Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy tudhatnék kurdish/kurdesh nyelven írni? A google translate nem talál ilyet fórum

Hogy tudhatnék kurdish/kurdesh nyelven írni? A google translate nem talál ilyet (tudásbázis kérdés)

2013. márc. 23. 19:22
Nekünk elég már a szavak is de egyszerűen nem találtam még semmit. Amik vannak próbáltam másoltam de nem érti. :( Nehéz eset!! Most képekkel bővítettük a kommunikációt :)
8. era06 (válaszként erre: 5. - Hableány24)
2013. jan. 20. 21:12

Hiába találnál egy google fordítót, értelmetlen lenne a szöveg.

Szavakat lehet fordítani, de szöveget nem.


halandzsa levél lenne belőle

2013. jan. 20. 20:31
:(
6. kristo_f (válaszként erre: 5. - Hableány24)
2012. dec. 29. 23:02

Hátha segit valamelyik, éegalább irásban

[link]


[link]

2012. dec. 29. 20:27
köszike hát az a gond hogy én csak magyrul ő csak kurdisul tud. bármilyen más nyelvet beszélhetnénk mert van ugye a forditó de ő nem tud. így marad a kamerás mutogatós megoldás :)
4. kristo_f (válaszként erre: 1. - Hableány24)
2012. dec. 29. 19:39

A legtöbb kurd beszéli a török nyelvet


De mint irják, kellene egy általad is beszélt közös nyelv

Én se beszélek németül mégis ellevelezgetek egy német sráccal, de lengyellel is megértetem magam angolul

2012. dec. 29. 19:15
Szia! Hát a google talál többet is, csak éppen angolról vagy franciáról stb. fordít, de hogy hogyan fogod beírni aztán a magyarról angolra, aztán angolról kurdra fordított szavakat a kurd írásjelekkel, arról fogalmam sincs :( Sok sikert, bagy fába vágtad a fejszéd :) Szerintem akárkinek is akarsz írni kurd nyelven, inkább keress egy közös nyelvet, amit a másik fél is megért estleg.
2012. dec. 29. 19:10

Írd be a keresőbe, hogy "magyar kurd szótár". A Wiki kiad egy jó szótárt.


Aztán írd be azt, hogy "kurdesh nyelv". Ekkor meg a 2. találat egy nagyon jó telepíthető szótár.


:-)

2012. dec. 29. 19:04
Segítsééég!! Hogy tudhatnék kurdish/kurdesh nyelven írni? google translate nem talál ilyet

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook