Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogy tudnám 14 hónapos kislányomat cici nélkül elaltatni? fórum

Hogy tudnám 14 hónapos kislányomat cici nélkül elaltatni? (tudásbázis kérdés)


9. fokhagyma (válaszként erre: 8. - Ganz)
2011. febr. 5. 17:42
Okosan döntöttél. Szopiztass, ameddig csak tudsz, és ameddig a babád igényli!
8. Ganz
2011. jan. 10. 08:35

Nagyon köszönöm mindenkinek a hozzászólást!

Egyáltalán nem fárasztó nekem, sőt már alig várom , hogy jöjjön a szopizás ideje, csak azt szerettem volna megtanítani, hogy magától elaludjon.

Akkor még várok 1 évet(ha lesz tejem), és akkor megpróbálom megbeszélni vele...;))

7. hancsalean (válaszként erre: 1. - Ganz)
2011. jan. 9. 14:57
De ha nagyon fárasztó ez Neked, akkor fokozatosan 1 hét alatt megtaníthatod rá. Símogasd sokat, beszélj hozzá és minden nap kevesebb ideig hagyd rajta. Sírás nélkül nem megy és igazán 2 éves koruk körül fogadják el, értik meg a helyzetet. Ennyi idősen csak beletörődnek.
6. hancsalean (válaszként erre: 2. - Ganz)
2011. jan. 9. 14:55

Én azt tudom csak mondani, hogy nagyon hamar felnő majd a kicsi, sokan nem tudnak szoptatni, Neked sikerült és még mindig szopik. Ne vedd el még Tőle/tek ezt az örömöt. Nekem a nagy 2,5 évig , a középső 20 hónapig, a legkisebb még 21 hónaposan is szopik. (éjjel is felébredt többször is, csak 1 hete makacsoltam meg magam és így csak 1 alkalomra csökkent az ébredése).


Tényleg csak pár másodperc az élet, bármikor elveszíthetjük egymást, örülj ennek a meghittségnek és MINDEN alkalommal jól jegyezd meg a pillanatot.

2011. jan. 9. 14:31

Megértelek,mert én a kisfiamat csak 2 évesen tudtam leszoktatni arról,hogy cicin aludjon el,azután még 2 és fél éves koráig szopott.

Szívfájdalommal tudod leszoktatni,mert az anya szíve "megszakad",amikor sírni hallja a gyerekét...

Pár nap az egész,szerintem nem kellenek hozzá hetek.Sok sikert!

4. d2299ac778 (válaszként erre: 3. - D9f08b6ea2)
2011. jan. 9. 14:31
Meglásd leteszi magától!
3. d9f08b6ea2 (válaszként erre: 2. - Ganz)
2011. jan. 9. 14:15
Szerintem kár az ilyesmit erőltetni, leszokik róla magától.
2. Ganz
2011. jan. 9. 14:13

Az a helyzet, hogy elalvás előtt mindig szopik és utána elalszik mellettem.

Átteszem az ágyába, és nagyon jót alszik akár délután, akár este...reggelig.

Mindig mosolyogva, gügyögve, kipihenten ébred!

2 éves koráig vagy tovább szeretném szoptatni, de szeretném megtanítani, hogy egyedül elaludjon.

1. Ganz
2011. jan. 9. 14:08
Hogy tudnám 14 hónapos kislányomat cici nélkül elaltatni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook