Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan adnátok fel postán sok babaruhát? fórum

Hogyan adnátok fel postán sok babaruhát? (tudásbázis kérdés)

2011. máj. 24. 11:19
Szia! Én az összes csomagomat/termékemet előre utalás után adom fel! Az utánvét drága, és nem jó, mert ha nem veszik át a csomagot, még te fizetsz! Nálam bevált az előre utalás, természetesen ez is a kölcsönös bizalmon alapul...
2011. ápr. 13. 09:01
Csak előreutalás után,ajánlottan,és szerválnék egy nagyobb dobozt.
2011. ápr. 13. 06:48

Én az utóbbi időben ha nagyobb csomagot kell feladnom most már valamelyik futárszolgálatot választom.

Nagyon korrektek, gyorsak, nem méricskélnek és házhoz jönnek a csomagért, mozdulni se kell sehová.

7. ac808a6b30 (válaszként erre: 5. - Pmjudit)
2011. ápr. 12. 19:42
Oh, bárcsak mindenki merne előre utalni, de nagyon ritka, én nem utalnék előre, az tuti, max. a rokonomnak a mai világban! Pedig én is utálom ezt a drága utánvétes marhaságot, hogy ahhoz meg miért kell még ajánlottnak is lenni, hisz ha utánvétes, akkor ugyis személyesen adja át a postás! Szerencsére nekem eddig mindent átvettek!
2011. ápr. 12. 19:06

Igen, igaza van az előttem szólónak!


Plusz azért sem jó az utánvét, mivel csak a posta keres rajta: mert ilyen esetben hozzáadnak a postaköltséghez x összeget (tehát ha pl. fél kg a csomag és feladáskor fizeted, akkor 355Ft, utánvéttel ugyanaz az "szolgáltatás" 865 Ft.)


Tehát az a legjobb, ha meg lehet oldani, hogy a címzett előre utaljon neked pénzt a postaköltségre (is), s Te add fel sima vagy ajánlott levélként. Mint "ős-vaterás" tanácsolom ezt :)

2011. ápr. 12. 18:39

Előre utalás után, ajánlott levélként. Jól becsomagolva, jól átcelluxozva, könnyen szétmegy a postán a csomag.

Az utánvét nem jó, mert ha esetleg mégsem veszi át a címzett, akkor neked kell kifizetned.

4. ac808a6b30 (válaszként erre: 1. - 08a4eb16b7)
2011. ápr. 12. 18:39

Ajánlottan, utánvéttel.

Kérsz a postán egy utánvételi és egy ajánlott szelvényt, vagy felhívod a postát, és pontosan megkérdezed, én is ezt tettem, amikor nem tudtam.

Mérd le a súlyát is és nézz utána itt:


[link]

3. 08a4eb16b7 (válaszként erre: 2. - Nikletty)
2011. ápr. 12. 18:37
köszi :)
2011. ápr. 12. 18:32
Szia én dobozba tenném, vagy utalja előre neked el a díjat az a valaki, ez a legjobb. Vagy utánvét, de akkor a feladási díjon kívül még utánvételi díj is van.
2011. ápr. 12. 18:27

Sziasztok!

Hogyan adnátok fel postán sok babaruhát? Mibe csomagoljam? És hogy lehet úgy feladni, hogy a címzett fizeti?

előre köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook