Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogy oldod meg hétköznap a főzést? fórum

Hogy oldod meg hétköznap a főzést? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
2007. jan. 25. 14:56
Reggel munka előtt főzök 4 személyre. Ha délelőttös vagyok, olyat ami gyorsabban elkészül. Olcsóbb és jobb is a házikoszt. A kreativitásomat én itt élem ki. Szeretem a recepteket bújni, új ételeket kiprpóbálni.A családom is szereti a változatos ételeket.
2007. jan. 22. 15:13
Én mindennap főzök. Szombaton szoktam úgy alakítanihogy jusson vasrnapra is. Ez a szabadnapom! Nekem már nem megterhelő mivel több mint 10 éve így csinálom. Amikor 2 müszakba jártam akkor is. Rászokott a család a friss kajára!!
2007. jan. 22. 14:04

én valahogy azt vettem észre, hogy az az olcsóbb, ha én főzök és nem készkaja van

ha abból indulok ki, hogy itt 500 Ft egy 2 fogásos ebéd, annál minőségibb kaját főzök én

vagy gyorsan elkészíthetőt, vagy előre

és általában nagyobb adagot (vagy többször esszük, vagy lefagyasztom)

persze ez nagy családnál biztos nem működne

2007. jan. 22. 13:52

Jó gyorsan!

Na a viccet félretéve. Én nem csinálok nagy gondot a főzésből. Általában a hétvégi leves kitart keddig, de akár szerdáig is. Általában kétnaponta főzök, nagyon egyszerű gyors kajcsikat.A mélyhűtőm mindig tele van alapanyaggal, úgyhogy nem tart sokáig összedobni mondjuk egy főzeléket. Én sokkal jobban szeretem a saját főztömet, úgyhogy ennyit áldozok rá.

2007. jan. 21. 19:57

Én is próbálok kétnaponta főzni,de van úgy,hogy naponta kell:(Mikor,hogy fogy el a kaja.

Azt tudom,hogy holnap nem kell főznöm,mert már beraktam a hűtőbe a maradékot.De már előre fáj a fejem,hogy mit főzzek holnapután?:(

2007. jan. 19. 18:22

Én kétnaponta fözöm.

Ha valami frisset(ami csak frissen jó) akarunk enni akkor azt akkor amikor itthon van a párom.

2007. jan. 19. 18:20

Mi üzemikonyháról hordjuk az ebédet.

Nagyon háziasan főznek,kettő menüből lehet választani,az adag is elég.

A kicsinek persze ha olyan az ebéd főzök.


Ja,és nem lustaságból hozzuk az ebédet,hanem anyagilag nem birnánk.

2007. jan. 19. 17:58
Általában a hétvégén egy napot rászánok és előre főzők - fagyasztom.
2007. jan. 19. 17:58
Hogy oldod meg hétköznap a főzést?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook