15
Valóban. A remény és az önbizalom fontos. Bízz benne, hogy sikerülhet és ez is segít.
18. Kis Cidri (válaszként erre: 16. - Lhara)
2011. febr. 4. 21:14

Hol lehet erről többet olvasni?

Hol és mennyiért lehet ez az eszközt megvenni?

17. Kis Cidri (válaszként erre: 15. - Spinneli)
2011. febr. 4. 21:11
Nem féltem, pont mert nem volt tétje, de amikor ott ültem nem tudtam a legegyszerűbb kérdésekre sem válaszolni, annyira ideges lettem, hogy nem tudtam gondolkodni. Ez nagyon zavar, mert a munkám mind kárbaveszett, na azért remélem nem teljesen, mert a következő vizsgám jobban sikerül.
16. Lhara
2011. febr. 4. 21:10

Tudati Technológiának nevezik a módszert. Ennek eszköze egy ledes szemüveg és egy fejhallgató microprocesszorral. Az enyém 27 különböző programot tud. Nem csak a tanulást-vizsgát tudjuk vele támogatni. Nekem először a gyógyszerfügőségtől sikerült megszabadulnom a segítségével, aztán az alvászavaraimtól, a depressziótól, végül még az allergiám is elmúlt.

Sokat köszönhetek neki. Egy Merciért se adnám...

15. spinneli (válaszként erre: 11. - Kis Cidri)
2011. febr. 4. 21:08

mitől féltél konkrétan?

pláne, hogy most csak próba volt.

14. Kis Cidri (válaszként erre: 10. - Lhara)
2011. febr. 4. 21:04
Mi ez a készülék, még soha nem hallottam róla?
13. Lhara (válaszként erre: 11. - Kis Cidri)
2011. febr. 4. 21:02

Én még azt is szoktam csnálni, hogy előző nap már nem "magolok", sok folyadékot, időben megyek aludni és próbálok is minél jobban aludni. Már a lehetőségekhez képest.

A vizsga előtt közvetlenül meg csokit eszem.

2011. febr. 4. 21:02
Én mindig arra gonodolok, hogy mi van ha nem sikerül? Megyek újra, de nem lőnek le, nem vernek meg, igy nincs mitől tartanom. Mondjuk én amúgy sem vagyok izgulós, főleg nem vizsgadrukkos, de ezekkel végképp megnyugtatom magam:)
2011. febr. 4. 20:55
A tanfolyam közepén járunk most, és egy próbavizsgát rendeztek. Eddig is folyamatosan tanultam, előtte egy hét intenzív tanulás volt, és hangosan elmondtam amit tudtam. A tanárom is megdicsért, és amikor ott ültem akkor a legegyszerűbb dolgokat is rosszul mondtam, kész csőd.
10. Lhara
2011. febr. 4. 20:55

Én vizsgán "csalok". Van egy fény-hang passzívmeditációs készülékem. Ezen pedig egy áldásos "vizsgadrukkmentesítő" program, amit előtte felteszek úgy 2-3 órával. Szóval, szuper...


A kudarc megráz, de aztán én is magam. Legalábbis igyekszem.

9. Babyshambles (válaszként erre: 5. - 04e95f637a)
2011. febr. 4. 20:54
Hú de mákosok vagytok. Én ha előtte pánikolok, utána méginkább. Rémes.
2011. febr. 4. 20:52
tehát a tételeket gyakorlod előtte?
7. spinneli (válaszként erre: 6. - Kis Cidri)
2011. febr. 4. 20:52
gyakorlod előtte a felelted otthon?
2011. febr. 4. 20:49

Szóbeli volt.

Az a problémám, hogy azt már elértem, hogy előtte nem ájulok el, de közben minden összezavarodik a fejemben, van valami trükkötök erre a problémára?

5. 04e95f637a (válaszként erre: 4. - Spinneli)
2011. febr. 4. 20:49
Én is így vagyok!Amint leültem a bizottság elé,megnyugodtam :D
2011. febr. 4. 20:46

Realizáloma dolgokat, viégiggondolom minek milyen következménye lsz-általában semmi visszafordíthatatlan, ez meg szokott nyugtatni.

Mondjuk én az adott események előtt szoktam csak ideges lenni, amint belelépek a helyzetbe megnyugszom.

2011. febr. 4. 20:46
szóbeli volt?ha főiskola vagy egyetem és írásbeli volt,akkor érdemes utánajárni a tanárnál és megnézetni a dolgozatot,h miket rontottál el,hátha elfelejtették a felét kijavítani(mint ahogy az a szokás...)Ha nem írásbeli,akkor elnézést,h okoskodtam!
2011. febr. 4. 20:45
intelligenciával, intellektualitással, bölcsességgel...:D na jó, egy kis pánik, aztán megy minden :)) jó éjt
2011. febr. 4. 20:43

Sziasztok!

Most voltam egy vizsgán és nem sikerült. Nagyon készültem rá és nagyon magabiztos voltam, de sajnos amikor odakerültem majdnem sírógörcsöt kaptam és semmit sem tudtam. A vizsgán leginkább azt tanultam meg, hogy a stressz miatt nem tudom visszaadni a tudásomat. Ti hogyan tanultatok meg nyugodtan gondolkodni stresszhelyzetben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook